За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Оплаквания от несправедливи предупреждения

Тук ще се местят приключените теми.
SeNsAtIoN

Оплаквания от несправедливи предупреждения

Мнение от SeNsAtIoN » 06 май 2015, 21:59

Ако някой модератор/администратор ви е сложил предупреждение и вие мислите, че то е несправедливо, може да се оплачете в тази тема!
Моля следвайте следния образец
1.Ник на модератора/администратора, който ви е сложил предупреждение -
2.Линк към мнението ( Това мнение, на което е сложено предупреждение) -

Потребителски аватар
Kalinow_
Потребител
Потребител
Мнения: 39
Регистриран на: 06 май 2015, 18:08
Местоположение: Гр.Казанлък
Nickname: Kalinow_

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Мнение от Kalinow_ » 19 окт 2015, 22:15

Здрасти! Искам да се оплача от АДМИН: Predator Писах му на лично съобщение в сървъра и почна по едно време да ми вика някакви глупости.И аз не разбрах за какво ме банна.Дори не изписа за колко време ме банна.Той няма никакво право да почне да се заяжда с играчите и да ги банва като не са нарушили сървър правилата.Играл сам много време в този сървър ако трябва ще си напиша и ПРЕДИШНИТЕ ИМЕНА В СЪРВЪРА: LEVSKI_HOOLIGANS,AxelBlaze,[3ol]TORRES.Много пъти така са ме банвали а нито нарушавам играта нито нищо. МОЛЯ ВИ ЗИМЕ ТЕ НЯКАКВИ МЕРКИ. И не само Predator Ме е банвал по този начин а и Hunter ,
KAKTO и Game_R има и още но не мога да се сетя имената им.
Така на никой нов играч няма да му хареса сървъра.Те банват без причина а дори тези хора не са нарушили правилата. ТОВА АКО Е АДМИН ДА ГИ БАНВА за нищто то изопщо кой му е дал АДМИН права на него


Ако не ми вярвате мога да ви пратя и снимка как ме псува Predator HA PM в сървъра :x



Така шефе мене не ме замесвай в работите ти с предатора и другия път си пускай темата в правилния раздел с дадения образец!И ако обичаш недей да лъжеш,нито аз нито хънтер те е банвал! :)
Последна промяна от WinnerBG на 19 окт 2015, 22:33, променено общо 2 пъти.
Причина: Безмислен коментар/спам.
Изображение
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Kalinow_
Потребител
Потребител
Мнения: 39
Регистриран на: 06 май 2015, 18:08
Местоположение: Гр.Казанлък
Nickname: Kalinow_

<[=_=]>Owned By Forest*<[=_=]>

Мнение от Kalinow_ » 19 окт 2015, 23:07

Ониа пут преди 2 дена ти ме банна за 1 ден кво се отваряш сега

СПРИ ДА СПАМИШ, ИЛИ АЗ ЩЕ ПРЕДПРИЕМА ПО-СЕРИОЗНИ МЕРКИ! И СИ ПОЛУЧАВАШ +1 ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ЗА БЪМПА!









Edited by Forest* a.k.a Ну Ну Да :3
Последна промяна от Anonymous на 19 окт 2015, 23:09, променено общо 1 път.
Причина: +1 предупреждение за бъмпа!
Изображение
Изображение

Изображение

Forest*

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Мнение от Forest* » 19 окт 2015, 23:15

Тук се пуска оплакване за НЕСПРАВЕДЛИВИ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ ОТ ФОРУМА а не от сървъра.. Всеки път се чудя дали сте грамотни, и дали можете да четете.. Образеца както и другите работи не са написани случайно!

Заключена

Върни се в “Прегледани оплаквания”