За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Предложение за сървъра

Тук ще се местят отхвърлените предложения.

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
HaPk0MaHa
V.I.P
V.I.P
Мнения: 201
Регистриран на: 30 май 2017, 22:15
Местоположение: Sofia
Интереси: Drifting,Stunting and most important having FUN
Skype: VANISHED
Nickname: NightLoveLL

Предложение за сървъра

Мнение от HaPk0MaHa » 07 май 2019, 14:52

1. Какво искате да бъде добавено/премахнато?Всеки от нас е играл гоненица като малък или голям ще е забавно да се направи нещо като състезание или друго,но със коли примерно 10 човека във отбор едните гонят другите бягат и може да се падне да бягаш или да гониш та събираме се на някое място и бягащите имат 10 секунди преднина няма да има /repair за да може който го бляснат да му изгори колата вярно,че може играта да стане дълга и има начини за да не стане и те са лимит от време да речем 5 минути и ограничен,но не малък терен.Ако изтече времето тези който гонят не са хванали някой бягащите бият и ако са хванали всички те печелят наградата може да е като на race/derby 500 000 $ и 10 точки и колите ще са примерно за бягащи elegy и за гонещи infernus или sultan
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра!Така ще стане по-интересно за игра във сървъра не само race/derby и хората ще се забавляват.
Изображение
Изображение
Изображение

Perfe
Потребител
Потребител
Мнения: 168
Регистриран на: 26 окт 2018, 22:49
Nickname:

Re: Предложение за сървъра

Мнение от Perfe » 07 май 2019, 15:12

Твърдо НЕ! Тъй като има много хакери които си включват спийк хака и гонят другите играчи така, има и хакери които си включват спийд хак, който е незабележим за другите админи + това дава предимство на някои хора да натопяват други играчи + трудно ще се създаде ред, защото повечето хора няма да бягат др-бр-др-бр.... Под незабележим спийд хак имам предвид, хак който те спийдва само с малка скорост, но все пак си по-бърз. Ще има много репорти, жаил, трудно ще се създаде ред и т.н...

Потребителски аватар
Susp3c7_
elite KillerS
elite KillerS
Мнения: 293
Регистриран на: 07 фев 2019, 16:51
Местоположение: Силистра
Nickname: [eK]Susp3c7.
Контакти:

Re: Предложение за сървъра

Мнение от Susp3c7_ » 07 май 2019, 15:25

Покрай тия тролери абсурд да се направи такова нещо.. Те на race/derby си позволяват да използват hack, камо ли ако се направи това. Против!
Изображение





Изображение

Потребителски аватар
Happinesz
Потребител
Потребител
Мнения: 52
Регистриран на: 30 мар 2019, 21:01
Местоположение: гр.Бургас к-с Славейков.
Интереси: Deathmatch
Skype: xristow123
Nickname: [BWD]Happinesz.
Контакти:

Re: Предложение за сървъра

Мнение от Happinesz » 07 май 2019, 15:32

NightLoveLL , това предложение наподобява моето за добавянето на някои игри от типа на ( /joinderby /joinrace ) , та смятам , че ще е полезно - ЗА!
Изображение

Потребителски аватар
Fearlezz
V.I.P
V.I.P
Мнения: 773
Регистриран на: 06 юни 2018, 16:09
Професия: Бивш Главен Администратор
Създател на DM клан [INC]
HELPER
Nickname: FE4RLEZZ

Re: Предложение за сървъра

Мнение от Fearlezz » 07 май 2019, 16:14

Perfe написа:
07 май 2019, 15:12
Твърдо НЕ! Тъй като има много хакери които си включват спийк хака и гонят другите играчи така, има и хакери които си включват спийд хак, който е незабележим за другите админи + това дава предимство на някои хора да натопяват други играчи + трудно ще се създаде ред, защото повечето хора няма да бягат др-бр-др-бр.... Под незабележим спийд хак имам предвид, хак който те спийдва само с малка скорост, но все пак си по-бърз. Ще има много репорти, жаил, трудно ще се създаде ред и т.н...
На същото мнение.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Sezy.
V.I.P
V.I.P
Мнения: 230
Регистриран на: 26 юли 2018, 16:45
Местоположение: Смолян
Nickname: Marbles

Re: Предложение за сървъра

Мнение от Sezy. » 07 май 2019, 19:42

Perfe написа:
07 май 2019, 15:12
Твърдо НЕ! Тъй като има много хакери които си включват спийк хака и гонят другите играчи така, има и хакери които си включват спийд хак, който е незабележим за другите админи + това дава предимство на някои хора да натопяват други играчи + трудно ще се създаде ред, защото повечето хора няма да бягат др-бр-др-бр.... Под незабележим спийд хак имам предвид, хак който те спийдва само с малка скорост, но все пак си по-бърз. Ще има много репорти, жаил, трудно ще се създаде ред и т.н...
На същото мнение.

Потребителски аватар
DexterityYT_69
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 09 фев 2019, 22:57
Местоположение: Своге
Интереси: YouTube Girl
Професия: IT SPECIALIAT
Skype: Pavel.sokolov11
Nickname: DexterityYT
Контакти:

Re: Предложение за сървъра

Мнение от DexterityYT_69 » 07 май 2019, 22:50

Perfe написа:
07 май 2019, 15:12
Твърдо НЕ! Тъй като има много хакери които си включват спийк хака и гонят другите играчи така, има и хакери които си включват спийд хак, който е незабележим за другите админи + това дава предимство на някои хора да натопяват други играчи + трудно ще се създаде ред, защото повечето хора няма да бягат др-бр-др-бр.... Под незабележим спийд хак имам предвид, хак който те спийдва само с малка скорост, но все пак си по-бърз. Ще има много репорти, жаил, трудно ще се създаде ред и т.н...
На същото мнение. ТВЪРДО НЕ!!

Потребителски аватар
bellacute
Дама
Дама
Мнения: 261
Регистриран на: 28 авг 2016, 10:23
Местоположение: Видин
Skype: keitlin.borisova
Nickname: bellacute
Контакти:

Re: Предложение за сървъра

Мнение от bellacute » 07 май 2019, 22:57

Айде по вашата логика да махнем race & derby? Предложението ми допада и съм ЗА!

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Предложение за сървъра

Мнение от Explosive » 07 май 2019, 23:04

bellacute написа:
07 май 2019, 22:57
Айде по вашата логика да махнем race & derby? Предложението ми допада и съм ЗА!
Абсолютно на същото мнение, ЗА!

Потребителски аватар
suzuki
Сървър админ
Сървър админ
Мнения: 419
Регистриран на: 24 май 2016, 18:20
Nickname:

Re: Предложение за сървъра

Мнение от suzuki » 07 май 2019, 23:04

bellacute написа:
07 май 2019, 22:57
Айде по вашата логика да махнем race & derby? Предложението ми допада и съм ЗА!
На същото мнение!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Шише се суши на шусе се суши.
Триста тридесет и три бръмбара се разхождат по ръба на карбуратора и правят бръм, бръм, бръм.
Чичковите червенотиквеничковчета.

Заключена

Върни се в “Отхвърлени предложения”