За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Важна тема за размисъл[INFO]

Заключена
Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Важна тема за размисъл[INFO]

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 21 апр 2018, 03:12

Главно всичко сега което ще напиша тук, засяга хем сървъра, хем хората от екипа. Нарочно пиша темата тук, а не в скрит раздел за хората от екипа, защото искам да бъде видяна от абсолютно всички, аз съм единствения човек, които ще си изрази напълно мнението, без да го интересува какво ще помислят другите. Толкова ли е трудно да бъде опазено нещо, което ви носи кефа и ви убива скуката в свободното време? Та, нека някой да ми обясни, защо има толкова много хора, с толкова висок левъл права, и само си крепят мъдата? Защо дори и в късните часове като сега, има хора, а няма админи? Знам че за абсолютно всичко е виновен Мартин, и не ми е за цел да го обвиня, искам да го подканя да обърне внимание на сървъра и членовете си от екипа, защото ако само с добро поведение се дават правата, то нека започнем да раздаваме права на играчите в сървъра, само защото имат добро държание спрямо другите? Другото нещо, защо в периода от 2 до 4-ти левъл, всеки се старае да покаже активност, дава всичко от себе си, и когато получи 5-ти и нагоре левъл, зарязва всичко, и като цяло се променя държанието му спрямо играчите и всички други? Т'ва че е 5-ти и нагоре, да не е фанал Господ за шлифера? Защо сървъра започна да пада надолу, а не да върви нагоре както преди? Не ме интересува мнението от сорта "Ми тя играта е стара", да, стара е, но с достатъчно внимание нещата ще вървят по друг начин! Ето типичен пример; Защо хора които наистина заслужават да бъдат част от екипа, не получават шанса, а тези които им е през фара как върви сървъра и т.н, точно те биват набутани в екипа? Аз нямам право на мнение, нито мога да предприема някакви мерки, единствено Мартин може да предприеме необходимите мерки, защото както вървят нещата, изобщо не е добре. Как можеше преди 2 години меко казано, дори в 2-3 през ноща, да има по 3-4 админа и 20-30 играча? Нито аз съм цвеке за мерисане, но ловя бас, че ако лично аз бях на мястото на некой от тези с големите права, щях да върша работата на 3 човека от екипа, взети заедно. Искам всеки един, било то член на екипа или просто потребител, да изрази мнение какво мисли за това което написах и как наистина вижда нещата. Прилагам снимки от сега, след като влязох в сървъра, просто си е анархия, дори и оплакване да пускам - КЕЛ ФАЙДА, дори нямах правата поне да ги мютвам и жайлвам за да се спре спама.(Часа си го пише на снимките, точно до чата) Ето гледайте и мислете.

Линк за всички снимки с опция за по-хубаво качество(просто натискате върху самата снимка, за да се отвори на цял екран - Албумче click

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Linzo

Re: Важна тема за размисъл[INFO]

Мнение от Linzo » 21 апр 2018, 09:40

Половината сървър екип се мисли за някви много уш добри па не стават за нищо. Прав си и то доста. Още сме с коледна окраса казаха, че ще я махнат па да видим. Играчите като ни видят,, хубавият'' екип напускат сървъра.

Потребителски аватар
Phenomenal_
Rolling Heights Ballas
Rolling Heights Ballas
Мнения: 62
Регистриран на: 26 ное 2017, 21:28
Местоположение: Пловдив България
Професия: Гонкаджия
Nickname: Phenomenal_
Discord: Bliznakoww#2900

Re: Важна тема за размисъл[INFO]

Мнение от Phenomenal_ » 21 апр 2018, 09:42

Напълно съгласен съм с теб!
Изображение

Потребителски аватар
Wubster
V.I.P
V.I.P
Мнения: 190
Регистриран на: 12 мар 2017, 17:30
Местоположение: На луната
Интереси: Ur mother :d
Nickname:

Re: Важна тема за размисъл[INFO]

Мнение от Wubster » 21 апр 2018, 10:46

Най-сетне някой да го каже ! Аз съм на същото мнение, админите се стараят да станат 5 левъл и заебават всичко. Както ти каза в екипа са набутани хора, които не заслужават този пост.

Потребителски аватар
YeLLoWWWW
V.I.P
V.I.P
Мнения: 280
Регистриран на: 07 май 2017, 16:28
Интереси: Jiu Jitsu,Kickbox
Професия: #MartialArtist
Nickname: [D.P.K]YeLLoWWWW

Re: Важна тема за размисъл[INFO]

Мнение от YeLLoWWWW » 21 апр 2018, 12:59

Не знам точно сегашното положение на сървъра защото не влизам поради личните ми проблеми. Няма какво да обвинявате екипа тъй като самите потребители имат глист на дупенцето. Имаше нови тест админи, но не си вършеха работата и след седмици Мартин ги махна от дискусията с причина ,,не си вършете работата както трябва". Дали не се интересува от сървъра ? Баце аз ако учих в математическа гимназия и да поддържам сървъра нямаше да издържа абсолютно съм сигурен :D та и ние от екипа си имаме училище повечето сме в гимназия и учим за професия за да се спасим от скапаният живот играта няма да ти спаси живота, а ще го съсипе повече влизаме когато можем и помагаме с каквото е нужно стига сте обвинявали екипа като дечица той виновен, а не ония си бара ташаку не се интересува от сървъра, а и в това хубаво време кой ше ти играе самп :D
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Важна тема за размисъл[INFO]

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 21 апр 2018, 14:32

YeLLoWWWW написа:
21 апр 2018, 12:59
Не знам точно сегашното положение на сървъра защото не влизам поради личните ми проблеми. Няма какво да обвинявате екипа тъй като самите потребители имат глист на дупенцето. Имаше нови тест админи, но не си вършеха работата и след седмици Мартин ги махна от дискусията с причина ,,не си вършете работата както трябва". Дали не се интересува от сървъра ? Баце аз ако учих в математическа гимназия и да поддържам сървъра нямаше да издържа абсолютно съм сигурен :D та и ние от екипа си имаме училище повечето сме в гимназия и учим за професия за да се спасим от скапаният живот играта няма да ти спаси живота, а ще го съсипе повече влизаме когато можем и помагаме с каквото е нужно стига сте обвинявали екипа като дечица той виновен, а не ония си бара ташаку не се интересува от сървъра, а и в това хубаво време кой ше ти играе самп :D
Погледни реално над нещата, и в първия пост го написах. Много добре знам Мартин, как иска да се върши работа, стара марула съм тука, тей че.. Т'ва че учите, не е оправдание ако ме разбираш.. Едно е даскало, друго е работа, нали знаеш? Айде обясни ми тогава, щом се оправдаваш с даскалото, аз как ходя на работа, а имам време да посещавам и сървъра и форума? Оправдания много, не че нещо имам против. Просто няма смисъл какво да говоря, едно е да имаш лични проблеми, друго е да си крепиш мъдата, разбираш ме какво имам предвид, и хубаво се замисли какво имам предвид за някои хора. Т'ва е баце. :)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: Важна тема за размисъл[INFO]

Мнение от SpY » 21 апр 2018, 15:44

Разбирам. Всичко, което казваш е истина. Напълно се съгласявам. Ще има промяна в левъл системата, раздаването на правата и в правата на админите. Също така и в сървъра и начина, по който се избират и тестват админи. В момента за съжаление наистина се наблюдава спад в GTA SAMP, това не важи само за нашия сървър, но и за повечето, и то не само БГ. От екипа, който разработва SAMP също вече не правят актуализации на версията. С други думи повечето неща вече се изчерпват постепенно.
Сървърът няма да бъде затварят, в това мога да ви уверя. Докато влиза дори 1 играч вътре сървърът ще продължава да работи! Но явно ни е нужна промяна и то не малка. Ще работим по това, обещавам. Изказвайте мнения тук. С удоволствие чета всяко едно такова!

Потребителски аватар
WinnerBG
V.I.P
V.I.P
Мнения: 1584
Регистриран на: 25 апр 2015, 20:50
Местоположение: гр.Пазарджик
Интереси: BMW <3
Nickname: WinnerBG
Контакти:

Re: Важна тема за размисъл[INFO]

Мнение от WinnerBG » 21 апр 2018, 23:01

Аз предлагам да се добавят нови неща,с които ще им бъде интересно на играчите и така постепенно да влизат повече и повече.Дори и да е стара играта все още се играе от не малко хора.
Изображение Изображение Изображение Изображение



[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go
Изображение

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Важна тема за размисъл[INFO]

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 22 апр 2018, 01:02

Митенце братле, знаеш че с тебе винаги имаме обща идея какво да се направи и как да се направи. То не знам дали е все още така, но Мартин само на нас мисля, ни вярва че тръгнем ли да правим нещо с тебе, го правиме като хората. За нови работи има време, по-голямо внимание трябва да се обърне на това, което Марто каза над тебе. Нека не избързваме, първо да видим как ще се развият работите, пък останалото че го измислиме.. ;) Сега нека оставиме така нещата, и да видим дали има още хора дето да се изказват относно самата тема, и като цяло. (happy)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Заключена

Върни се в “Теми за 2019-а”