За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Няколко предложения

Тук ще се местят отхвърлените предложения.

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
FlockaFlame..
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: 28 сеп 2017, 20:28
Местоположение: Бургас
Nickname:

Няколко предложения

Мнение от FlockaFlame.. » 13 яну 2019, 23:49

Тук ще кача няколко предложения

Какво искате да бъде добавено/премахнато
1.Да се добави таймер за затворниците.Това ще намали спама
2.С командата spec играчът да се наблюдава дори и след убиването му.Това ще намали слама на команди.
3.Когато спекваме някой примерно на дм и ако той стреля да има мерник за да се вижда къде стреля.Така хакерите ще се виждат много по-лесно.
4.Да може да си сменяш скина докато си в дм.Това ще помогне ако искаш да изпробваш различни скинове и е досадно всеки път да излизаш и влизаш.
5.Да се направи така че да можеш да пишеш дори и като си умрял
6.Когато си заглушен в глобал чата да можеш да пишеш в гант чата.Така ак обсъждате нещо важно в ганг чата ще могат и заглушените да пишат.
7.Сървър и тест админите да получават права 3+ за да могат да жаилват и заглушават
8.Когато достигнеш mylevel за награда в чата да ти изпише ,,Честито! Ти достигна 10лвл!'' и да ти даде 25М
2.С какво ще помогне това? Написал съм
(っ▄︻▇〓▄︻┻┳═💥💥
/  ) / \
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Fearlezz
V.I.P
V.I.P
Мнения: 773
Регистриран на: 06 юни 2018, 16:09
Професия: Бивш Главен Администратор
Създател на DM клан [INC]
HELPER
Nickname: FE4RLEZZ

Re: Няколко предложения

Мнение от Fearlezz » 14 яну 2019, 00:07

За всичко съм ЗА! Единствено против съм тест админите да започват от 3лвл, неслучайно започват от 2, защото все още са в ТЕСТ. Колкото до това със /spec го имаше като предложение и ако не се лъжа беше одобрено, но все още го няма..Това докато спекваш играча да има мерник не знам дали може да се направи, но ако може ще е много полезно. За другите си обяснил с какво ще са полезни, отново съм ЗА.

EDIT:
SpY е казал, че е невъзможно докато спекваш играч да му се вижда мерника, но поне докато спекваш и той умре да продължаваш да го спекваш, а не отново да пишеш /spec
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Player1.1
V.I.P
V.I.P
Мнения: 373
Регистриран на: 09 авг 2017, 14:34
Местоположение: На картата
Интереси: Футбол,фитнес и др. :2
Професия: Ранг V.I.P във форума,Лидер на дм клан BWD,Главен лидер на стънт клана pS.
Skype: Freezy.
Nickname: [BWD]FREEZY..

Re: Няколко предложения

Мнение от Player1.1 » 14 яну 2019, 09:09

Fearlezz_ написа:
14 яну 2019, 00:07
За всичко съм ЗА! Единствено против съм тест админите да започват от 3лвл, неслучайно започват от 2, защото все още са в ТЕСТ. Колкото до това със /spec го имаше като предложение и ако не се лъжа беше одобрено, но все още го няма..Това докато спекваш играча да има мерник не знам дали може да се направи, но ако може ще е много полезно. За другите си обяснил с какво ще са полезни, отново съм ЗА.
На неговото мнение!
Изображение
Изображение
Изображение

Steels

Re: Няколко предложения

Мнение от Steels » 14 яну 2019, 11:09

Безсмислени предложения, против!

Потребителски аватар
S.Damyanov
Началници и зам.Началници
Началници и зам.Началници
Мнения: 490
Регистриран на: 08 апр 2016, 10:46
Местоположение: Plovdiv
Професия: Музикант
Пияч
Nickname: Ps3ch0

Re: Няколко предложения

Мнение от S.Damyanov » 14 яну 2019, 14:27

Steels написа:
14 яну 2019, 11:09
Безсмислени предложения, против!
На същото мнение !!!
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Няколко предложения

Мнение от Explosive » 14 яну 2019, 14:42

1.Да се добави таймер за затворниците.Това ще намали спама - Те затворниците не би трябвало да са толкова деградирали и п*ости, че да не могат да засекат едно елементарно време.. Против!

2.С командата spec играчът да се наблюдава дори и след убиването му.Това ще намали слама на команди. - Тук давам ЗА, понеже хич нямам желание да спамя по сто пъти една и съща команда, защото освен, че е загуба на време, това ме и нервира..

3.Когато спекваме някой примерно на дм и ако той стреля да има мерник за да се вижда къде стреля.Така хакерите ще се виждат много по-лесно. - Това няма как да се направи, повярвай(поне аз не знам да може)

4.Да може да си сменяш скина докато си в дм.Това ще помогне ако искаш да изпробваш различни скинове и е досадно всеки път да излизаш и влизаш. - това предложение нещо не ме радва.., против!

5.Да се направи така че да можеш да пишеш дори и като си умрял - от какъв зор това, като си мъртъв само за няма и две секунди ? Против!

6.Когато си заглушен в глобал чата да можеш да пишеш в гант чата.Така ак обсъждате нещо важно в ганг чата ще могат и заглушените да пишат. - тук се колебая между ЗА и ПРОТИВ, но ако погледнем по-реално на нещата, от заглушаване изобщо няма да има нужда и то ще изгуби смисъла си като такова.. Нали трябва да ти е гадно.. :D Против!

7.Сървър и тест админите да получават права 3+ за да могат да жаилват и заглушават - ТВЪРДО ЗА!! Много често като хващам хакери, нито мога да ги вкарам в затвора, нито нищо, а трябва да разчитам най-малкото на СМС-ките да свършат моята работа..

8.Когато достигнеш mylevel за награда в чата да ти изпише ,,Честито! Ти достигна 10лвл!'' и да ти даде 25М - Яко е, но не виждам особен смисъл в това, против!

Потребителски аватар
Reckless_
V.I.P
V.I.P
Мнения: 301
Регистриран на: 22 ное 2017, 19:58
Интереси: Коли, мотори, висока скорост!
Професия: Ученик!
Nickname: Reckless_
Контакти:

Re: Няколко предложения

Мнение от Reckless_ » 14 яну 2019, 15:01

explosive написа:
14 яну 2019, 14:42
7.Сървър и тест админите да получават права 3+ за да могат да жаилват и заглушават - ТВЪРДО ЗА!! Много често като хващам хакери, нито мога да ги вкарам в затвора, нито нищо, а трябва да разчитам най-малкото на СМС-ките да свършат моята работа..

Братко мой, ако ни се даде 3лвл админ губи се смисъла на ТЕСТ ПЕРИОДА!
Не случайно има програми за снимане, когато видя хакер снимам и го пращам на по-главен админ :)
Относто по предложенията съм ПРОТИВ!
Нещо не виждам смисъл в тях! :(
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
BadBoy1337
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Мнения: 324
Регистриран на: 04 май 2015, 13:54
Nickname: No nickname

Re: Няколко предложения

Мнение от BadBoy1337 » 14 яну 2019, 16:40

Наистина се губи смисъла! Ти трябва да си заслужиш 3-тия левел или командата нали се сещаш! Като няма Админи по-висок левел например снимаш и в форума! ПРОТИВ!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Steels

Re: Няколко предложения

Мнение от Steels » 14 яну 2019, 23:58

Отхвърля се.

Заключена

Върни се в “Отхвърлени предложения”