За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Предложения за сървъра за да стане още по як

Тук ще се местят отхвърлените предложения.

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
Linux
Почетен пенсионер
Почетен пенсионер
Мнения: 1516
Регистриран на: 29 юни 2015, 23:44
Местоположение: Долу клозето
Nickname:

Re: Предложения за сървъра за да стане още по як

Мнение от Linux » 11 сеп 2018, 21:53

jason_stathem написа:
11 сеп 2018, 19:08
1. Какво искате да бъде добавено/премахнато?ще изброя някой неща с номера вие гласувайте като пишете номера и съответно да или не и причината
1.Да се добавят повече легнали полицаи в сървъра така ще е малко по реално.
2.Да се добавят специални места за събирания с мотори коли и други превозни средства.
3.Да се добави функция напримерно да каните приятели в къщата ви които могат да ви я ползват с функция /invite id която ползва достъп и /univite id която забранява така няма всеки път да се чака и да се пише парола.
4.Да има приятелски Ганг чат от командата /group да има функция добави приятелска банда и да има чат с нея по лесно комуникиране и също да може да се премахва това би помогнало при войни.
5.Да се добавят пунктове на всеки град за влизане и излизане ако решите с такса или без само да спираш и рампата да се вдига.
6.Да се добави банка където да си внасяш парите и после да си ги теглиш без да се обират така играчите като останат без пари ще имат някой долар в банката.
7.Да се добавят специални места за полицаите където да седят да пазят на пътя и т.н
8.Да се добавят аларми на къщите,ако някой ти уцели паролата което е малко вероятно да се задейства аларма която само играча на съответната къща да вижда.
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра! Това е за сега гласувайте, предлагам това играта да стане малко по реална и интересна и сървъра да се развива повече.
ЩЕ ПОМОЛЯ АДМИНИТЕ ДА ОСТАВЯТ ПРЕДЛОЖЕНИЕТО ЗА ДА МОЖЕ НЯКОЙ ОТ ГОРЕ ПОСОЧЕНИТЕ НЕЩА ДА СЕ ОДОБРИ ИЛИ В НАЙ ДОБРИЯ СЛУЧАЙ ВСИЧКИ И ВСИЧКИ ДА СИ ДАДЪТ ВОТА И МЕНИЕТО
1.ЗА!Интересно е.
2.ЗА!Същото като на 7 номер.
3.ЗА!Полезно ще бъде
4.ЗА!Същото като на 7 номер.
5.ПРОТИВ!Докато хаковете са позволени няма как да стане просто....
6.ПРОТИВ!Абсурд просто..
7.ЗА!Иначе ако се докажат,че са сериозни и така.
8.ПРОТИВ!Това не ми харесва просто..
[21 октомври 2015 г. 21:12] ✖ Game_R2 ✖™: ivailencec
[13:55:49] Мартин Иванов - SpY: razbrah pich
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
BaDaZz_
Потребител
Потребител
Мнения: 49
Регистриран на: 18 дек 2016, 19:21
Местоположение: София:Сектор Б!
Интереси: Футбол,бокс а у.:)-СЕКТОР Б!
Професия: Нямам ;п
Nickname: No nickname

Re: Предложения за сървъра за да стане още по як

Мнение от BaDaZz_ » 12 сеп 2018, 10:55

Крайно време е да се добави нещо реално в тоя сървър 1 голям ъпдейт ще помоля главните както направиха с повечето такива теми да имат много ЗА и някакси да го отхвърлят :)-Не ми харесва само това с банката :) Но според мен трябва да се сложи 1 условие ако ПД станат повече от 15 човека и са редовни и сериозни!Защото за сега не го доказват това незнам нека и лидера им да се изкаже дали ще покрият изискванията и така трябват им още сериозни хора както беше преди ,защото тогава беше просто ФЪН!Да те спират полицай и да има повече войни които те да се намесват и да спират!! :)-Когато Спай беше лидер на пд това беше горе долу така ,защото както всички знам всеки иска да е в неговата банда и ще предложа също тои да се върне в ПД и така!Разбира се ако тои иска хах :Д ;) ЗА!
Изображение

Потребителски аватар
MrIzzy
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 95
Регистриран на: 11 яну 2016, 20:39
Местоположение: Враца / Варна
Професия: Работохолик
Skype: TheD0rifterxD
Nickname: MrIzzy
Контакти:

Re: Предложения за сървъра за да стане още по як

Мнение от MrIzzy » 12 сеп 2018, 11:17

Linux написа:
11 сеп 2018, 21:53
jason_stathem написа:
11 сеп 2018, 19:08
1. Какво искате да бъде добавено/премахнато?ще изброя някой неща с номера вие гласувайте като пишете номера и съответно да или не и причината
1.Да се добавят повече легнали полицаи в сървъра така ще е малко по реално.
2.Да се добавят специални места за събирания с мотори коли и други превозни средства.
3.Да се добави функция напримерно да каните приятели в къщата ви които могат да ви я ползват с функция /invite id която ползва достъп и /univite id която забранява така няма всеки път да се чака и да се пише парола.
4.Да има приятелски Ганг чат от командата /group да има функция добави приятелска банда и да има чат с нея по лесно комуникиране и също да може да се премахва това би помогнало при войни.
5.Да се добавят пунктове на всеки град за влизане и излизане ако решите с такса или без само да спираш и рампата да се вдига.
6.Да се добави банка където да си внасяш парите и после да си ги теглиш без да се обират така играчите като останат без пари ще имат някой долар в банката.
7.Да се добавят специални места за полицаите където да седят да пазят на пътя и т.н
8.Да се добавят аларми на къщите,ако някой ти уцели паролата което е малко вероятно да се задейства аларма която само играча на съответната къща да вижда.
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра! Това е за сега гласувайте, предлагам това играта да стане малко по реална и интересна и сървъра да се развива повече.
ЩЕ ПОМОЛЯ АДМИНИТЕ ДА ОСТАВЯТ ПРЕДЛОЖЕНИЕТО ЗА ДА МОЖЕ НЯКОЙ ОТ ГОРЕ ПОСОЧЕНИТЕ НЕЩА ДА СЕ ОДОБРИ ИЛИ В НАЙ ДОБРИЯ СЛУЧАЙ ВСИЧКИ И ВСИЧКИ ДА СИ ДАДЪТ ВОТА И МЕНИЕТО
1.За, хубаво е да има, но не навсякъде според мен.
2.За!, идеята ми допада :) (y)
3.За, тъй като ще е по-лесно за играчите.
4.За, това е хубаво, допада ми идеята и ще е интересно за всички играчи да си пишат с приятелските си банди!
5.Против! Това е безмислено, тъй като има хакове S0beit и тем подобни.. (shake)
6.Против! Това също е безмислено.. в къщата като напишеш housemenu и там можеш да си внесеш парите (като банка все едно).
7.Едно малко за, тъй като ако се добави трябва да не е навсякъде иначе все едно ще стане от Freeroam на RP или така си мисля..
8.Против! Няма смисъл, като влезне в къщата с паролата (ако най-вероятно я уцели, но шанса е едно на милион или ако не му е казана паролата) и да влезне няма какво да ти направи на къщата, той не я притежава за да напише housemenu примерно и да ти вземе парите ако си оставил в къщата си :)
Последна промяна от Explosive на 23 сеп 2018, 20:24, променено общо 1 път.
Причина: Забранени са мненията, съдържащи единствено цитати или емотикони! Следващият път(ако има такъв) ще получиш предупреждение! Поправи си мнението!
Изображение

Потребителски аватар
bellacute
Дама
Дама
Мнения: 261
Регистриран на: 28 авг 2016, 10:23
Местоположение: Видин
Skype: keitlin.borisova
Nickname: bellacute
Контакти:

Re: Предложения за сървъра за да стане още по як

Мнение от bellacute » 12 сеп 2018, 11:30

1. Против! Нали знаеш че има drift-ери дето ще им пречат.
2. Безсмислено е. Против! Има достатъчно места на които можете да се съберете по всяко време.
3. Против! Да не би да му умалеят пръстите като напише паролата повечко пъти?
4. Против! Има скайп - уговаряте се след което си правите обща дискусия.
5. Против! Само в началато ще бъде забавно и след това ще искат да бъдат премахнати.
6. Против! Така ще може да се прикриват пари.
7. За! Тук би имало малко разнообразие.
8. Против! Когато някой влезе и/или се опита в чата изписва.

Потребителски аватар
Fredy...
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: 16 яну 2018, 22:00
Местоположение: София
Nickname:
Контакти:

Re: Предложения за сървъра за да стане още по як

Мнение от Fredy... » 12 сеп 2018, 11:31

Ти искаш сървъра направо във RP да го превърнем ще ти дам ЗА за 4 и 8 другите..

Потребителски аватар
CaptainIvan
Потребител
Потребител
Мнения: 11
Регистриран на: 29 окт 2017, 16:15
Nickname:

Re: Предложения за сървъра за да стане още по як

Мнение от CaptainIvan » 12 сеп 2018, 12:01

Давам ЗА за 1 и 7
Последна промяна от Explosive на 23 сеп 2018, 20:23, променено общо 1 път.
Причина: А защо ? Имаш 24 часа да се аргументираш върху мнението си, иначе вотът няма да се зачита и мнението ти ще бъде изтрито!

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Предложения за сървъра за да стане още по як

Мнение от Explosive » 23 сеп 2018, 20:23

Твърдо ЗА съм за 4 и силно се надявам да се добави, интересно е, пък и полезно. За другите съм ПАС, като за 1 съм ПРОТИВ, защото почти никой в този сървър не е сериозен и няма да си върши ефективно работата, даже изобщо да го кажем.

Потребителски аватар
Hezo
Потребител
Потребител
Мнения: 4
Регистриран на: 29 сеп 2018, 11:21
Nickname: 六六六

Re: Предложения за сървъра за да стане още по як

Мнение от Hezo » 29 сеп 2018, 11:38

Според мен е скучно само с едни банди и дербита, ЗА!

Потребителски аватар
S.Damyanov
Началници и зам.Началници
Началници и зам.Началници
Мнения: 490
Регистриран на: 08 апр 2016, 10:46
Местоположение: Plovdiv
Професия: Музикант
Пияч
Nickname: Ps3ch0

Re: Предложения за сървъра за да стане още по як

Мнение от S.Damyanov » 03 яну 2019, 23:48

1.ЗА!
2.ЗА!
3.ЗА!
4.ЗА!
5.ПРОТИВ! Безсмислено е,защото повечето играчи,включая и аз пътя с хака само го подозираме, и караме де ни падне.
6.ПРОТИВ! Те са си на безопастност като са във нас. Също има сеиф в къщите !
7.ЗА!
8.ПРОТИВ! Това го има още до колкото знам,че като некой ти влиза в къщата и напише грешна или правилна парола,му се появява кой се опитва да влезе в къщата.
Изображение

Изображение

Steels

Re: Предложения за сървъра

Мнение от Steels » 14 яну 2019, 23:53

Отхвърля се.

Заключена

Върни се в “Отхвърлени предложения”