За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Потребителски аватар
ShivaroV
Потребител
Потребител
Мнения: 0
Регистриран на: 07 ное 2017, 17:18
Местоположение: Nesebar
Интереси: ендуро,коли,мотори,двигатели.
Професия: Автомонтьор
Nickname:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от ShivaroV » 07 ное 2017, 18:22

1. Nick в сървъра? Shivarovv
2. На колко години сте? 17
3. Какви са вашите квалификации и умения? Добър съм с оръжията и шофирането.
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден? В сървъра играя от 4 дена и повечето от свободното си време го прекарвам като играя.
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? Защото обичам да има ред.
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува? Както казах горе за да има ред, и да стане по интересна играта.
6. Били ли сте в SASF? не
7. *Skype за връзка? evstati-shivarov
Последна промяна от ShivaroV на 08 ное 2017, 18:35, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
[ECW]Dizzaster.
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 06 ное 2017, 18:30
Nickname:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от [ECW]Dizzaster. » 07 ное 2017, 19:24

Nick в сървъра? [ECW]Dizzaster.
На колко години сте? 13
Какви са вашите квалификации и умения?Обичам да киля много и според мен съм добър на дм и шофирам всякакви средства
От колко време играете в сървъра и по колко време отделяте на ден ?
Целия ден когато не съм на училище а когато съм на уч по 4 часа
Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? За да правя ред в града с другите PD-та
Каква смяташ,че е целта на тази банда и защо трябва да съществува? За да има голям ред в играта и да се обединим Били ли сте SASF? Не
Skype за връзка? Нямам


Потребителски аватар
MoneyOverBitches
Потребител
Потребител
Мнения: 0
Регистриран на: 06 ное 2017, 17:45
Местоположение: Не знам.
Интереси: Drift.
Професия: Пред компа. :D
Nickname:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от MoneyOverBitches » 09 ное 2017, 21:43

1. Nick в сървъра? Nick-ът ми в сървъра е LikeABo$$.
2. На колко години сте? Аз съм на 15 години.
3. Какви са вашите квалификации и умения? Имам отличен опит в шофирането и в стрелбата.
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден? Играя в сървъра от около 1 година,а пък ще отделям по 7/8 часа или повече.
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? Защото винаги съм искал да се пробвам като полицай + това бандата много ми харесва и бих искал да помогна за развитието и.
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува? Трябва да съществува за да има ред в сървъра,да няма ''гонки'' и уарове.
6. Били ли сте в SASF? Да,бил съм но още когато g3tr3kt беше лидер.
7. *Skype за връзка? LikeABo$$2102
Благодаря за вниманието. :)

ProGamerTV

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от ProGamerTV » 12 ное 2017, 08:31

1. Nick в сървъра? - ProGamerBGYT
2. На колко години сте? - 14
3. Какви са вашите квалификации и умения? -
Мога да кажа ,че карам доста добре също така и да стрелям добре
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден?
Играя в сървъра от 2-3 седмици и е много як ,мисля да отделям колкото се може повече време.
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? - за да ваведа ред в сървърчето заедно с другите полицаи.
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува? - за да спира други банди в битки и да има повече мир в сървъра
6. Били ли сте в SASF? - не.
7. *Skype за връзка? - ProGamerBGYT

foxsamp

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от foxsamp » 12 ное 2017, 09:56

1. Никнейм в сървъра? FoxSampBG
2. На колко години сте? 17
3. Какви са вашите квалификации и умения? Добър съм с оръжията и шофирането и правя яки дрифтове
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден? В сървъра играя от 4 седмици и повечето от свободното си време го прекарвам като играя.
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? Защото харесвам да има ред.
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува? Както казах горе за да има ред, и да стане по интересна играта.
6. Били ли сте в SASF? не
7. *Skype за връзка? Foxsamp12345

Потребителски аватар
GroveStreetPatence
Потребител
Потребител
Мнения: 0
Регистриран на: 18 ное 2017, 13:07
Местоположение: VALIOSVQT
Интереси: kompiutri
Професия: uchenik
Skype: Genadi
Nickname:
Контакти:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от GroveStreetPatence » 18 ное 2017, 13:19

1. Nick в сървъра? - ValkaBULGARIA
2. На колко години сте? - 14
3. Какви са вашите квалификации и умения? -
еми карам доста добре също така се отнася и за стрелбата
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден?
Играя в сървъра от 2 месеца и е много як ,мисля да отделям 2-4 часа
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? - за да ваведа ред в сървъра също така мисля ,че е яко да си полицай.
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува? - за да има повече мир в сървъра
6. Били ли сте в SASF? - не.
7. *Skype за връзка? - GenadiBulgaria
Последна промяна от baju на 18 ное 2017, 18:45, променено общо 1 път.
Причина: Отхвърлен! *Последните няколко кандове са от него и получава малко почивка за размисъл!

Потребителски аватар
GogodAZ
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 19 ное 2017, 00:37
Местоположение: Sofiq
Интереси: Downhill
Професия: Ученик
Skype: jorko541
Nickname:
Контакти:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от GogodAZ » 19 ное 2017, 00:51

Nick в сървъра-GogodAZ
2. На колко години сте-14
3. Какви са вашите квалификации и умения-играл съм SAMP 3 години мога да карам и да стрелям добре
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден-от 3 години,на ден мога да отделя 1,2 часа
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас-защото искам да помогна на полицейското управление да предодвратим войната между бандите и да се забавлявам в сървъра още повече.
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува-предодвратяване на войната между бандите
6. Били ли сте в SASF?-не
7. *Skype за връзка?-jorko541

Потребителски аватар
bellacute
Дама
Дама
Мнения: 261
Регистриран на: 28 авг 2016, 10:23
Местоположение: Видин
Skype: keitlin.borisova
Nickname: bellacute
Контакти:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от bellacute » 22 ное 2017, 12:52

CaptainIvan написа:
30 окт 2017, 17:42
1. Nick в сървъра? CaptainIvan
2. На колко години сте? 12
3. Какви са вашите квалификации и умения? Точен съм с оръжията,мога да дрифтя и карам добре
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден? играя от 1 месец,мога да отделям около час или повече,а когато не съм на училище даже и по 3 часа
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? за да вселявам ред заедно с другите (rofl)
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува? зада има ред в сърварът
6. Били ли сте в SASF? не
7. *Skype за връзка? Ivan_Sarbov
Отхвърлен! Напоследък не те виждам в сървъра.
Valko_V написа:
02 ное 2017, 14:42
1. Nick в сървъра-Valko_V
2. На колко години сте-13
3. Какви са вашите квалификации и умения-стрелба шофиране и др.
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас?-защото искам да помогам
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува?- За да дава ред в сървара
6. Били ли сте в SASF?- не
7. Skype за връзка?- Valko_V
Отхвърлен! И теб не те виждам в сървъра.
ShivaroV написа:
07 ное 2017, 18:22
1. Nick в сървъра? Shivarovv
2. На колко години сте? 17
3. Какви са вашите квалификации и умения? Добър съм с оръжията и шофирането.
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден? В сървъра играя от 4 дена и повечето от свободното си време го прекарвам като играя.
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? Защото обичам да има ред.
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува? Както казах горе за да има ред, и да стане по интересна играта.
6. Били ли сте в SASF? не
7. *Skype за връзка? evstati-shivarov
Одобрен!
[ECW]Dizzaster. написа:
07 ное 2017, 19:24
Nick в сървъра? [ECW]Dizzaster.
На колко години сте? 13
Какви са вашите квалификации и умения?Обичам да киля много и според мен съм добър на дм и шофирам всякакви средства
От колко време играете в сървъра и по колко време отделяте на ден ?
Целия ден когато не съм на училище а когато съм на уч по 4 часа
Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? За да правя ред в града с другите PD-та
Каква смяташ,че е целта на тази банда и защо трябва да съществува? За да има голям ред в играта и да се обединим Били ли сте SASF? Не
Skype за връзка? Нямам
Одобрен! Да се надявам, че тази банда няма да я смениш, като другите.
MoneyOverBitches написа:
09 ное 2017, 21:43
1. Nick в сървъра? Nick-ът ми в сървъра е LikeABo$$.
2. На колко години сте? Аз съм на 15 години.
3. Какви са вашите квалификации и умения? Имам отличен опит в шофирането и в стрелбата.
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден? Играя в сървъра от около 1 година,а пък ще отделям по 7/8 часа или повече.
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? Защото винаги съм искал да се пробвам като полицай + това бандата много ми харесва и бих искал да помогна за развитието и.
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува? Трябва да съществува за да има ред в сървъра,да няма ''гонки'' и уарове.
6. Били ли сте в SASF? Да,бил съм но още когато g3tr3kt беше лидер.
7. *Skype за връзка? LikeABo$$2102
Благодаря за вниманието. :)
Одобрен!
GogodAZ написа:
19 ное 2017, 00:51
Nick в сървъра-GogodAZ
2. На колко години сте-14
3. Какви са вашите квалификации и умения-играл съм SAMP 3 години мога да карам и да стрелям добре
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден-от 3 години,на ден мога да отделя 1,2 часа
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас-защото искам да помогна на полицейското управление да предодвратим войната между бандите и да се забавлявам в сървъра още повече.
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува-предодвратяване на войната между бандите
6. Били ли сте в SASF?-не
7. *Skype за връзка?-jorko541
Одобрен!

Потребителски аватар
MentaBG
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 22 окт 2017, 22:11
Местоположение: Stara Zagora
Skype: MentaBG1
Nickname:
Контакти:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT-MentaPower

Мнение от MentaBG » 22 ное 2017, 19:24

1.Nick в сървъра? MentaPower
2. На колко години сте? 14
3. Какви са вашите квалификации и умения? Шофиране - перфектно, Стрелба - много добра.
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? Общо за да помагам на сървъра
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува? За да слага мир на тези безсмирици между бандите
6. Били ли сте в SASF? Разбирасе !
7. Skype за връзка? - MentaBG1

Потребителски аватар
Red.Bulll
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 12 окт 2017, 20:23
Skype: spatkaspatka
Nickname:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от Red.Bulll » 22 ное 2017, 20:04

Nick в сървъра-Red_Bull
2. На колко години сте-17
3. Какви са вашите квалификации и умения-играл съм SAMP 3 години мога да карам и да г/д
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден-от 3 години,на ден мога да отделя 1,2 часа
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас-защото искам да помогна на полицейското управление да предодвратим войната между бандите и да се забавлявам в сървъра още повече.
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува-предодвратяване на войната между бандите
6. Били ли сте в SASF?-не
7. *Skype за връзка?-RED.BUll

Заключена

Върни се в “Теми за 2018-а”