За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Оплакване от модератор

Тук ще се местят приключените теми.
Потребителски аватар
bellacute
Дама
Дама
Мнения: 261
Регистриран на: 28 авг 2016, 10:23
Местоположение: Видин
Skype: keitlin.borisova
Nickname: bellacute
Контакти:

Оплакване от модератор

Мнение от bellacute » 07 дек 2018, 15:10

1. Nick-а Ви във форума- bellacute
2. Nick-a на нарушителя - explosive
3. Доказателство - https://imgur.com/a/gpSAUHB


По-правилно е да се напише на латиница вместо на кирилица понеже по този начин се обезсмисля самата дума.. Все едно Thanks you да сме задължени да го напишем в чата като Тенкс ю

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Оплакване от модератор

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 07 дек 2018, 17:03

Първо, че това изобщо не е за предупреждение, второ след като потребителя е сметнал за редно да го напише на латиница, няма проблем. Разликата между spam/спам е абсолютно никаква, а съвсем друго е когато потребител пише умишлено на латиница от сорта на "Ama toi spami" или нещо от сорта. В правилата никъде не пише, че е забранено да се изписват думи/изрази на латиница. Сега друго няма какво да направиме освен, да чакаме отговор от червен.

Off topic:
Просто разяснявам, понеже не всички потребители са в час.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Оплакване от модератор

Мнение от Explosive » 07 дек 2018, 19:14

Първо.., много добре знам, че искате да ме махнете от този пост, но не мисля, че ще ви се получи ;).. Аз работата съм си я свършил и то точно както трябва. Rinera.. Какво да ви кажа за него.. Човек, който е тук много повече от мен, аз играя тук почти 2 години, той 5. Пуска кандидатури за админи и т.н.. Кандидатура за дизайнер също пусна, беше одобрен. Предполага се, че един такъв играч трябва да е напълно запознат с правилника и на сървъра, и на форума..
acho me mrazi написа:Първо, че това изобщо не е за предупреждение
Интересно.. През всичките тези години досега са се поставяли такива преудпреждения, но сега изведнъж не се поставяли..
acho me mrazi написа:Разликата между spam/спам е абсолютно никаква
Напротив, разлика има и тя не е очевидна, а направо очеизвадна.. Едното е написано на латиница, а другото - кирилица, както може да се види!

Ето какво гласи и правило номер 1 от правилника на форума:
pravilata sa qsni написа:1. Писането на кирилица е задължително! Латиница може да използвате само при техническа информация или наименования на думи и изрази.
На мен така ми е обяснявано и аз така съм го разбрал, че латиница може да се използва само при думи и изрази, които едва ли не нямат кирилизиран(или си го кажи направо български) вариант, като никове например..
Въпросната думичка "spam" си има българо-кирилизиран вариант и пре-спокойно можеше просто да си напише „спам”, и да се избегнат наказанията. ;)

Все пак... ако червените сметнат това предупреждение за неправилно, нека те му махнат предупреждението, пък аз от своя страна ще бъда склонен лично да му се извиня и да си взема поука, но при единственото условие, че администрацията реши, че аз съм допуснал грешка..

А колкото до тебе, бело моме, известно ми е, че садваш от това, че не си премина тестовия период и завиждаш на всички от екипа, но знай, че колкото и да се опитваш да ме изложиш и да ме изкараш виновен, няма да ти се получи, скъпа моя ;).

Поздрави и лека вечер!

Потребителски аватар
WinnerBG
V.I.P
V.I.P
Мнения: 1584
Регистриран на: 25 апр 2015, 20:50
Местоположение: гр.Пазарджик
Интереси: BMW <3
Nickname: WinnerBG
Контакти:

Re: Оплакване от модератор

Мнение от WinnerBG » 07 дек 2018, 19:56

Explo за такива дребни неща не слагай предупреждения.Предупреден си за тази грешка и гледай да не се повтаря.
Изображение Изображение Изображение Изображение



[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go
Изображение

Заключена

Върни се в “Прегледани оплаквания”