За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

[ВАЖНО] Бутонът "Избутай темата" и неговото предназначение[ПРОЧЕТИ]

Уроци за неща свързани с GTA SA:MP и не само!
Заключена
Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

[ВАЖНО] Бутонът "Избутай темата" и неговото предназначение[ПРОЧЕТИ]

Мнение от Explosive » 13 окт 2018, 21:42

Много хора в този форум(включително и аз преди) пускат bump постове и то най-често в темите на бандите им, от сорта "Кандидатурите са отворени!" - това е нарушение на правилата и то трябва да бъде наказвано, но откакто съществува този форум, наказания няма.. Както би трябвало да знаете, т.3 от правилника на форума гласи, че двойните постове са строго забранени! Спокойно, темата ви няма да бъде незабелязана, създателите на phpBB3 софтуера(форумите) са ви подсигурили специално бутонче, наречено "Избутай темата", за да можете да избутвате темата си над всички през определен период от време! Тук в този форум имате право на 3 избутвания максимум на една тема(администраторите да ме поправят ако греша), след което като използвате и последното си право да избутвате въпросната тема, бутончето изчезва и вие вече не можете да избутвате темата!!

Сега ще отговоря на въпросите, които най-вероятно си задавате в момента!

Това с bumpa само за бандите ли се отнася, или за всички теми във форума.. ? Объркваш ме..

- Разбира се, че се отнася за всички теми във форума! Обръщам внимание специално на темите с кандидатурите за бандите ви, защото там са най-честите нарушения и те остават безнаказвани!

Не знаете къде се намира бутончето ?

- Ми ето ви и снимка:

Изображение

Все още не сте разбрали какво означава и какво е предназначението на "Избутай темата" ?

- По принцип би трябвало още като го прочетете да разберете какво се има предвид, но понеже знам, че някои хора и това няма да разберат, ще им го обясня по по-прост начин - "Избутай темата" е бутон с цел през определен период от време да можете да избутате темата си над всички останали, тоест тя да се появи отново в "5 най-нови мнения" и останалите да ви видят темата! То може да се използва няколко пъти, пак казвам, ако не се лъжа бяха 3!

Кога е позволен bump пост ?

- Bump пост(двоен пост) е позволено да се прави само в личните раздели на бандите и то само от лидерите! Това разбира се е позволено, само ако bump поста съдържа важна или полезна информация, а такива от сорта на "bump" ще биват наказвани! Също така и не бива да прекалявате! Ако примерно имате тема "Новини на бандата", там вече лидерите могат да bump-ват темата колкото си искат, защото се предполага, че тази тема трябва да съдържа важна информация!

Ако под цялото това нещо с bump постовете на темата с бандите не се сещате какво имам предвид, ето ви и личен пример

Изображение


Все пак, ако още не сте се запознали с правилата на форума и първо виждате тази тема, моля ви, прочетете ги, като натиснете тук, този линк ще ви отведе директно в темата с правилата на форума, ще се запознаете с тях и ще избегнете наказанията!

След пускането на тази тема, ако администраторите/модераторите забележим такъв пост, за който става въпрос, или такъв, който нарушава по някакъв начин правилата на форума, ще бъде наказван!

Off topic:
До колегите - допълвайте, ако изпускам/бъркам нещо, моля ви!!!!!!
Последна промяна от Explosive на 13 окт 2018, 21:45, променено общо 1 път.
Причина: Update: Темата нарочно е преместена в раздел "Уроци", понеже тук не ми дава да я закача в "Глобални съобщения"(за раздел "Правила" става въпрос!)

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: [ВАЖНО] Бутонът "Избутай темата" и неговото предназначение[ПРОЧЕТИ]

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 13 окт 2018, 22:01

И само да добавя към темата следното;
Ако не ви излиза бутона "Избутай темата", значи нямате права в този раздел, не знам защо но правата на групите са доста преебани по неизвестни причини. Ние като модератори дето имаме права във всички форуми, също например неможем да направим някоя тема ГЛОБАЛНА в определени раздели, а в други става. Не се плашете, не е от вас проблема! :)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Заключена

Върни се в “Уроци”