За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Как да заглушаваме правилно?

Тук можете да видите всички новости в сървъра.
Изображение

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Как да заглушаваме правилно?

Мнение от SpY » 19 ное 2017, 13:26

От известно време насам виждам постоянно заглушаване за изключително дребнави глупости.
Затова ще се опитам да поясня на всички админи, независимо от нивото, как е най-правилно да се заглушава.
В правилника на сървъра пише: ЗАБРАНЕНО Е ОБИЖДАНЕТО НА ИГРАЧИ! Наказва се със заглушаване за определено време в интервала 5-20 минути.
Абсолютно никъде не е споменато, че е забранено използването на нецензурни думи при нормален разговор. ЗАБРАНЕНО Е ИЗПОЛЗВАНЕТО ИМ С ЦЕЛ ОБИЖДАНЕ!!!
Заглушаване с причина ЦИНИЗМИ е недопустимо. Това е игра, може да се използват забранените думички, НО НЕ И С ЦЕЛ ОБИЖДАНЕ НА ДРУГ ИГРАЧ ОТ СЪРВЪРА!!!

Админи, моля спазвайте това изискване и следете внимателно чата и спазвайте стриктно тази препоръка тук. Засега няма да се наказва неспазването му, но ще бъдете сериозно предупреждавани, след известно време вече ще си слагаме и админ предупреждения за това.

Оставям темата отворена за критики и въпроси.

НОВО: ЗАГЛУШАВАНЕ ЗА 5 МИНУТИ

Много от хората с адмиин права злоупотребяват с тази точка от правилника. Ясно е казано: САМО АКО ИГРАЧЪТ НАРОЧНО ГО Е НАПИСАЛ ДВА ПЪТИ!!! Тоест, напълно възможно е да напишеш нещо два пъти, но ако се забелзва в контекста на целия разговор, че повторението е нарочно, ТОГАВА НАКАЗВАЙТЕ!
Ако играчът се извини супер бързо и сметнете, че наистина е било неволно, няма смисъл да наказвате.
Не наказваме за най-дребнавите тъпотии!

Потребителски аватар
Suzanitta
V.I.P
V.I.P
Мнения: 151
Регистриран на: 17 мар 2017, 16:03
Местоположение: Привит Драйв 4
Професия: Ученик. Мъгъл
Skype: ivelin.valka
Nickname:

Re: Как да заглушаваме правилно?

Мнение от Suzanitta » 19 ное 2017, 15:07

Аз не съм съгласен с това и мисля, че всички нецензурни думи трябва да се наказват.
Но щом така е решено...така да бъде.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: Как да заглушаваме правилно?

Мнение от SpY » 23 ное 2017, 17:22

Suzanitta написа:
19 ное 2017, 15:07
Аз не съм съгласен с това и мисля, че всички нецензурни думи трябва да се наказват.
Но щом така е решено...така да бъде.
Тъй като не сме толкова официално място за срещи и запознанства между хората, а сме в една игра, на която основната цел е забавление, смятам, че така е по-добре.

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: Как да заглушаваме правилно?

Мнение от SpY » 23 ное 2017, 17:42

ЗАГЛУШАВАНЕ ЗА 5 МИНУТИ

Много от хората с адмиин права злоупотребяват с тази точка от правилника. Ясно е казано: САМО АКО ИГРАЧЪТ НАРОЧНО ГО Е НАПИСАЛ ДВА ПЪТИ!!! Тоест, напълно възможно е да напишеш нещо два пъти, но ако се забелзва в контекста на целия разговор, че повторението е нарочно, ТОГАВА НАКАЗВАЙТЕ!
Ако играчът се извини супер бързо и сметнете, че наистина е било неволно, няма смисъл да наказвате.
Не наказваме за най-дребнавите тъпотии!

Потребителски аватар
skyhunter
Потребител
Потребител
Мнения: 6
Регистриран на: 23 ное 2021, 20:17
Nickname: No nickname

Re: Как да заглушаваме правилно?

Мнение от skyhunter » 13 дек 2021, 19:03

Аз съм Против!
Тъй като аз съм sms-Admin(смска) при вас, попадам на хора(деца, келеши както искате ме разберете), който тези думи ги вземат за даденост и обиждат, както екипа ви(ни), така и всеки един си присвоява всяка една дума, дали ще е обида към семейството или към починал роднина и темп. Все пак аз не съм човека който да прецени дали ще е така. :) . Надявам да се бъде прегледано и очаквам мнението на Администратор SpY.

Отговори

Върни се в “Информация и новини за сървъра”