За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Избор на нов лидер на Police Department

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: Избор на нов лидер на Police Department

Мнение от SpY » 22 сеп 2017, 21:24

Un1v3rSaL написа:
15 сеп 2017, 00:00
1. Ник в сървъра(ако имате стари никове, може и тях да напишете)Teddy_Mashall
2. Години:21
3. Скайп за връзка ! не използвам
4. Защо искате да сте лидер на PD?Предимно играя рело-плай сървъри и бих искал да се прехвърля в някой добър български сървър и мисля че бих помогнал (NGRP- бях в SAPD -SAAS
5. Каква организация планувате да създадете в бандата, ако бъдете избран?каквото се нуждае от мен ще го направя и ще има повече организация
6. В кои банди сте били преди и в коя банда сте в момента? за сега в никоя тук
НОВИЯТ ЛИДЕР НА POLICE DEPARTMENT!

Потребителски аватар
[BG]Toni[BG]
Потребител
Потребител
Мнения: 0
Регистриран на: 22 сеп 2017, 13:20
Местоположение: Burgas
Интереси: SAMP
Професия: Hoster
Skype: anton137
Nickname:

Re: Избор на нов лидер на Police Department

Мнение от [BG]Toni[BG] » 23 сеп 2017, 14:25

1. Ник в сървъра(ако имате стари никове, може и тях да напишете)[BG]Toni[BG]
2. Години:14
3. Скайп за връзка !facebook:anton137
4. Защо искате да сте лидер на PD?Защото предишния мад бой ме измами за цс го скинове неискам да се пада пак такъв лидер бил съм 1 година хед админ в бг самп теленет или поне така се казваше имам нивото за това и съм категоричен че няма да измамя никой и няма клана да падне не го давам за нищо искам здрави и стегнати момчета.
5. Каква организация планувате да създадете в бандата, ако бъдете избран?ще има режим на тренировка момчетата ще са готови постоянно и каквото и да стане пак казвам тази банда няма да мръдне от върха ако съм лидер
6. В кои банди сте били преди и в коя банда сте в момента?PD,GSF,BM,BCS, а за днес съм в никоя

Steels

Re: Избор на нов лидер на Police Department

Мнение от Steels » 23 сеп 2017, 15:15

[BG]Toni[BG] написа:
23 сеп 2017, 14:25
1. Ник в сървъра(ако имате стари никове, може и тях да напишете)[BG]Toni[BG]
2. Години:14
3. Скайп за връзка !facebook:anton137
4. Защо искате да сте лидер на PD?Защото предишния мад бой ме измами за цс го скинове неискам да се пада пак такъв лидер бил съм 1 година хед админ в бг самп теленет или поне така се казваше имам нивото за това и съм категоричен че няма да измамя никой и няма клана да падне не го давам за нищо искам здрави и стегнати момчета.
5. Каква организация планувате да създадете в бандата, ако бъдете избран?ще има режим на тренировка момчетата ще са готови постоянно и каквото и да стане пак казвам тази банда няма да мръдне от върха ако съм лидер
6. В кои банди сте били преди и в коя банда сте в момента?PD,GSF,BM,BCS, а за днес съм в никоя
Вече има избран лидер на PD.

Потребителски аватар
emogefa
Потребител
Потребител
Мнения: 0
Регистриран на: 27 авг 2017, 16:26
Местоположение: Elin Pelin
Интереси: kefat me bg survari
Професия: nqmam
Nickname:

Re: Избор на нов лидер на Police Department

Мнение от emogefa » 23 окт 2017, 11:58

1. Ник в сървъра(ако имате стари никове, може и тях да напишете) pichu.bg
2. Години 13
3. Скайп за връзка emiliqn todorov
4. Защо искате да сте лидер на PD? защото искам да развия бандата много
5. Каква организация планувате да създадете в бандата, ако бъдете избран? ако бъда избран ще се опитам да направа police department наи силната банда
6. В кои банди сте били преди и в коя банда сте в момента? в момента не съм във никоя а съм бил във bulgarian mafia

Заключена

Върни се в “Теми за 2020-а”