За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Оплакване от форум екипа.

Тук ще се местят приключените теми.
Потребителски аватар
BlackMagic
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Мнения: 111
Регистриран на: 30 яну 2021, 17:55
Nickname:

Оплакване от форум екипа.

Мнение от BlackMagic » 03 сеп 2021, 19:01

1. Nick-а Ви във форума- WesteRn
2. Nick-a на нарушителя - pe6ko
3. Нарушение - Грешен Warn. - (ТЕМИТЕ СА 3 РАЗЛИЧНИ, и не се съобразих че мога да наспамя образеца в 1 и да попълня всичко) Пешко ми е поставил предупреждението под номера, че не веднъж ми е казвал кое как става. Аз пускам отделно оплакването понеже едно е за AWARN друго е оплакване че е използвал хакове. :)
4. Доказателство - https://imgur.com/08b6Vym

Off topic:
Мотиви за Warn-a ? - Не внимание от негова страна, какво е доказателството и темата? - Лични отношения отново? - Моя грешка

Държа Уарна да ми бъде премахнат и не ми дреме дали модератора ще бъде наказан!
Изображение

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Оплакване от форум екипа.

Мнение от Paul Walker » 04 сеп 2021, 11:56

При положение, че си бил предупреждаван преди и знаеш как се пускат подобен тип оплаквания и че сам признаваш не си съобразил, модераторът няма да бъде наказван, а предупреждението няма да бъде премахвано.
Off topic:
Постоянно парадираш да ти се даде шанс, защото си се променил, а много странно как всеки път като се появиш след Х време, започват масови драми, оплаквания и сапунки около теб. Съветвам те да спреш да търсиш конфликта постоянно, защото леко почвам да се ядосвам, а това не е никак в твоя полза.

Заключена

Върни се в “Прегледани оплаквания”