За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Оплакване от несправедливо предупреждение | cbi |

Тук ще се местят приключените теми.
Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Оплакване от несправедливо предупреждение | cbi |

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 15 дек 2016, 18:20

1. Nick-а Ви във форума- Ach0- _ -DeLLiRIuuM
2. Nick-a на нарушителя - cbi
3. Доказателство - Изображение

Нека добавя, че това е прост TEMPLATE за играта, и не е насочен към никого с цел обида и/или накърняване на достойнството.
7. Забранено е обиждането (дори и в не прав текст), подигравки, цинизми или сигнатури, автари, подписи и т.н със расистко съдържание!


На самият template, освен самият Хитлер и Свастика друго нямаше. Качил съм го заради другите които искат такова PJ, защото знам че всеки се прави на "расист", и поне ще има на какво да се радва в играта. Това PJ-го ползвам и в един клип, но проблем от страна на youtube не съм имал. Все винаги тряя се намери някой велик, който да се и*сере на пътечката. Очаквам т'ва оплакване да се прегледа от Paul или SpY и те да кажат какво ще се прави. За мене т'ва предупреждение си остава несправедливо.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

cbi

Re: Оплакване от несправедливо предупреждение | cbi |

Мнение от cbi » 15 дек 2016, 18:26

www.prikachi.com/images/42/8990042d.png

http://www.imgur.com/XXjPzVY

:*

Тъй като на снимката се вижда, че spy го е прегледал локвам. Ако имаш да добавяш нещо може да се свържеш с него на ЛС.

Заключена

Върни се в “Прегледани оплаквания”