За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

[BGSAMP.NET New Improved Design] Отново ще се опитаме да редактираме и подобрим този дизайн

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

[BGSAMP.NET New Improved Design] Отново ще се опитаме да редактираме и подобрим този дизайн

Мнение от Explosive » 12 яну 2019, 13:14

Понеже много знаете и не спирате да мрънкате като да не казвам кви, че нищо не сме били правили и т.н.., преди 5 минути реших, че наново ще започна да преработвам и подобрявам този дизайн, но този път с помощта на останалите дизайнери, + ТОВА ЩЕ ПРАВИМ И САЙТ(на мястото на portal-а)! Колегите ми не знаят за това мое решение, но чрез тази тема ще разберат! Не, че заслужавате да ви се прави каквото и да е от страна на дизайнерите, даже сами трябва да си правите ш*баните аватари, но ние сме добри души и ще направим това за вас! Преди също бях пуснал такава тема и идеи даваха само ПЕТИМА ИЛИ ШЕСТИМА....! Тогава бях мотивиран, очаквах идеи от вас, написахте по едно мнение и тва е.. Дизайнът на форума ще бъде изграден в/у основата на този (Lucid Lime), а за сайта ще видим! Не очаквайте това нещо да стане твърде скоро, защото ще работим по този дизайн САМО, КОГАТО ИМАМЕ ВРЕМЕ, и без друго отново повтарям - не заслужавате нищо! Очакваме идеи, а относно колегите - с тях ще се разберем кой каква задача ще има, докато аз ще се занимавам основно с кодирането(ако знаете какво е това)!

Повече информация можете да видите в тази тема!

Off topic:
некой реши ли да ни се перчи, че не сме вършили никаква работа, директно махам тая тема, спираме да се занимаваме с тоя дизайн и ще си чакате аватарите, тва е!

Потребителски аватар
PaSHaTa
Murda Boyz x MBT
Murda Boyz x MBT
Мнения: 278
Регистриран на: 25 фев 2017, 17:57
Местоположение: Mladost *Gotham City*
Nickname: PaSHaTa

Re: [BGSAMP.NET New Improved Design] Отново ще се опитаме да редактираме и подобрим този дизайн

Мнение от PaSHaTa » 12 яну 2019, 13:29

Ти па кой да казваш кой какво заслужава? То и ти не заслужаваш ранка на Дизайнер ама аз гледам да си трая за тва... аре стегни се малко... като ще правиш нещо не е нужно всеки да знае че го правите за да мислим че видиш ли вие вършите някаква работа, вземете първо се стегнете и поработете над подобрение на изработките си, а не да се чудите кво да хванете за да се оправдавате че не можете да изпълнявате заявки
Последна промяна от Explosive на 12 яну 2019, 14:00, променено общо 1 път.
Причина: Безсмислен коментар/спам! Получаваш предупреждение!

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: [BGSAMP.NET New Improved Design] Отново ще се опитаме да редактираме и подобрим този дизайн

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 12 яну 2019, 14:12

Аз не успях да разбера смисъла на т'ва, защо трябва да се едитва готов дизайн? Няма ли да е по-лесно, сами да си направиме дизайна? Тъкмо още пазя ранковете на HDS-то, ще ги променя леко и ще паснат перфе, стига дизайна да е по-тъмен.. То и сега ще паснат супер но проблема е там, че ранковете са много по-големи от сегашните допустими размери за ранкове.. 200x90 са ранковете на HDS-то, ето и ранка > Изображение, пасва перфе ама шибания стил не позволява по-големи ранкове.. Аз имам един започнат дизайн на тема "GTA", но има бая работи да се правят по него. Направил съм бутони и такива кретенизми колкото да видя как ще изглежда, не ми е проблем да ти пусна PSD-то да го разгледаш и кажеш какво мислиш?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: [BGSAMP.NET New Improved Design] Отново ще се опитаме да редактираме и подобрим този дизайн

Мнение от Explosive » 12 яну 2019, 14:21

Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
12 яну 2019, 14:12
Аз не успях да разбера смисъла на т'ва, защо трябва да се едитва готов дизайн? Няма ли да е по-лесно, сами да си направиме дизайна? Тъкмо още пазя ранковете на HDS-то, ще ги променя леко и ще паснат перфе, стига дизайна да е по-тъмен.. То и сега ще паснат супер но проблема е там, че ранковете са много по-големи от сегашните допустими размери за ранкове.. 200x90 са ранковете на HDS-то, ето и ранка > Изображение, пасва перфе ама шибания стил не позволява по-големи ранкове.. Аз имам един започнат дизайн на тема "GTA", но има бая работи да се правят по него. Направил съм бутони и такива кретенизми колкото да видя как ще изглежда, не ми е проблем да ти пусна PSD-то да го разгледаш и кажеш какво мислиш?
Принципно не е проблем, ама така ще отнеме още повече време, пък и знанията ми по php и html не са добри... Като цяло основата на кода ще я взема оттук, но мога да го направя така, че изобщо да не личи, че е Lucid Lime.. Ако искаш сподели .psd или просто снимка, за да хвърля по един поглед и да видя дали ще е подходящо и ще е по силите ми да го направя същото :D

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: [BGSAMP.NET New Improved Design] Отново ще се опитаме да редактираме и подобрим този дизайн

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 12 яну 2019, 14:26

explosive написа:
12 яну 2019, 14:21
Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
12 яну 2019, 14:12
Аз не успях да разбера смисъла на т'ва, защо трябва да се едитва готов дизайн? Няма ли да е по-лесно, сами да си направиме дизайна? Тъкмо още пазя ранковете на HDS-то, ще ги променя леко и ще паснат перфе, стига дизайна да е по-тъмен.. То и сега ще паснат супер но проблема е там, че ранковете са много по-големи от сегашните допустими размери за ранкове.. 200x90 са ранковете на HDS-то, ето и ранка > Изображение, пасва перфе ама шибания стил не позволява по-големи ранкове.. Аз имам един започнат дизайн на тема "GTA", но има бая работи да се правят по него. Направил съм бутони и такива кретенизми колкото да видя как ще изглежда, не ми е проблем да ти пусна PSD-то да го разгледаш и кажеш какво мислиш?
Принципно не е проблем, ама така ще отнеме още повече време, пък и знанията ми по php и html не са добри... Като цяло основата на кода ще я взема оттук, но мога да го направя така, че изобщо да не личи, че е Lucid Lime.. Ако искаш сподели .psd или просто снимка, за да хвърля по един поглед и да видя дали ще е подходящо и ще е по силите ми да го направя същото :D
Е да ама проблема е там, че трябва ръчно да си го кодираш, а не да копираш кода от тоя стил.. :D Защото една от най-големите играчки там е, че според какъвто цвят ти е ранка, такъв цвят ще бъде и "неоновата" линия под header-a и разделите.. Пускам ти PSD-то на ЛС, погледни го.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: [BGSAMP.NET New Improved Design] Отново ще се опитаме да редактираме и подобрим този дизайн

Мнение от Paul Walker » 12 яну 2019, 15:13

Ако знаете, че ще успеете да кодирате дизайна и системата ще говоря с Мартин да се смени.
Последна промяна от Ach0- _ -DeLLiRIuuM на 12 яну 2019, 16:08, променено общо 1 път.
Причина: Аз мислех, че ти ще го кодираш? о.0

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: [BGSAMP.NET New Improved Design] Отново ще се опитаме да редактираме и подобрим този дизайн

Мнение от Explosive » 12 яну 2019, 20:39

Искам да ми кажете как ви се струва този background и дали да го слагам!

Изображение

Потребителски аватар
Player1.1
V.I.P
V.I.P
Мнения: 373
Регистриран на: 09 авг 2017, 14:34
Местоположение: На картата
Интереси: Футбол,фитнес и др. :2
Професия: Ранг V.I.P във форума,Лидер на дм клан BWD,Главен лидер на стънт клана pS.
Skype: Freezy.
Nickname: [BWD]FREEZY..

Re: [BGSAMP.NET New Improved Design] Отново ще се опитаме да редактираме и подобрим този дизайн

Мнение от Player1.1 » 12 яну 2019, 20:41

Перфектен е 10/10 слагай го :*
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Wubster
V.I.P
V.I.P
Мнения: 190
Регистриран на: 12 мар 2017, 17:30
Местоположение: На луната
Интереси: Ur mother :d
Nickname:

Re: [BGSAMP.NET New Improved Design] Отново ще се опитаме да редактираме и подобрим този дизайн

Мнение от Wubster » 12 яну 2019, 21:03

[quote=FuckBoy post_id=62867 time=1547292544 user_id=3374]
Ти па кой си да казваш кой какво заслужава? То и ти не заслужаваш ранка на Дизайнер ама аз гледам да си трая за тва... аре стегни се малко... като ще правиш нещо не е нужно всеки да знае че го правите за да мислим че видиш ли вие вършите някаква работа, вземете първо се стегнете и поработете над подобрение на изработките си, а не да се чудите кво да хванете за да се оправдавате че не можете да изпълнявате заявки
[/quote]
С тази твоя идея няма да завърши добре. Само ще преебе всичко. Вие като не умеете да си вършите главната работа(именно да изпълнявате заявките) къде сте тръгнали да правите дизайн за сайт/форум. (chuckle)[/strike]
Последна промяна от Explosive на 12 яну 2019, 21:06, променено общо 1 път.
Причина: Ти па нали мноо можеше.. Безсмислен коментар/спам! Получаваш предупреждение!

Потребителски аватар
BadBoy1337
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Мнения: 324
Регистриран на: 04 май 2015, 13:54
Nickname: No nickname

Re: [BGSAMP.NET New Improved Design] Отново ще се опитаме да редактираме и подобрим този дизайн

Мнение от BadBoy1337 » 13 яну 2019, 10:58

ORIGINAL:
Изображение

WITH EFFECTS:
Изображение


И аз се опитах малко да преработя ОРИГИНАЛА,да видим кво ш стане!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Заключена

Върни се в “Теми за 2020-а”