За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

1v1 Race

Тук ще се местят отхвърлените предложения.

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
Boza
Потребител
Потребител
Мнения: 11
Регистриран на: 23 авг 2017, 18:08
Nickname:

1v1 Race

Мнение от Boza » 07 сеп 2017, 20:47

Предполагам не само на мен ми се е случвало да ме блъснат във водата или някаде другаде , докато сме на race. Малко е неудобно 20 души да се бутат един до друг на тесен път. Та предлагам да направите 1в1 race , на който играчите да се избират на случаен принцип (нещо като тото) и да се състезават от една точка до друга. Знам че мога просто да отида на /race или /drag и да попитам някой дали може да се състезаваме , но съм го правил 4-5 пъти и никой не се е съгласил и няма да се съгласи. Надявам се предложението ми да не е безсмислено и админите да помислят над него. Поздрави!

Потребителски аватар
Yani_
Потребител
Потребител
Мнения: 276
Регистриран на: 09 фев 2017, 15:50
Местоположение: Плевен, България
Интереси: Formula 1, автомобили
Професия: Техник - Летателни апарати и авиационни двигатели
Военнослужещ
Nickname: Yani
Discord: Yani#8809

Re: 1v1 Race

Мнение от Yani_ » 07 сеп 2017, 20:56

Boza написа:
07 сеп 2017, 20:47
Предполагам не само на мен ми се е случвало да ме блъснат във водата или някаде другаде , докато сме на race. Малко е неудобно 20 души да се бутат един до друг на тесен път. Та предлагам да направите 1в1 race , на който играчите да се избират на случаен принцип (нещо като тото) и да се състезават от една точка до друга. Знам че мога просто да отида на /race или /drag и да попитам някой дали може да се състезаваме , но съм го правил 4-5 пъти и никой не се е съгласил и няма да се съгласи. Надявам се предложението ми да не е безсмислено и админите да помислят над него. Поздрави!
1-во! Предложението ти не е по образец!
2-ро! Няма смисъл от това! Все пак имаш /myworld и /nogoto! От мен имаш ПРОТИВ!

Steels

Re: 1v1 Race

Мнение от Steels » 10 сеп 2017, 00:19

Безсмислено е, против ! И не ти е по образеца предложението. По - добре си го оправи.

Потребителски аватар
Linux
Почетен пенсионер
Почетен пенсионер
Мнения: 1516
Регистриран на: 29 юни 2015, 23:44
Местоположение: Долу клозето
Nickname:

Re: 1v1 Race

Мнение от Linux » 10 сеп 2017, 00:25

C_T_P_A_X написа:
07 сеп 2017, 20:56
Boza написа:
07 сеп 2017, 20:47
Предполагам не само на мен ми се е случвало да ме блъснат във водата или някаде другаде , докато сме на race. Малко е неудобно 20 души да се бутат един до друг на тесен път. Та предлагам да направите 1в1 race , на който играчите да се избират на случаен принцип (нещо като тото) и да се състезават от една точка до друга. Знам че мога просто да отида на /race или /drag и да попитам някой дали може да се състезаваме , но съм го правил 4-5 пъти и никой не се е съгласил и няма да се съгласи. Надявам се предложението ми да не е безсмислено и админите да помислят над него. Поздрави!
1-во! Предложението ти не е по образец!
2-ро! Няма смисъл от това! Все пак имаш /myworld и /nogoto! От мен имаш ПРОТИВ!
Абослютно съм на същото мнение научи се да пускаш предложението със образеца но можеш да си го оправиш ся ти давам образеца Против!

1. Какво искате да бъде добавено/премахнато?
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра!
*Ако е плъгин, модел, скин, мап и т.н, трябва да дадете линк към съответният плъгин, модел, скин или мап!
[21 октомври 2015 г. 21:12] ✖ Game_R2 ✖™: ivailencec
[13:55:49] Мартин Иванов - SpY: razbrah pich
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Wubster
V.I.P
V.I.P
Мнения: 190
Регистриран на: 12 мар 2017, 17:30
Местоположение: На луната
Интереси: Ur mother :d
Nickname:

Re: 1v1 Race

Мнение от Wubster » 10 сеп 2017, 00:43

Linux написа:
10 сеп 2017, 00:25
C_T_P_A_X написа:
07 сеп 2017, 20:56
Boza написа:
07 сеп 2017, 20:47
Предполагам не само на мен ми се е случвало да ме блъснат във водата или някаде другаде , докато сме на race. Малко е неудобно 20 души да се бутат един до друг на тесен път. Та предлагам да направите 1в1 race , на който играчите да се избират на случаен принцип (нещо като тото) и да се състезават от една точка до друга. Знам че мога просто да отида на /race или /drag и да попитам някой дали може да се състезаваме , но съм го правил 4-5 пъти и никой не се е съгласил и няма да се съгласи. Надявам се предложението ми да не е безсмислено и админите да помислят над него. Поздрави!
1-во! Предложението ти не е по образец!
2-ро! Няма смисъл от това! Все пак имаш /myworld и /nogoto! От мен имаш ПРОТИВ!
Абослютно съм на същото мнение научи се да пускаш предложението със образеца но можеш да си го оправиш ся ти давам образеца Против!

1. Какво искате да бъде добавено/премахнато?
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра!
*Ако е плъгин, модел, скин, мап и т.н, трябва да дадете линк към съответният плъгин, модел, скин или мап!
Няма какво повече да добавя :)

Потребителски аватар
Fiddlesticks
Потребител
Потребител
Мнения: 74
Регистриран на: 01 юни 2015, 13:46
Skype: fiddlesticks172
Nickname:

Re: 1v1 Race

Мнение от Fiddlesticks » 10 сеп 2017, 08:08

Pridex_ написа:
10 сеп 2017, 00:19
Безсмислено е, против ! И не ти е по образеца предложението. По - добре си го оправи.
На същото мнение. Против!
Изображение

Потребителски аватар
baju
V.I.P
V.I.P
Мнения: 1059
Регистриран на: 24 апр 2016, 12:34
Nickname:

Re: 1v1 Race

Мнение от baju » 27 сеп 2017, 12:46

Отхвърля се!
Изображение

Заключена

Върни се в “Отхвърлени предложения”