За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

[FIX]GTA:SA - Widescreen проблем

Уроци за неща свързани с GTA SA:MP и не само!
Отговори
Потребителски аватар
Draganoff
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 13 мар 2020, 16:50
Местоположение: Varna Батко
Интереси: Интересно ми е да ми е интересно с интересни хора на интересни места в интересни моменти. Благодаря.
Професия: Системен програмист, Куриер, Барман, Е34 Driver.
Skype: musicboy_
Nickname: Draganoff
Контакти:

[FIX]GTA:SA - Widescreen проблем

Мнение от Draganoff » 17 мар 2020, 05:03

Нови лаптопи и компютри , нови монитори, нови видео карти по една или друга причина , играта ви излиза на по - малък екран от вашия и в ляво и в дясно имате черни ленти до края на екрана. Сменяте всички възможни резолюции,но все пак проблема остава , дори и намалял. Ето решение за проблема.

1. Изтеглете двата архива.
Файл 1:
Изтегли архива
Файл 2:
Изтегли архива

2. Всеки от архивите разархивирайте директно в директорията на играта. (напр: My computer -> D:/ -> Games -> GTA -> GTA San Andreas)

3. Стартирай играта.

Off topic:

Ако играта все пак не ви е на цял екран . Резолюциите може да видите в scripts -> GTASA.WidescreenFix.ini
Гради! Да руши умее всеки!
Усложлив си , ама си свидлив.

Потребителски аватар
g.nikolov
V.I.P
V.I.P
Мнения: 132
Регистриран на: 21 яну 2020, 19:36
Nickname:

Re: [FIX]GTA:SA - Widescreen проблем

Мнение от g.nikolov » 20 юни 2020, 03:44

Лично ,аз не съм се сблъсквал с този проблем явно и другите хора от форума тъй като не коментират по темата ,бих искал да вметна ,че при въпросния проблем и както се изразяваш ти ''Нови лаптопи и компютри'' би било пределно ясно ,че са с Windows 10 , и то в много случай Windows 10 би помогнал за оптимизацията на Графичната карта и резолюцията на монитора стига всички Driver-и да са ъпдейтнати без прищовки, и също така.. Аз имах проблеми с резолюцията ,но далеч проблема беше от това ,че монитора не ми го поддържа или е прекалено голям Напротив! Имах доста набъкани модове и почваше да ми изкарва постоянно Loading.. Screen-ове да ми бъгясва цялата игра монитора да става на ленти или пък да се смалява и да се оправя и най - често да (crash-ва). Надявам се урока ти действително да работи и ако има някои играчи които имат този проблем да им помогне..

Поздрави, g.nikolov!
[19:34:03] - j3k0z: i kwo sq we shte gi pravish li tiq zaqvki ili ne
[19:34:04] - uLtraS: napravil sum gi we
[19:34:05] - j3k0z: ne staat za edin kur we
[19:34:06] - uLtraS: mi tolkus
Изображение

Отговори

Върни се в “Уроци”