За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Оплакване от ФОРУМ модератор.

Тук ще се местят приключените теми.
Потребителски аватар
M A R L B O R O
Потребител
Потребител
Мнения: 9
Регистриран на: 30 мар 2018, 21:33
Местоположение: НЕ издавам лична информация
Интереси: Хобито ми е да се занимавам с компютърни технологии и да правя софтуери.
Професия: Студент
Skype: nepolzwamskype
Nickname:

Оплакване от ФОРУМ модератор.

Мнение от M A R L B O R O » 30 мар 2018, 23:42

1. Nick-а Ви в игра - [BWD]Marlboro.
2. Nick-a на админа - Не знам в игра, но във форума е Ach0 и още там нещо.
3. С какво е нарушил правилата - Не точно правилата, а по-скоро ми трие тема която съм си качил и съм спазил всички правила?
4. Доказателство - viewtopic.php?f=134&p=49086#p49086 за тази тема става въпрос.
И ето снимка, за доказателство, че той ми я е изтрил и не ми обеснява защо, а ме псува
Изображение
Нека форум администратора да бъде наказан? Може ли такова отношение към играчите ми е много чудно...

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Оплакване от ФОРУМ модератор.

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 30 мар 2018, 23:46

Така дечко слушай внимателно. Вместо да правиш ВТОРА малоумна тема, и да спамиш глупости в другата че ще съдиш тоя и оня, можеш да напишеш на някой зелен/червен едно ЛС, да кажеш какъв е проблема и той ще бъде решен. Благодари се, че не съм ти теглил бана вече! И къде съм те псувал ми е интересно ахахаххаха? Чата няма да се трие, а ника в играта ми е Forest само за сведение. И забрави че можеш да съдиш тоя и оня за тема, просто спри да гледаш анимации. Тая тема се заключва, и се чака отговор от Администратор. + Двете теми са локнати и преместени в кофата точно поради тоя случай! Другия път няя се правиш на много отворен, а ще пишеш едно ЛС както всеки нормален потребител, в гащите не си с 10 кила повече, не го забравяй. ;) EDIT: А да, май не гледаш че думите са цензурирани явно? Не съм за първи път на тоя пост, и знам кое е позволено, кое не е, и къде е границата! (happy)
EDIT2: Държанието ми е напълно нормално спрямо тебе, не се опитвай да се правиш на комплексар само.. Втората тема дето направи пак на шибания ганг или к'вото е там, я изтрих вместо да ти налепя предупреждението както те предупредих, поне на това бъди благодарен, че пак склоних да бъда добър към тебе. А "обеснява", не ти трябва обяснение, причините са видими и ясни. :)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
WinnerBG
V.I.P
V.I.P
Мнения: 1584
Регистриран на: 25 апр 2015, 20:50
Местоположение: гр.Пазарджик
Интереси: BMW <3
Nickname: WinnerBG
Контакти:

Re: Оплакване от ФОРУМ модератор.

Мнение от WinnerBG » 31 мар 2018, 00:16

Темата ти ще бъде върната и внимавай кого и с какви думи съдиш.Модератора ще бъде предупреден.
Изображение Изображение Изображение Изображение



[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go
Изображение

Заключена

Върни се в “Прегледани оплаквания”