За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Потребителски аватар
emkata.bg
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 24 окт 2017, 19:41
Местоположение: sofia elin pelin
Интереси: кефи ме да трепам и да карам
Професия: нямам
Nickname:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от emkata.bg » 24 окт 2017, 19:47

1. Nick в сървъра? emkata.bg
2. На колко години сте? 13
3. Какви са вашите квалификации и умения? обичам да права килове и да шофирам сякакви превозни средства
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден? играя от 2-3 дена и мисла да отделям половината си време за игра
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? защото искам да съм най-добрият полицаи
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува? зада има ред в сърварът
6. Били ли сте в SASF? не
7. *Skype за връзка? Emiliqn todorov

Потребителски аватар
NeikoKing
Потребител
Потребител
Мнения: 0
Регистриран на: 14 сеп 2017, 21:42
Местоположение: Велинград
Професия: Главен
Nickname:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от NeikoKing » 28 окт 2017, 11:48

nikola166 написа:
06 окт 2017, 17:02
1. Nick в сървъра?-Shedletsky
2. На колко години сте?-вече съм на 18.
3. Какви са вашите квалификации и умения?-Умея да работя в екип добър съм в стрелбата и съм добър в шофирането.
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден?-Играя от 1 година и мисля да отделям по 3 часа най-малко.
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас?-За да служа и защитавам.
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува?-Целта е да защитава играчите и трябва да съществува за да е приятна играта за всички и да се развива.
6. Били ли сте в SASF?-Да бях.
7. *Skype за връзка?-ShadowMaster22 с Epic Face
Одобрен !
Началник:-Police Departament

Потребителски аватар
NeikoKing
Потребител
Потребител
Мнения: 0
Регистриран на: 14 сеп 2017, 21:42
Местоположение: Велинград
Професия: Главен
Nickname:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от NeikoKing » 28 окт 2017, 11:51

MrJap$0 написа:
22 окт 2017, 12:33
1. Nick в сървъра? Mr.Jap$0
2. На колко години сте? 17
3. Какви са вашите квалификации и умения? добър съм в екип добър съм в стрелбата и карането на коли+добър стратег.
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден? 2 месеца и ще отделям по 4 часа на ден.
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? да служа на ''закона и страната'' и да защитавам.
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува? да защитава закона и са има ред!
6. Били ли сте в SASF? не
7. *Skype за връзка? padoslav_360
Одобрен !
Последна промяна от baju на 31 окт 2017, 13:44, променено общо 1 път.
Причина: Двоен пост. +1 предупреждение
Началник:-Police Departament

Потребителски аватар
CeciiBG
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 24 юли 2017, 09:33
Skype: mrlukanka.bg
Nickname:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от CeciiBG » 28 окт 2017, 18:25

1. Nick в сървъра? - CeciiBG
2. На колко години сте? - 13
3. Какви са вашите квалификации и умения? - смея да кажа, че съм добър в дрифтенето, точен съм с оръжията, мисля , че давам добри идеи.
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден? - играя от доста време в сървъра - горе доло 5-6 месеца (ще ви излъжа не знам точно) и ще отделям колкото се мога повече време!
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? - за да помагам на другите играчи и да им показвам кое как се прави ако не знаят .
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува? - според мен целта на бандата е да въведе повече ред в сървъра.
6. Били ли сте в SASF? - не.
7. *Skype за връзка? - ceco.2004

Потребителски аватар
NeikoKing
Потребител
Потребител
Мнения: 0
Регистриран на: 14 сеп 2017, 21:42
Местоположение: Велинград
Професия: Главен
Nickname:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от NeikoKing » 28 окт 2017, 19:13

CeciiBG написа:
28 окт 2017, 18:25
1. Nick в сървъра? - CeciiBG
2. На колко години сте? - 13
3. Какви са вашите квалификации и умения? - смея да кажа, че съм добър в дрифтенето, точен съм с оръжията, мисля , че давам добри идеи.
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден? - играя от доста време в сървъра - горе доло 5-6 месеца (ще ви излъжа не знам точно) и ще отделям колкото се мога повече време!
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? - за да помагам на другите играчи и да им показвам кое как се прави ако не знаят .
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува? - според мен целта на бандата е да въведе повече ред в сървъра.
6. Били ли сте в SASF? - не.
7. *Skype за връзка? - ceco.2004
Одобрен !
Началник:-Police Departament

Потребителски аватар
NeikoKing
Потребител
Потребител
Мнения: 0
Регистриран на: 14 сеп 2017, 21:42
Местоположение: Велинград
Професия: Главен
Nickname:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от NeikoKing » 30 окт 2017, 13:46

emkata.bg написа:
24 окт 2017, 19:47
1. Nick в сървъра? emkata.bg
2. На колко години сте? 13
3. Какви са вашите квалификации и умения? обичам да права килове и да шофирам сякакви превозни средства
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден? играя от 2-3 дена и мисла да отделям половината си време за игра
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? защото искам да съм най-добрият полицаи
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува? зада има ред в сърварът
6. Били ли сте в SASF? не
7. *Skype за връзка? Emiliqn todorov
Одобрен !
Последна промяна от baju на 31 окт 2017, 13:45, променено общо 1 път.
Причина: Двоен пост. +1 предупреждение
Началник:-Police Departament

Потребителски аватар
CaptainIvan
Потребител
Потребител
Мнения: 11
Регистриран на: 29 окт 2017, 16:15
Nickname:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от CaptainIvan » 30 окт 2017, 17:42

1. Nick в сървъра? CaptainIvan
2. На колко години сте? 12
3. Какви са вашите квалификации и умения? Точен съм с оръжията,мога да дрифтя и карам добре
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден? играя от 1 месец,мога да отделям около час или повече,а когато не съм на училище даже и по 3 часа
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? за да вселявам ред заедно с другите (rofl)
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува? зада има ред в сърварът
6. Били ли сте в SASF? не
7. *Skype за връзка? Ivan_Sarbov

ValkaPower

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от ValkaPower » 30 окт 2017, 19:05

Nick в сървъра? {POLICE}ValkaPower
На колко години сте? 13
Какви са вашите квалификации и умения?
Точен съм с повечето оръжия и обичам да карам всякакви превозни средства
От колко време играете в сървъра и по колко време отделяте на ден ?
Целия ден когато не съм на училище
Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? За да правя ред в града с другите PD-та
Каква смяташ,че е целта на тази банда и защо трябва да съществува? Естествено за да има ред в сървъра. Били ли сте SASF? Не
Skype за връзка? Valio bg

ValkaPower

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от ValkaPower » 30 окт 2017, 19:12

Одобрен ли съм?
Последна промяна от baju на 31 окт 2017, 13:48, променено общо 1 път.
Причина: Двоен пост. +1 предупреждение

Потребителски аватар
Valko_V
Потребител
Потребител
Мнения: 0
Регистриран на: 01 ное 2017, 09:46
Местоположение: Пловдив
Skype: Valko_V
Nickname:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от Valko_V » 02 ное 2017, 14:42

1. Nick в сървъра-Valko_V
2. На колко години сте-13
3. Какви са вашите квалификации и умения-стрелба шофиране и др.
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас?-защото искам да помогам
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува?- За да дава ред в сървара
6. Били ли сте в SASF?- не
7. Skype за връзка?- Valko_V

Заключена

Върни се в “Теми за 2018-а”