За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Кандидатура за Дизайнер - BadBoy

Тук ще се местят кандидатурите на одобрените потребители.
Потребителски аватар
BadBoy1337
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Мнения: 324
Регистриран на: 04 май 2015, 13:54
Nickname: No nickname

Кандидатура за Дизайнер - BadBoy

Мнение от BadBoy1337 » 04 дек 2018, 19:56

1) Как се казвате? - Венцислав
2) На колко години сте? -15
3) От къде сте? -гр.Девин
4) От колко време се занимавате с Photoshop? - 8-9месеца но спрях замалко и пак започнах
5) Защо искате да сте част от екипа? - Да помагам на форума и екипа в него. С заявките за аватар и т.н
6) Покажете някои Ваши изработки? -Изображение Изображение
7) Данни за връзка(препоръчително е скайп)? - Нямам скайп свържете се с мен във ФОРУМА!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Кандидатура за Дизайнер - BadBoy

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 04 дек 2018, 20:14

Аз си оставам лично и твърдо против! За тия 8-9 месеца макар и с пауза, все трябваше да си научил нещо, но като гледам нищо не си научил. За тая работа се иска въображение, което 90% го нямате. Поздрави и успех! :)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
Fredy...
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: 16 яну 2018, 22:00
Местоположение: София
Nickname:
Контакти:

Re: Кандидатура за Дизайнер - BadBoy

Мнение от Fredy... » 04 дек 2018, 21:00

Тия неща няма да ти свършат работа.. дай нещо по съвременно не от пред 2 години (beer)..има над 1000 урока във ''Youtube'' ако наистина имаш желание да станеш дизайнер може да изгледаш няколко клипа все ше научиш нещо както аз казвам ''има ли желание, има и начин ! ето ти лесен урок с който да започнеш:https://www.youtube.com/watch?v=BXLU-y9xYJk 8-)

Ще ти дам ЗА и ще видим до къде ще стигнеш ако може един аватар да ми направиш след като изгледаш клипа (ако искаш) да видим дали има подобрение ! (clap) (wasntme)
Последна промяна от Explosive на 04 дек 2018, 22:03, променено общо 1 път.
Причина: Нямаш право да гласуваш по кандидатурите за дизайнери!

Steels

Re: Кандидатура за Дизайнер - BadBoy

Мнение от Steels » 04 дек 2018, 21:05

Доколкото помня и преди беше дизайнер и се надявам да изпълняваш заявки редовно, давам ти ЗА. Пък и няма нужда чак толкова перфектно да е, потребителите се задоволяват и с това.

Потребителски аватар
Linux
Почетен пенсионер
Почетен пенсионер
Мнения: 1516
Регистриран на: 29 юни 2015, 23:44
Местоположение: Долу клозето
Nickname:

Re: Кандидатура за Дизайнер - BadBoy

Мнение от Linux » 04 дек 2018, 21:18

Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
04 дек 2018, 20:14
Аз си оставам лично и твърдо против! За тия 8-9 месеца макар и с пауза, все трябваше да си научил нещо, но като гледам нищо не си научил. За тая работа се иска въображение, което 90% го нямате. Поздрави и успех! :)
Против!Прав си трябва да има все пак някакво вложено въображение не да се гледа в чуждата чиния.Венци иначе не се отказвай!
[21 октомври 2015 г. 21:12] ✖ Game_R2 ✖™: ivailencec
[13:55:49] Мартин Иванов - SpY: razbrah pich
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Fearlezz
V.I.P
V.I.P
Мнения: 773
Регистриран на: 06 юни 2018, 16:09
Професия: Бивш Главен Администратор
Създател на DM клан [INC]
HELPER
Nickname: FE4RLEZZ

Re: Кандидатура за Дизайнер - BadBoy

Мнение от Fearlezz » 04 дек 2018, 21:33

Steels написа:
04 дек 2018, 21:05
Доколкото помня и преди беше дизайнер и се надявам да изпълняваш заявки редовно, давам ти ЗА. Пък и няма нужда чак толкова перфектно да е, потребителите се задоволяват и с това.
На същото мнение.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Кандидатура за Дизайнер - BadBoy

Мнение от Explosive » 07 дек 2018, 14:15

Такам.. Тебе сега не знам какво да те правя.. Нередовен си, рядко влизаш във форума, от време на време ми нахалстваш да ти видя кандидатурата и това ме издразни и те дръпна назад, бях на път да те отхвърля! Преди също беше дизайнер и доколкото си спомням, не се отнесе много сериозно към ранга, правеше 2-3 дни заявки и после се изгуби някъде.. Колкото до изработките, хубави са, а подписите - брутални.. Правиш ги по-добре и от мен.. Обаче виждам, че доста ти куцат аватарите и искам докато си дизайнер тук това да се промени.. Все пак искам да знаеш, че и този ранг изисква както време, така и отговорност!
Правиме следното.. - сега ти давам ранг Дизайнер, но ще си в тестов период, което значи, че ще те наблюдавам изкъсо как работиш! Несериозно отношение НЕ приемам! Правене на заявки редовно и в срок! Разбира се ако понякога не можеш и имаш лични ангажименти, ще те освободя за колкото ти трябва време, но за мен е важно да знам дали ако отсъстваш е по лични причини, или просто не ти се занимава като някои хора(по-скоро един, но ник няма да споменавам поне засега!)
Одобрен(както казах, в тестов период) и внимавай!
Успех!

Заключена

Върни се в “Одобрени кандидатури”