За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

ДО ВСИЧКИ !

Тук можете да видите всички новости в сървъра.
Изображение

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
kindbgm
Потребител
Потребител
Мнения: 18
Регистриран на: 28 авг 2015, 19:16
Местоположение: Bulgaria madafaka
Skype: jdm.kind
Nickname:

ДО ВСИЧКИ !

Мнение от kindbgm » 25 ное 2015, 06:15

Здравейте!
Моля прочетете цялото !
Искам да отправя едно съобщение към новоприсъединилите се към екипа на BGSAMP,както и към останалите,не толкова запознати админи.Понеже забелязвам,че по-голямата част от хората,получили администраторски права в сървъра,в първите дни от "админския си живот" допускат много грешки и не са напълно наясно с правата и задълженията си,имам следното предложение.То не е към Spy,нито към главните админи,модераторите и т.н. То е към самите ВАС-смс админи,нови админи или просто играчи,които искат да се развиват.Ще започна от следното-въпреки,че при всяко логване в сървъра,играчите виждат правилата на сървъра,много от играчите не ги знаят или поне недостатъчно за тяхното собствено по-добро прекарване в сървъра.Научаването на правилата става за точно 4 минути и 36 секунди- 2 много бавни и внимателни прочитания.Тези 4 минути предотвратяват следните неща : играчите са наясно с ПРАВАТА си и когато те биват засегнати,играчите знаят как да си ги потърсят и съответно биват обезщетени.Играчите са наясно със задълженията си и спазват правилата ,като това води до пълноценна игра,без прекарано време в затвора или заглушаване,както и до пълноценната игра на другите играчи,на които НЕ ПРЕЧИТЕ,благодарение на това,че сте чели правата.Сега относно админите.Мисля,че това е още по-важна тема,защото все пак админите отговарят за реда в сървъра.Повечето нови администратори не четат правилата , а директно се спускат в изпробване на новите команди,в което няма нищо лошо,разбира се,стига да го правят по предназначение,но уви.Съветвам всеки,който получи админ права да последва следните стъпки:

1.В чата пише /rules и прочита всичко от-до,няколко пъти,до пълното запомняне на правилата.(Не е трудно,заклевам се!)
2.Добавя в skype jdm.kind,това съм аз.Без да се притеснявате,колкото и тъп да е въпроса ви,МОЛЯ ВИ,обръщайте се към мен,за да ви информирам и да ви обясня какво да правите в дадени ситуации и как да се държите като цяло.
3.АКО НЕ СТЕ СИГУРНИ В ТОВА КАКВО ТРЯБВА ДА НАПРАВИТЕ,първо се консултирайте с по-висок левел админ,направете стъпка 2,но моля,моля, не предприемайте действия на своя глава,без да сте сигурни какво правите-ще навредите както на играчите,така и на вас самите.Давам пример-играч нарушава правата,админ решава да го накаже с затвор за 40 минути,но в правилника никъде не пише,че играч ще бъде ощетен с толкова голям период от време в затвора.Ефектите-наказаният играч не играе в сървъра повече,защото е влязал да се забавлява,а на сила е принуден да стои дълго време без да играе.Админът губи правата си,за които често е дал пари.Както виждате,никой не печели в такива ситуации,така че по-добре е да оставите ненаказано провинение за известно време,от колкото да изгоните хората от сървъра и да загубите правата си.Благодаря на тези,които прочетоха цялата тема и силно се надявам да започнем заедно да мислим за другите,а не само за себе си. :) Поздрави - [Head Admin]KinD

Edited by Forest*
Не прави повече двоен пост.. Сливам ти мненията..

+Искам да допълня,че не съм много сигурен за кой раздел е тая тема,но се надявам форката или гейми да се погрижат за т'ва . :) :mrgreen: :geek:
Последна промяна от Anonymous на 25 ное 2015, 11:19, променено общо 1 път.
Причина: Слято мнение!

Forest*

Re: ДО ВСИЧКИ !

Мнение от Forest* » 25 ное 2015, 11:22

Не те разбрах с каква цел го направи, но окей. Ще се направя на разбрал, и ще се съглася.. Попринцип повечето играчи когато влизат във сървъра, съм 100% сигурен че не обръщат никакво внимание на правилата.. Много пъти съм виждал, че когато мютна някой за 5 минути с reason: SPAM, и той веднага Forest т'ва не е спам. Трябва 3 пъти да го е написал.. И ето до къде си свеждам мисълта, че той не е прочел /rules и да види че имам право, че дори и 2 пъти да го е написал, пак мога да го заглуша. Ще оставя и колегите да изкажат мнение по темата.

Потребителски аватар
WinnerBG
V.I.P
V.I.P
Мнения: 1584
Регистриран на: 25 апр 2015, 20:50
Местоположение: гр.Пазарджик
Интереси: BMW <3
Nickname: WinnerBG
Контакти:

Re: ДО ВСИЧКИ !

Мнение от WinnerBG » 25 ное 2015, 11:32

Нямам какво да кажа съгласен съм и с двама ви.
Изображение Изображение Изображение Изображение



[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go
Изображение

Потребителски аватар
Hawk_
Потребител
Потребител
Мнения: 20
Регистриран на: 15 авг 2015, 09:45
Skype: rosen.vasilev9
Nickname:

Re: ДО ВСИЧКИ !

Мнение от Hawk_ » 25 ное 2015, 12:04

Съгласен !
Последна промяна от Anonymous на 25 ное 2015, 12:12, променено общо 1 път.
Причина: Брато имаш 24 часа да се аргументираш с какво си "СЪГЛАСЕН"!
Кат запалки сме LIT, даже твойта я шибам на сплит :p (flex)

Потребителски аватар
[BG]Twix.
Потребител
Потребител
Мнения: 103
Регистриран на: 14 окт 2015, 07:02
Местоположение: с.Церово
Skype: valeri861271
Nickname:
Контакти:

Re: ДО ВСИЧКИ !

Мнение от [BG]Twix. » 25 ное 2015, 13:30

Аз съм много съгласен с KinD, защото никой играч не си прави труда даже да погледне правилата..
PLAY
[/b]
HARD
[/b]
IN THE
[/b]
PAINT
[/b]

Потребителски аватар
Life
Началници и зам.Началници
Началници и зам.Началници
Мнения: 124
Регистриран на: 25 апр 2015, 22:18
Nickname: Life
Discord: life.1337

Re: ДО ВСИЧКИ !

Мнение от Life » 25 ное 2015, 14:16

Съгласен съм с написаното но едва ли ще се спазва защото няма даже и да го прочетат половината иначе ДА!
Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
kindbgm
Потребител
Потребител
Мнения: 18
Регистриран на: 28 авг 2015, 19:16
Местоположение: Bulgaria madafaka
Skype: jdm.kind
Nickname:

Re: ДО ВСИЧКИ !

Мнение от kindbgm » 25 ное 2015, 17:29

Forest,направих темата с надеждата поне няколко човека да се позамислят,защото,както вече всички явно са забелязали,много малко хора си правят нищожният труд да направят ОСНОВНОТО нещо за нормална игра ...

Потребителски аватар
XxenoN
Потребител
Потребител
Мнения: 481
Регистриран на: 03 май 2015, 17:06
Местоположение: гр.Варна
Skype: dominic.drifter
Nickname:

Re: ДО ВСИЧКИ !

Мнение от XxenoN » 08 дек 2015, 16:07

Много добра тема ! Има такива, които сега са тест админи и не знаят какво се прави, но след като прочетат това, може би няма да им вземат толкова бързо правата :)
Изображение
Единствено, което искам да казват за мен е:
- Парите го развалиха..


[23:21:28] PM от Dan[G]eRouS_(ID:22): iskash li da go vidish

[23:21:43] PM до Dan[G]eRouS_(ID:22): ne brat dafuq.. Iam si priqtelka

Потребителски аватар
HvK.ProMasterBG_
Потребител
Потребител
Мнения: 16
Регистриран на: 10 сеп 2015, 18:00
Skype: stanimir.panayotov5
Nickname:

Re: ДО ВСИЧКИ !

Мнение от HvK.ProMasterBG_ » 08 дек 2015, 21:16

Нямам какво да кажа съгласен съм и с двама ви.
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go
[19:06:43] dN.BadBoy.KSC.bH - Mi chi kak

OO Steer Maistor

Ai ma nauchish

Nauchi se be bol Berzek

Потребителски аватар
XxenoN
Потребител
Потребител
Мнения: 481
Регистриран на: 03 май 2015, 17:06
Местоположение: гр.Варна
Skype: dominic.drifter
Nickname:

Re: ДО ВСИЧКИ !

Мнение от XxenoN » 24 дек 2015, 10:55

Заключвам темата, за да не става спам !
Изображение
Единствено, което искам да казват за мен е:
- Парите го развалиха..


[23:21:28] PM от Dan[G]eRouS_(ID:22): iskash li da go vidish

[23:21:43] PM до Dan[G]eRouS_(ID:22): ne brat dafuq.. Iam si priqtelka

Заключена

Върни се в “Информация и новини за сървъра”