За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Предложение за бан.

Тук ще се местят отхвърлените предложения.

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Предложение за бан.

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 10 дек 2018, 16:09

Пускам 2 предложения които изключително много ще помогнат на сървъра! Не са безполезни както другите. Ето една от многото причини, поради която пускам тия предложения - ЦЪКНИ ТУКА

1. Какво искате да бъде добавено/премахнато - Да се добави бан по MAC адрес.
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра - Това ще помогне с много работи. Знам, че Мартин няма да го добави защото само строго определени админи трябва да имат достъп до тоя бан. Този начин не банва по IP или по Nick, а направо по MAC адреса на компютъра. Няма смисъл от бан по ник или ип, защото има решение и на двата бана. Едното е нов ник, другото е ново IP. А ако въпросния човек бъде баннат по MAC адрес, то той трябва да смени дъното на компютъра за да има отново достъп до сървъра, колкото и ника и ип-та да сменя.

1. Какво искате да бъде добавено/премахнато - Да се добави DESTROY.
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра - Ако на някое лапе много му знае устата, съвсем лесно да му шибнеш един destroy и да му скапеш LAN картата, от там нататък целия комп започва да му лагва, прецаква му звука, видеото, процесора. Да добавя, че това ппц е забранен плъгин и отново само определени админи да имат достъп до него!

ВАЖНО;
Това са плъгини още от CS 1.6 ерата, които работят и в SAMP с малко преработки и доработки. Щом ги предлагам, значи е възможно да се добавят понеже съм ги виждал лично с очите си в руски сървъри както и дрифт сървъри! А пък и много добре знам как работят, понеже в HDS-то ги имахме тези плъгини и работят наистина ефикастно.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
Fearlezz
V.I.P
V.I.P
Мнения: 773
Регистриран на: 06 юни 2018, 16:09
Професия: Бивш Главен Администратор
Създател на DM клан [INC]
HELPER
Nickname: FE4RLEZZ

Re: Предложение за бан.

Мнение от Fearlezz » 10 дек 2018, 16:33

ТВЪРДО ПРОТИВ! Не мисля, че някой заслужава това да му скапеш целия компютър..да не забравяме, че това е само една игра. Колкото до снимката сам видя, че бързо реших проблема като го баннах и спря да влиза/да пуска ботове, няма нужда от това предложение.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Предложение за бан.

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 10 дек 2018, 16:42

Barracuda_ написа:
10 дек 2018, 16:33
ТВЪРДО ПРОТИВ! Не мисля, че някой заслужава това да му скапеш целия компютър..да не забравяме, че това е само една игра. Колкото до снимката сам видя, че бързо реших проблема като го баннах и спря да влиза/да пуска ботове, няма нужда от това предложение.
Има нужда и то голяма от т'ва предложение. И то добре, че ти влезе за да го оправиш. А какво правиме в часовете, когато сте легнали с кокошките зарад даскало? И не се притеснявай, преинсталира си компютъра и се оправя проблема с destroy-a. Единствено ще даде 20-30 лева за нова LAN карта и проблема е решен. :) И предложенията са 2, не само 1. :D
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
Phenomenal_
Rolling Heights Ballas
Rolling Heights Ballas
Мнения: 62
Регистриран на: 26 ное 2017, 21:28
Местоположение: Пловдив България
Професия: Гонкаджия
Nickname: Phenomenal_
Discord: Bliznakoww#2900

Re: Предложение за бан.

Мнение от Phenomenal_ » 10 дек 2018, 16:57

Готини предложения,и ще е още по-яко аз имам право!:Д За
Изображение

Steels

Re: Предложение за бан.

Мнение от Steels » 10 дек 2018, 17:31

Идеята ми харесва, няма всеки да си прави каквото иска, ЗА!

Потребителски аватар
FlockaFlame..
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: 28 сеп 2017, 20:28
Местоположение: Бургас
Nickname:

Re: Предложение за бан.

Мнение от FlockaFlame.. » 10 дек 2018, 17:34

Абе ти нормаален ли си бе?Кви компютри ще прецакваш кви 5лв??????Сегашната бан система си е наред.ПРОТИВ!
(っ▄︻▇〓▄︻┻┳═💥💥
/  ) / \
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Linux
Почетен пенсионер
Почетен пенсионер
Мнения: 1516
Регистриран на: 29 юни 2015, 23:44
Местоположение: Долу клозето
Nickname:

Re: Предложение за бан.

Мнение от Linux » 10 дек 2018, 18:31

ЗА!Ще си изкажа моето мнение за тези две предложения и двете предложения абсолютно много ми харесаха защото постоянно виждам заплашвания със спиране на нет или сървър и такива работи и спамене на ботове и така за тази команда където acho си написал се съгласявам да се добави и за второто предложение също и мисля тази команда да се сложи на 5,6,7левел ако Мартин се съгласи иначе друго няма какво да казвам.
[21 октомври 2015 г. 21:12] ✖ Game_R2 ✖™: ivailencec
[13:55:49] Мартин Иванов - SpY: razbrah pich
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bellacute
Дама
Дама
Мнения: 261
Регистриран на: 28 авг 2016, 10:23
Местоположение: Видин
Skype: keitlin.borisova
Nickname: bellacute
Контакти:

Re: Предложение за бан.

Мнение от bellacute » 10 дек 2018, 18:37

1. ЗА - Много влизат с други никове и сменяват IP-та но предполагам че спай се е сетил но явно не е успял..
2. Против! Мислиш ли че някой ще влезе като разбере че някой може да му повреди устройството? Пък Linuxa иска 5;6;7 левъл :D :D ако се добави само SpY да има достъп

Потребителски аватар
Fredy...
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: 16 яну 2018, 22:00
Местоположение: София
Nickname:
Контакти:

Re: Предложение за бан.

Мнение от Fredy... » 10 дек 2018, 18:44

Няма ли по-лесен начин ? като да може да се влиза само с едно ип и така да няма ''multi accaunt'' Против
на този етап.

Потребителски аватар
ImRoyal
Потребител
Потребител
Мнения: 6
Регистриран на: 17 ное 2018, 18:09
Nickname: No nickname

Re: Предложение за бан.

Мнение от ImRoyal » 10 дек 2018, 18:49

Хахах в кви дълбоки филми сте се вкарали всички които сте гласува ли ЗА, първо че това няма как да стане второ и без това тези плъгини няма да работят ;), и защо за бога искате да прецаквате компютри, като искате да правите така, учете за програмист направете си програма и ще прецаквате.. от все по прости на все по прости предложения... ПРОТИВ!

Заключена

Върни се в “Отхвърлени предложения”