За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

[ОТХВЪРЛЕНО]Предложение за сървъра! от Nitr0

Тук ще се местят отхвърлените предложения.

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
Nitr0
Потребител
Потребител
Мнения: 35
Регистриран на: 05 окт 2017, 18:30
Nickname:

[ОТХВЪРЛЕНО]Предложение за сървъра! от Nitr0

Мнение от Nitr0 » 13 окт 2017, 19:59

1. Какво искате да бъде добавено/премахнато? - да се добавят търфове , какво ще рече това? Търфовете са територий на мапа , да има ги ама с сегашната система нито един ганг не съм видял да правят war за територия така какво предлагам аз:
Цял Лос Сантос и Лас Вентурас(а може би и Сан Фиеро + някои от селата)да се разделят на цивилни територий и когато са цивилни да не принадлежат на никого тогава ганг ще може да отиде и да я превземе с команда /turf ето ги и условията за превземане на търф(територия) -
1.Да сте минимум 3ма човека от ганга
2.Да има минимум 3ма човека от ганга на който е търфа(ако е възможно да се направи)
3.Само 5 или 6 ранк в бандата да могат да стартират /turf команда
4.Ако всички играчи , които завладяват търфа бъдат убити те губят превземането на търфа
5.Нямат право да се връщат на търфа ако са убити и отбора който атакува и отбора който се защитава!(ако се види такова нарушение да бъде наказуемо!)
6.Други банди нямат право да се намесват освен 2те враждуващи банди(нямат и право да гледат,демек изобщо да не са край битката)
7.ВСЯКА БАНДА ДА ИМА ТЕРИТОРИЯ КОЯТО Е НЕЗАВЛАДЯЕМА!
+ Ако може територийте като се превземат веднага да станат територия на ганга който я превземе а не SpY да трябва да променя територията
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра! - Ще има много повече динамика между ганговете , ще има за какво да се борят , ще нарастнат войните , ще нарастне активноста на бандите и ще стане по живнало в сървъра
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Suzanitta
V.I.P
V.I.P
Мнения: 151
Регистриран на: 17 мар 2017, 16:03
Местоположение: Привит Драйв 4
Професия: Ученик. Мъгъл
Skype: ivelin.valka
Nickname:

Re: Предложение за сървъра! от Nitr0

Мнение от Suzanitta » 13 окт 2017, 20:28

Предлагано е много пъти, благодарение на тази идея са създадени gang war турнирите.
За да се добави подобно нещо, трябва много работа, много измисляне на правила, а колко бъгове ще има...
Та за ся съм против :о
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
vip_moto_cros
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 01 юни 2015, 21:14
Nickname:

Re: Предложение за сървъра! от Nitr0

Мнение от vip_moto_cros » 13 окт 2017, 20:59

То по принцип сега тея,които имат 3 или повече територии може да бъдат нападнати за дадена територия,за сега няма такива атаки защото все още повечето банди нямат мн територии,може да се направи да се печелят по-лесно и ще става по-забавно.

Потребителски аватар
bellacute
Дама
Дама
Мнения: 261
Регистриран на: 28 авг 2016, 10:23
Местоположение: Видин
Skype: keitlin.borisova
Nickname: bellacute
Контакти:

Re: Предложение за сървъра! от Nitr0

Мнение от bellacute » 13 окт 2017, 21:15

Ще дам ЗА, ОБАЧЕ всяка една банда (над 5 левъл) да си има определена територия, която да не може да се превзема, също така за определена територия да може да се воюва на всеки 5 дни

Потребителски аватар
Nitr0
Потребител
Потребител
Мнения: 35
Регистриран на: 05 окт 2017, 18:30
Nickname:

Re: Предложение за сървъра! от Nitr0

Мнение от Nitr0 » 13 окт 2017, 21:18

Идеята ми като цяло е това да се промени сегашната система , може да улесните начина по който може да се направи този мод , смисъл колко битки за територий сте виждали за сега ? Няма битки за територия което е скучно според мен..
Няма смисъл да се правят битки между гангове ако няма за какво .. Не могат да покажат кой е по силен като участват в битка..
Така че ако има как да се промени сегашната система , а именно най-вече автоматично да се превзема територия , а не Мартин след 2 до 4 дена да ви сложи територията на мапа :/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Предложение за сървъра! от Nitr0

Мнение от Explosive » 13 окт 2017, 21:22

Suzanitta написа:
13 окт 2017, 20:28
трябва много работа
Какво ще кажеш тогава да кажем на SpY да трие тази тема ?! За всяко нещо се иска работа, много или малко, ама работа има, все пак главните имат отговорността към играчите да правят сървъра едно страхотно място за игра..Щом е пусната такава тема, значи разчитаме на това, че всичко, което е одобрено може да се добави, независимо колко работа се изисква...

По темата :

С теб това го обсъждахме одеве, даже аз ти дадох идеята да пуснеш това предложение! Аз съм твърдо ЗА!
Такава функция наистина трябва да се добави с някои изключения, ще има огромно разнообразие, ще има повече битки, сървърът ще живне малко, освен за ganglevel, бандите трябва да се занимават и да се борят за нещо повече!! Страхотно предложение

Steels

Re: Предложение за сървъра! от Nitr0

Мнение от Steels » 13 окт 2017, 21:45

Suzanitta написа:
13 окт 2017, 20:28
Предлагано е много пъти, благодарение на тази идея са създадени gang war турнирите.
За да се добави подобно нещо, трябва много работа, много измисляне на правила, а колко бъгове ще има...
Та за ся съм против :о
На същото мнение!

Потребителски аватар
Linux
Почетен пенсионер
Почетен пенсионер
Мнения: 1516
Регистриран на: 29 юни 2015, 23:44
Местоположение: Долу клозето
Nickname:

Re: Предложение за сървъра! от Nitr0

Мнение от Linux » 13 окт 2017, 22:25

Suzanitta написа:
13 окт 2017, 20:28
Предлагано е много пъти, благодарение на тази идея са създадени gang war турнирите.
За да се добави подобно нещо, трябва много работа, много измисляне на правила, а колко бъгове ще има...
Та за ся съм против :о
На същото мнение съм а пък и сървъра е пълен със бъгове и за сега няма смисъл да се добавя и още едно нещо повечето ползват хакове
[21 октомври 2015 г. 21:12] ✖ Game_R2 ✖™: ivailencec
[13:55:49] Мартин Иванов - SpY: razbrah pich
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Nitr0
Потребител
Потребител
Мнения: 35
Регистриран на: 05 окт 2017, 18:30
Nickname:

Re: Предложение за сървъра! от Nitr0

Мнение от Nitr0 » 14 окт 2017, 09:28

да прав си за хакерите ама със сегашната система да си виждал да се прай битка за територия ? Щото аз не то и битки не стават вече .. пък и нали трябва да се бори за нещо даден Ганг не само безцелно убиване и пак казвам целта ми на това предложение е да се промени сегашната система по някакъв начин защото е скучно .. имате си ссл територия според мен ще е яко да се борите за нея и да си я защитите , а не само битка без нищо , за мен лично системата ще е яко да се направи като в сингъл плейъра
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Nitr0
Потребител
Потребител
Мнения: 35
Регистриран на: 05 окт 2017, 18:30
Nickname:

Re: Предложение за сървъра! от Nitr0

Мнение от Nitr0 » 14 окт 2017, 09:35

vip_moto_cros написа:
13 окт 2017, 20:59
То по принцип сега тея,които имат 3 или повече територии може да бъдат нападнати за дадена територия,за сега няма такива атаки защото все още повечето банди нямат мн територии,може да се направи да се печелят по-лесно и ще става по-забавно.
Това имам предвид vipe да се направи по лесно превземането на територий лесно като в сингъл плейъра отиваш биеш се или я превземаш или не това е превземаш я и автоматично става твоя , а не SpY да трябва за всяка завладяна територия да я дава той след 2-3 дена
Последна промяна от baju на 14 окт 2017, 14:08, променено общо 1 път.
Причина: Двоен пост. +1 предупреждение
Изображение
Изображение

Заключена

Върни се в “Отхвърлени предложения”