За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Кандидатура за дизайнер

Тук ще се местят кандидатурите на отхвърлените потребители.
Потребителски аватар
Chronus
Потребител
Потребител
Мнения: 194
Регистриран на: 04 яну 2019, 19:18
Местоположение: България
Професия: Куката
Nickname: Chronus_
Discord: Chronus #8028

Кандидатура за дизайнер

Мнение от Chronus » 09 фев 2021, 15:40

1) Как се казвате? - Мирослав
2) На колко години сте? - 15
3) От къде сте? - Велинград
4) От колко време се занимавате с Photoshop? - Не помня, но имам доста време прекарано във фотошопа.
5) Защо искате да сте част от екипа? - Защото преди съм бил от екипа и ми предоставяше удоволствие и гледам, че ви трябват дизайнери, пък и съм добър в това което правя(поне аз така си мисля)
6) Покажете някои Ваши изработки? - viewtopic.php?p=83613#p83613
7) Данни за връзка(препоръчително е скайп)? - При нужда ще бъде даден

Извинявам се за предишната ми издънка. Искам втори шанс 🤞
Изображение
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
Archelon//Bugs Bunny
Потребител
Потребител
Мнения: 143
Регистриран на: 27 мар 2020, 20:06
Местоположение: Рудозем
Интереси: Downhill/Мотори.
Професия: Ученик
Nickname: Archelon.
Discord: Bugs Bunny#6859

Re: Кандидатура за дизайнер

Мнение от Archelon//Bugs Bunny » 10 фев 2021, 12:04

И преди си бил дизайнер следеше форума, беше активен в сървъра (не че ся не си) от мен имаш ЗА!
Винаги има 2ри шанс. Успех!
Ооо грозен как си грозен.

Потребителски аватар
pe6ko
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 1151
Регистриран на: 06 юни 2017, 14:42
Skype: petar.petrov784
Nickname: pe6ko
Discord: pe6ko#9735

Re: Кандидатура за дизайнер

Мнение от pe6ko » 10 фев 2021, 15:49

Изработките и да са убави се знае какво ще стане. Ш си редовен известно време и пак ще зарежеш нещата (мое мнение) Против!
Изображение

Потребителски аватар
PaSHaTa
Murda Boyz x MBT
Murda Boyz x MBT
Мнения: 278
Регистриран на: 25 фев 2017, 17:57
Местоположение: Mladost *Gotham City*
Nickname: PaSHaTa

Re: Кандидатура за дизайнер

Мнение от PaSHaTa » 12 фев 2021, 16:43

Chronus написа:
09 фев 2021, 15:40

5) Защо искате да сте част от екипа? - ......пък и съм добър в това което правя(поне аз така си мисля)
Много си добър в това което правиш... Да тъпчеш на едно ниво, мислейки че си на достатъчно добро ниво... винаги едно и също... имам чувство че ефектите са ви фиксирани като програма на няква машина... и в един момент когато става дума за подпис (които изискват минимална креативност)... 90 процента правите абсолютно нищо... тъпчете си на едно място, а ако опитвате нещо ново, то винаги е опит за пренаправа на нещо готово (за да не се налага да се вкарва въображение).

Базирам си вота, изцяло на уменията ти, без да се влияе дали си или не си бил Дизайнер.
Против!

Off topic:
Няма лошо да вярваш в себе си, стига това да ти помага да се развиваш, вместо да ти пречи! ;)

Потребителски аватар
BlackMagic
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Мнения: 111
Регистриран на: 30 яну 2021, 17:55
Nickname:

Re: Кандидатура за дизайнер

Мнение от BlackMagic » 12 фев 2021, 18:30

PaSHaTa написа:
12 фев 2021, 16:43
Chronus написа:
09 фев 2021, 15:40

5) Защо искате да сте част от екипа? - ......пък и съм добър в това което правя(поне аз така си мисля)
Много си добър в това което правиш... Да тъпчеш на едно ниво, мислейки че си на достатъчно добро ниво... винаги едно и също... имам чувство че ефектите са ви фиксирани като програма на няква машина... и в един момент когато става дума за подпис (които изискват минимална креативност)... 90 процента правите абсолютно нищо... тъпчете си на едно място, а ако опитвате нещо ново, то винаги е опит за пренаправа на нещо готово (за да не се налага да се вкарва въображение).

Базирам си вота, изцяло на уменията ти, без да се влияе дали си или не си бил Дизайнер.
Против!

Off topic:
Няма лошо да вярваш в себе си, стига това да ти помага да се развиваш, вместо да ти пречи! ;)
На това мнение съм и искам да добавя - Играча употребява меко казано лайнарски епитети за сървъра след което се пробва за Дизайнер. Ако желаете проверете Log-ове на сървъра. Не мисля ,че е достоен за тази позиция.
Последна промяна от pe6ko на 12 фев 2021, 22:46, променено общо 1 път.
Причина: По кандидатурите могат да пишат само Администратори, Модератори, Дизайнери, Сървър и Тест Админи.

Потребителски аватар
Happinezz
Rolling Heights Ballas
Rolling Heights Ballas
Мнения: 338
Регистриран на: 28 май 2019, 21:37
Местоположение: Бургас
Nickname: Happinezz

Re: Кандидатура за дизайнер

Мнение от Happinezz » 13 фев 2021, 10:22

Изработките ти са добри,но активността ти откъм изпълнение на заявките ще бъде временна,на този етап съм Против!
Изображение

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Кандидатура за дизайнер

Мнение от Paul Walker » 13 фев 2021, 12:15

Отхвърлен.

Заключена

Върни се в “Отхвърлени кандидатури”