За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

КЛАНОВЕ!

Заключена
Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

КЛАНОВЕ!

Мнение от SpY » 10 юли 2017, 14:31

Клан обикновено се свързва с drift и stunt. BGSAMP освен банди(превземане на територии, стрелби, дуели и т.н.) има и кланове. Това са така наречените DRIFT кланове. Част от сървъра са най-добрите дрифтери в България! През годините всички най-добри българи в дрифта са играли(а някои са били част от екипа) в нашия сървър.

Как да създам своя клан?
Използва се същата система като при бандите. Чрез менюто /gang може да създадете своя дрифт/стънт/друго клан.

За разлика от бандите, тук няма да има официални и неофициални кланове все още. Всички кланове засега ще са равнопоставени.
Кой е по-силен ще се решава на DRIFT турнирите, които се организират от екипа на сървъра всеки месец.
Ще изготвяме класация на клановете в сървъра, сходна на тази при бандите.

Темата предстои да се развие, след като започне развитието на клановете в сървъра.
BGSAMP е сървър, комбиниращ всякакви видове гейммодове на едно място! Ние не сме само gangwars, нито пък само drift/stunt сървър.

Потребителски аватар
XxenoN
Потребител
Потребител
Мнения: 481
Регистриран на: 03 май 2015, 17:06
Местоположение: гр.Варна
Skype: dominic.drifter
Nickname:

Re: КЛАНОВЕ!

Мнение от XxenoN » 11 ное 2017, 15:42

DS is here ! :D
Почвам да събирам членове аз XD

Някакви изисквания като ,,Минимални участници от клан'' за турнири ще има ли ?
Изображение
Единствено, което искам да казват за мен е:
- Парите го развалиха..


[23:21:28] PM от Dan[G]eRouS_(ID:22): iskash li da go vidish

[23:21:43] PM до Dan[G]eRouS_(ID:22): ne brat dafuq.. Iam si priqtelka

Josh

Re: КЛАНОВЕ!

Мнение от Josh » 11 ное 2017, 19:21

uA-united Angels е дрифт клан и набираме нови членове

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: КЛАНОВЕ!

Мнение от Explosive » 11 ное 2017, 20:15

Пичове, не мисля, че тук е правилното място да си рекламирате клановете, за тази цел си има друг раздел, там си правете темите..А тези мнения нека бъдат изтрити..






П.С. Не знам откъде ми хрумна, но преди 30-40 минути започнах да пиша една ClanSystem, много подобна на GangSystem(оттам взех и кода), само направих някои редакции, и съм на път да я завърша..Според мен ще е по-яко, GangSystem-ата да си е за бандите, а ClanSystem-ата за клановете..

Какво представлява клан системата, която пиша :
Както казах и по-горе, клан системата е почти същата като gang системата, но ще ви съобщя разликите!
В "Clan чата" се пише с * , а не като при gang системата с "@"(Ако искате мога да го променя да не е на звездичка)

За да видите членовете на вашият клан :
/clanmembers
За да видите лидерите на клановете :
/clanleaders
За да си създадете клан :
/clan

Има малко промени по кода, иначе диалога е абсолютно същият като gang системата и още подлежи на преработка!


Все пак целта на това мнение ми е да напишете дали желаете clan система, дали SpY ще иска да я сложи, да знам дали да я довърша! Това ми е един вид - упражнение, защото се упражнявам с pawno-то и отсега нататък мисля да пиша яки filterscripts специално за сървъра ни! :)

Потребителски аватар
bellacute
Дама
Дама
Мнения: 261
Регистриран на: 28 авг 2016, 10:23
Местоположение: Видин
Skype: keitlin.borisova
Nickname: bellacute
Контакти:

Re: КЛАНОВЕ!

Мнение от bellacute » 11 ное 2017, 20:31

Това то предложих на Мартин преди 2-3 месеца и каза, че до няколко седмици ще бъде сложено, обаче с учението явно не може.. БРАВО!

Потребителски аватар
cbi
V.I.P
V.I.P
Мнения: 108
Регистриран на: 22 сеп 2017, 22:03
Местоположение: Somewhere in Europe.
Nickname:

Re: КЛАНОВЕ!

Мнение от cbi » 12 ное 2017, 00:56

explosive написа:
11 ное 2017, 20:15
Пичове, не мисля, че тук е правилното място да си рекламирате клановете, за тази цел си има друг раздел, там си правете темите..А тези мнения нека бъдат изтрити..






П.С. Не знам откъде ми хрумна, но преди 30-40 минути започнах да пиша една ClanSystem, много подобна на GangSystem(оттам взех и кода), само направих някои редакции, и съм на път да я завърша..Според мен ще е по-яко, GangSystem-ата да си е за бандите, а ClanSystem-ата за клановете..

Какво представлява клан системата, която пиша :
Както казах и по-горе, клан системата е почти същата като gang системата, но ще ви съобщя разликите!
В "Clan чата" се пише с * , а не като при gang системата с "@"(Ако искате мога да го променя да не е на звездичка)

За да видите членовете на вашият клан :
/clanmembers
За да видите лидерите на клановете :
/clanleaders
За да си създадете клан :
/clan

Има малко промени по кода, иначе диалога е абсолютно същият като gang системата и още подлежи на преработка!


Все пак целта на това мнение ми е да напишете дали желаете clan система, дали SpY ще иска да я сложи, да знам дали да я довърша! Това ми е един вид - упражнение, защото се упражнявам с pawno-то и отсега нататък мисля да пиша яки filterscripts специално за сървъра ни! :)
Тоест си променил текущите команди с нови, сигурно се мислиш и за scripter вече. По малоумно нещо не съм виждал.
Drift или какъвто и да е gang-a, всички са равнопоставени.
Цвете от луната
Ти ако желаеш
Ще откъсна аз за теб

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: КЛАНОВЕ!

Мнение от SpY » 19 ное 2017, 13:18

След около месец ще има рестарт на сървъра и тогава ще бъдат отделени клановете от бандите.

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: КЛАНОВЕ!

Мнение от Explosive » 19 ное 2017, 15:55

Академията "Fist of Legends" или по-просто казано "f0L" набира изключително сериозни членове! В нея ще ви научим на които бойни изкуства пожелаете! Основно тренираме бокс, кунг фу, таекуондо и карате! От одобрените кандидати ще се изисква много сериозна дисциплина! Освен всичко и се забавляваме разбира се! Побързайте с кандидатурите, тази вечер има и турнир от 18:00ч., и само учениците от академията ще имат възможността да участват в него!

Заключена

Върни се в “Теми за 2017-а”