За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Оплакване от Forest

Тук ще се местят приключените теми.
Потребителски аватар
Chronus
Потребител
Потребител
Мнения: 194
Регистриран на: 04 яну 2019, 19:18
Местоположение: България
Професия: Куката
Nickname: Chronus_
Discord: Chronus #8028

Оплакване от Forest

Мнение от Chronus » 02 мар 2019, 23:48

Съдържанието на темата трябва да покрива следния образец:
1. Nick-а Ви във форума- Chronus_
2. Nick-a на нарушителя - Acho-_-Delirium
3. Доказателство - Не мисля, че viewtopic.php?f=100&t=10022&p=65600#p65600 има нещо общо с viewtopic.php?f=100&t=8412
Но нали е CHRONUS, неговата тема ще се изтрие, а на Rothmans няма да бъде изтрита!При положение че направих доста корекции и добавих още неща, темата ми отново отиде в коша!!!Можеше да се каже какво да редактирам както Explosive е направил, но явно е че Chronus не трябва да си прави клан! Изтриха ми миналия клан и с право!Но тук няма нищо което е толкова различно и от останалите кланове.Всеки клан има ранкове Блек лист и правила!Така че ще помоля темата ми да е извадена от коша и да ми се каже кое да изтрия и поправя
Изображение
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Оплакване от Forest

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 03 мар 2019, 12:28

Т'ва оплакване дори няма да чакам някой от червените да го прегледа поради следните причини;

Интересно ПМ ми изпращаш -
Мисля че всеки клан има правила Блек лист и тем подобни!Слушай сега изкарвал темата от коша и ми казваш кое е за редактиране!!! Толкова си нечовечен и подъл че няма на къде!! Писна ми вече от тея високи самочувствия от страна на някви си там....


Със това "Слушай сега" и нареждането да ти изкарам темата от кофата, няма да ти спечели нищо освен да ти подаря бан от форума, малко да ти слегнат нервите, че на 15 не е хубаво да имаш нерви, умирало се по-бързо! :O

И това "Някакви си там", аз не съм от тия някакви, защото тоя "някакъв" както може да ти направи живота черен, да се чудиш къде да бегаш и да се криеш, к'во да ядеш, така може и да те дигне нагоре. Много внимавай кого и как наричаш, защото като попаднеш на мене, после не ми се иска да обикаляш из домовете. Надявам се да не го приемаш като заплаха, а като предупреждение.

И явно очила ти трябват? Тук таме се вижда, че е копирана.. Толкова ли е трудно барем различна да я направите? Ако "Червен" каже, тогава ще върна темата, в противен случай ти ще си плачкаш е там в ъгълчето. :)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Оплакване от Forest

Мнение от Paul Walker » 07 мар 2019, 16:41

Темата си личи, че е копирана, а модераторът няма да бъде наказван.

Заключена

Върни се в “Прегледани оплаквания”