За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Предложение

Имате предложение за подобряване качеството на сървъра или някакъв вид проблем в него? Е, тук е мястото да го споделите с нас!

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
Manekena...
Потребител
Потребител
Мнения: 10
Регистриран на: 05 май 2021, 20:36
Nickname: MinchoZvqra_

Предложение

Мнение от Manekena... » 13 сеп 2021, 00:09

1. Какво искате да бъде добавено/премахнато? Искам да бъде добавена нова команда за всички играчи във сървъра!
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра! Бих искал да се добави команда по избора на Paul Life Ps3ch0_ SpY. Нека те решат. Командата бих искал да е играч да може с нея да проверява по всяко време кога ирач влиза и излиза в сървъра.

( Мое лично предложение за командата: /joinstamp /leavestamp )
Знам, че командата е достъпна за членове на екипа, но що не да не бъда и за играчите в сървъра. Който иска да гледа, който не иска да не гледа!

Потребителски аватар
BlackMagic
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Мнения: 111
Регистриран на: 30 яну 2021, 17:55
Nickname:

Re: Предложение

Мнение от BlackMagic » 13 сеп 2021, 01:31

Твърдо съм Против! Отново ще се почне с мизериите, и подобните влизания на един познат за всички играч който Flood-ваше сървъра с имена на други сървъри. Умишлено е премахната и не знам какъв е смисъла да се върне след като всеки един играч има Tab List.
П.П - Не знам защо пускаш такова предложение след като екипът ако има необходимост ще върне правата за тази опция на всички играчи. На нас не ни е нужна! Дай пример защо, ти е притрябвала тази команда.

Отговори

Върни се в “Предложения/въпроси/проблеми относно сървъра и играта”