За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Fake report

Тук можете да видите всички новости в сървъра.
Изображение

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
cbi
V.I.P
V.I.P
Мнения: 108
Регистриран на: 22 сеп 2017, 22:03
Местоположение: Somewhere in Europe.
Nickname:

Fake report

Мнение от cbi » 17 юли 2016, 18:25

Здравейте!! Искам да информирам всички администратори както и SMS администратори кога се слага warn за fake report или в случая на SMS администраторите jail за 10мин, защото съм забелязал някои хора, че не преценяват нещата хубаво...

Когато някой докладва играч е добре да го наблюдавате дали НАИСТИНА пречи, а не просто човека, който го е докладвал да иска да го прецака!
Когато наблюдавате докладвания играч е добре да забележите дали наистина пречи на някого, а не просто този, който го е докладвал да стои и да чака Вие да го накажете... ако наистина му пречи той ще опитва да се отърве от него, примерно като се телепортира на друго място и докладвания играч го последва.. тогава наистина му пречи и може да го накажете.

Ако докладвания играч просто си кара по играча, който го е докладвал, може просто да го предупредите.. /akill <id>.. и тогава ако пак отиде при него, ЧАК ТОГАВА го накажете.

Когато някой докладва играч, който например го е убил или му е навредил.. може би пречел и Вие го гледате след като видите доклада и си казвате: „той нищо не прави просто се разхожда или си кара колата", И ТОГАВА ВИЕ наказвате невинния играч с warn или jail... просто нищо не се слага, защото ако примерно той го докладва още веднъж докато Вие го гледате и тогава виждате с очите си наистина, че не пречи.. ето тогава му слагате warn.

Не е нужно да наказвате някого при всеки доклад (report), не е нужно да е наказан играча или докладвания играч ако Вие не сте 100% сигурни.

Също, когато докладвания играч се стреля със играча, който го е докладвал (примерно с SMG, а не някое по тежко оръжие като minigun), може най-много да го предупредите, ако играча не се опитва да се махне от него значи не му пречи наистина, ако се премести на друго място и докладвания пак се телепортира до него, може да бъде наказан. Това все пак е игра ако всички бъдат наказвани ако се стрелят КАКВО МОЖЕ ДА СЕ ПРАВИ ВЪТРЕ?!?!


Дано ме разберете какво имам предвид и се премахнат несправедливите наказания! И дано не съм си изгубил времето напразно..
Цвете от луната
Ти ако желаеш
Ще откъсна аз за теб

Потребителски аватар
cbi
V.I.P
V.I.P
Мнения: 108
Регистриран на: 22 сеп 2017, 22:03
Местоположение: Somewhere in Europe.
Nickname:

Re: Fake report

Мнение от cbi » 19 юли 2016, 13:34

Ето натъкнах се на още един вариант днес... двама си карат колата, единия стреля и има report... Не трябва да се телепортирате nonstop до тях и накрая да ги затворите, защото вас целят, нищо че Вие сте отишли при тях. ИМА /SPEC ID!!! Като не работи пишете /VGOTO ID докато spec-вате и пак /spec ID.
Ако се телепортират до човека, на който пречат тогава го наказвате, защото заради тези fake report-и някои ще реват накрая.
Цвете от луната
Ти ако желаеш
Ще откъсна аз за теб

Потребителски аватар
ThEoLdiliAscAr
V.I.P
V.I.P
Мнения: 167
Регистриран на: 29 юли 2016, 18:39
Местоположение: България, Варна
Nickname: Ilias_Fakihi
Контакти:

Re: Fake report

Мнение от ThEoLdiliAscAr » 29 юли 2016, 20:59

Според мен работата на Администратора е и да прецени дали "нарушителя" извършва нарушение и да го накаже по мерките, а ако не извършва нарушение в дадения момент на следене - това не означава че не е извършвал... И не е нужно да се зачита като Fake Report... - съгласен съм
Администрацията се счита за "лоша,гадна,т*па и така наречена", само когато наказва! (fubar)
Властта: Разбираш, че си я имал чак когато я загубиш...
Очите виждат, мозъка възприема...

Потребителски аватар
ItzPiKaChU
Потребител
Потребител
Мнения: 7
Регистриран на: 25 юли 2016, 19:09
Skype: freazy47
Nickname:
Контакти:

Re: Fake report

Мнение от ItzPiKaChU » 30 юли 2016, 02:28

Много хубава тема! Искам да кажа ( тоест да напиша), че според мен ако някой играч репорт-не друг вие го гледате и виждате че той него стреля и него убива, а само се телепортира до него, тогава ( според мен) трябва да кажете на онзи дето е изпратил репорта да
напише /nogoto все пак тази команда не е добавена без причина! След като играча е написал командата онзи няма как да се телепортва до него, ако не използва hack, а вече използва ли този хак за да се телепортва до него пак това вече е причина играча да бъде наказан с причина пречи с хак!

Надявам се да е било разбираемо ( немога да обясня случващото се в главата ми) xD
Розите са червени, Пикачу е жълт , но лице като твоето е за зоологическата градина. ;) (clap)
Изображение
Изображение

cbi

Re: Fake report

Мнение от cbi » 30 юли 2016, 12:27

ItzPiKaChU написа:Много хубава тема! Искам да кажа ( тоест да напиша), че според мен ако някой играч репорт-не друг вие го гледате и виждате че той него стреля и него убива, а само се телепортира до него, тогава ( според мен) трябва да кажете на онзи дето е изпратил репорта да
напише /nogoto все пак тази команда не е добавена без причина! След като играча е написал командата онзи няма как да се телепортва до него, ако не използва hack, а вече използва ли този хак за да се телепортва до него пак това вече е причина играча да бъде наказан с причина пречи с хак!

Надявам се да е било разбираемо ( немога да обясня случващото се в главата ми) xD
Ако е VIP може да използва /vgoto.. и ако е с hack пак може да се телепортира, когато си поиска.

Потребителски аватар
ItzPiKaChU
Потребител
Потребител
Мнения: 7
Регистриран на: 25 юли 2016, 19:09
Skype: freazy47
Nickname:
Контакти:

Re: Fake report

Мнение от ItzPiKaChU » 30 юли 2016, 17:03

За випа забравих но, за хака съм го споменал!
Розите са червени, Пикачу е жълт , но лице като твоето е за зоологическата градина. ;) (clap)
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ThEoLdiliAscAr
V.I.P
V.I.P
Мнения: 167
Регистриран на: 29 юли 2016, 18:39
Местоположение: България, Варна
Nickname: Ilias_Fakihi
Контакти:

Re: Fake report

Мнение от ThEoLdiliAscAr » 02 авг 2016, 13:38

Мисля че администратора не трябва да използва /vgoto - а /spec - със /spec той може да види нарушението без да се намесва в играта на играча..
Администрацията се счита за "лоша,гадна,т*па и така наречена", само когато наказва! (fubar)
Властта: Разбираш, че си я имал чак когато я загубиш...
Очите виждат, мозъка възприема...

Потребителски аватар
cbi
V.I.P
V.I.P
Мнения: 108
Регистриран на: 22 сеп 2017, 22:03
Местоположение: Somewhere in Europe.
Nickname:

Re: Fake report

Мнение от cbi » 23 окт 2017, 20:05

Искам да добавя с две прости изречения кога се слага Fake Report, защото вече някои играчи ги е страх да пускат report-и.

Ако играч бъде докладван, че мами на Deathmatch, пречи на някого или съответно е нарушил някое правило от /rules, много ясно се вижда, че доклада е верен. Ако не виждате, че играча нарушава някое правило в момента, в който го гледате не означава, че играча
докладвал за нарушение е виновен.

Ако играч докладва нещо от сорта "badboy e guy", ползва report-a за чат или каквото и да е, веднага ще разберете, че е Fake report и се налага предупреждение!
Цвете от луната
Ти ако желаеш
Ще откъсна аз за теб

Отговори

Върни се в “Информация и новини за сървъра”