За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Оплакване от suzuki/Karburator

Тук ще се местят приключените теми.
Потребителски аватар
Bedrock
Потребител
Потребител
Мнения: 41
Регистриран на: 02 фев 2019, 18:14
Nickname: Bedrock

Оплакване от suzuki/Karburator

Мнение от Bedrock » 26 апр 2019, 11:48

1. Nick-а Ви във форума- 6edrock
2. Nick-a на нарушителя - suzuki / Karburator
3. Доказателство - viewtopic.php?f=39&t=10362

В сървъра ми каза че не съм предоставил достатъчно доказателства и аз го попитах какво друго трябва да предоставя след това получих отговора ,,snimka ili video kak otkazva ili e leftnal" - като нито едно от тези неща не се случи и му ги обясних като впоследствие получих игнор и малко по-рано оплакването ми бе прехвърлено в прегледани

Off topic:
Оплакването е и за сървъра и за форума и затова написах двата му ника в една тема

EDIT: Също така след като му обясних тия неща той написа отново в темата ми с другото оплакване че не са предоставени достатъчни доказателства и му ги написах и тук тия неща и пак получих предупреждение щото трябвало на ЛС (като нема смисъл на ЛС при положение че получих игнор в сървъра и целта ми беше другите от екипа да видят)

Потребителски аватар
suzuki
Сървър админ
Сървър админ
Мнения: 419
Регистриран на: 24 май 2016, 18:20
Nickname:

Re: Оплакване от suzuki/Karburator

Мнение от suzuki » 26 апр 2019, 12:20

В сървъра както и тук ти обясних, че с тези снимки където си предоставил не се вижда измамата, а само как го питаш колко пари ще струва и как му ги даваш! Друго нищо! Ние от къде да знаем, че след като си му дал парите той не ти е дал дрогата? А за оплакването тук във форума написах ти, че имаш 24 часа да предоставиш други доказателства по оплакването, които се виждат, че наистина не ти е дал дрогата! Изчаках 24 часа (даже малко повече) не бяха предоставени други доказателства!
А и само ме подсети какъв игнор съм ти бил в сървъра, че не се сещам? Не ти ли казах да предоставиш още доказателства за измамата как е излязъл и не ти е дал дрогата, или как ти бий игнор и не ти е дава, това което се е случило там! Повече от това нямаше какво да направя без достатъчно доказателсва!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Шише се суши на шусе се суши.
Триста тридесет и три бръмбара се разхождат по ръба на карбуратора и правят бръм, бръм, бръм.
Чичковите червенотиквеничковчета.

Потребителски аватар
Bedrock
Потребител
Потребител
Мнения: 41
Регистриран на: 02 фев 2019, 18:14
Nickname: Bedrock

Re: Оплакване от suzuki/Karburator

Мнение от Bedrock » 26 апр 2019, 12:27

Айде щом започваш да пишеш безсмислени неща които ВЕЧЕ СЪМ ги обяснил в оплакването ще си позволя и аз да пиша. @Steels я прерови логовете и да видим тоя suzuki къв игнор ми би в сървъра и не знам как мога да предоставя доказателство как некой ми бие игнор освен да снимам 10 пъти чата което е АБСУРДНО

Steels

Re: Оплакване от suzuki/Karburator

Мнение от Steels » 26 апр 2019, 23:11

Недостатъчни доказателства за оплакването, което е преместил, модераторът няма да бъде наказван/предупреждаван за действията си.

Заключена

Върни се в “Прегледани оплаквания”