За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Оплакване от вашият СКЪП модератор..

Тук ще се местят приключените теми.
Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Оплакване от вашият СКЪП модератор..

Мнение от Explosive » 29 май 2017, 13:13

Така,преди да започнем,искам да се оплача от въпросното модераторче "blacky".. Този индивид ми постави 2 НЕЗАСЛУЖЕНИ предупреждения на това мнение и заради тази глупава постъпка от негова страна, бях автоматично баннат от форума за близо една седмица..Може ли такова нещо,А И ДОРИ тази кандидатура на SomeBody я имаше,просто той точно тогава напусна SPEICAL FORCES и си е изтрил поста и аз го отнесох, и то - без причина! Мисля,че трябва да се вземат мерки срещу този,нямащ никакъв опит като модератор..Нямам думи, как може да вземете такъв човек в екипа си.. Моля ви,вземете някакви мерки срещу него,ако не ви стигат доказателствата,ще ви предоставя още!

Потребителски аватар
blacky
Потребител
Потребител
Мнения: 196
Регистриран на: 25 май 2016, 23:08
Nickname:

Re: Оплакване от вашият СКЪП модератор..

Мнение от blacky » 29 май 2017, 13:33

Виж сега, първо ще ти кажа да успокоиш малко топката. 1 предупреждение не трябва да го имаш, защото на мен ми показваше, че мненията са 3, а съответно са 2, но другото съм го сложил не случайно. Също така бях помолил АДМИНИСТРАТОР да ти премахне 1-то предупреждение и се извиних за грешката.
Изображение
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Оплакване от вашият СКЪП модератор..

Мнение от Explosive » 29 май 2017, 13:40

Виж,аз не съм склонен да се карам с теб,както и с някой друг,но все пак бях баннат без причина за една седмица..Както и да е,както виждаш цитата,точно на предишния пост преди моя имаше друга кандидатура,но потребителя SomeBody я беше изтрил,поради причината,че напусна SASF и така излезе,че все едно е двоен пост.. Като цяло не само едното,а и двете трябва да се премахнат,но както и да е.. Случват се грешки,знам тази работа,но ще ти дам шанс и няма да искам наказание срещу теб,но все пак гледай да не се повтаря ако е възможно. :)

Потребителски аватар
WinnerBG
V.I.P
V.I.P
Мнения: 1584
Регистриран на: 25 апр 2015, 20:50
Местоположение: гр.Пазарджик
Интереси: BMW <3
Nickname: WinnerBG
Контакти:

Re: Оплакване от вашият СКЪП модератор..

Мнение от WinnerBG » 29 май 2017, 15:09

Случва се човек да се сгреши все пак няма безгрешни хора нали?Предупреждението ти ще бъде премахнато.
Изображение Изображение Изображение Изображение



[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go
Изображение

Заключена

Върни се в “Прегледани оплаквания”