За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Проблем с част от сървърите в играта!

Тук ще се местят приключените теми.
Потребителски аватар
KrokoZabelll
Потребител
Потребител
Мнения: 13
Регистриран на: 31 окт 2017, 21:43
Nickname:

Re: Проблем с част от сървърите в играта!

Мнение от KrokoZabelll » 04 ное 2017, 19:33

Quavo, скайпа ми е miroslav_1010 аддни ме като се прибереш!
Yellow, като го игнорирам става отново по същия начин, същия краш!
dadam4e, Windows 7 Ultimate, 6 GB ram. И съмнява ме да е от това защото само в някой сървъри не ме вкарва, в други как успява тогава?!?

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Проблем с част от сървърите в играта!

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 04 ное 2017, 19:36

Какви windows-и, какви чорби ви гонят вас не ми е ясно.. А ти толкова ли си кух? В предишната тема ти дадох шибан линк към малоумния SAMP клиент, дето да изтеглиш и инсталираш. А когато ти излезе пак тоя проблем със sampaux3.tff или каквото е там, цъкаш на Игнорирай. И вземи си направи windows-a на Английски. А по всичко си личи че е с Windows 7, а някакви измислени Windows 7 Lite,
и такива глупости ги зарежи както тоя над мене ти приказва.. Тоя да си инсталира 64 битов windows, за да му засича всичките 4гб..
Ето ти линк, и се оправяй.. http://dox.bg/files/dw?a=c29e04859d
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
KrokoZabelll
Потребител
Потребител
Мнения: 13
Регистриран на: 31 окт 2017, 21:43
Nickname:

Re: Проблем с част от сървърите в играта!

Мнение от KrokoZabelll » 04 ное 2017, 20:43

Браттттттттт Ачо ела по скайп!! miroslav_1010 НЕ СТАВА КАКТО ТИ КАЗВАШ!!! Миналия път го изтеглих твоя после игнорирах и пак не става бе браатттт, стига ми говори едно и също пробвах и не стана!

Потребителски аватар
baju
V.I.P
V.I.P
Мнения: 1059
Регистриран на: 24 апр 2016, 12:34
Nickname:

Re: Проблем с част от сървърите в играта!

Мнение от baju » 04 ное 2017, 20:55

Като гледам проблема е в системата ти или ти не изпълняваш правилно насоките, които ти се дават! Вариантите са 2:
1 - ДЕИНСТАЛИРАШ(не да триеш папката само) играта изцяло, заедно със всичките неща, които си слагал към нея + папката в My Documents и след това правиш чиста инсталация без модове и тем подобни!
2 - ако горното не помага е възможно някоя от последно слаганите от теб програми да поражда този конфликт или ОС-то да ти е за преинсталация

Off topic:
Темата не е чат стая и намали излишните мнения, в противен случай ще отиде в коша!
Изображение

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Проблем с част от сървърите в играта!

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 04 ное 2017, 21:34

baju написа:
04 ное 2017, 20:55
Като гледам проблема е в системата ти или ти не изпълняваш правилно насоките, които ти се дават! Вариантите са 2:
1 - ДЕИНСТАЛИРАШ(не да триеш папката само) играта изцяло, заедно със всичките неща, които си слагал към нея + папката в My Documents и след това правиш чиста инсталация без модове и тем подобни!
2 - ако горното не помага е възможно някоя от последно слаганите от теб програми да поражда този конфликт или ОС-то да ти е за преинсталация

Off topic:
Темата не е чат стая и намали излишните мнения, в противен случай ще отиде в коша!
1.Темата няма основание да отиде в кофата, все пак иска помощ да реши проблема. Според тебе кое е по-добре, да наспами ЛС-тата и чата на форума, или една тема която ще бъде заключена след като се реши проблема?
2. Щом не става нищо, то тогава ми е интересно от дека идва проблема. Скайп вече спрях да ползвам, другия начин е да си преинсталираш кошницата. Ако и тогава не стане, Бог да ти е на помощ хаха.. А щом си пробвал моя начин, имаш пръсти, имаш клавиатура, напиши го барем да мислим друго. По-късно ако намеря нещо из нета, ще бъмпна нарочно темата с нов отговор. Не бързай, никой не те гони, имай търпение. :)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
KrokoZabelll
Потребител
Потребител
Мнения: 13
Регистриран на: 31 окт 2017, 21:43
Nickname:

Re: Проблем с част от сървърите в играта!

Мнение от KrokoZabelll » 04 ное 2017, 21:50

Аче мерси, и SpY вчера говорих с него и той лично ми каза да напиша тази статия защото той ровеше уж на всякъде за където се сети и всичко но не успя да оправи проблема търси и в интернет пак не намери и ми каза да напиша статия и да не се тревожа ако някой админ тръгне да ми се кара за "тъпата ми статия"

Потребителски аватар
dadam4e
Потребител
Потребител
Мнения: 12
Регистриран на: 22 юли 2017, 11:55
Местоположение: BG
Nickname:

Re: Проблем с част от сървърите в играта!

Мнение от dadam4e » 05 ное 2017, 01:12

Windows системата има общо с изпълнението на програмите! Възможно е и да е от нея. Не търсете винаги проблема в програмата играта -_-! Аз лично съм на 32 битов и до сега никакви проблеми не съм имал със SAMP! А съм и бъкал толкоз много модове :D :D :D
Крайното ти решение е преинсталацията! Иначе това дето в някой ти влиза в други не то това според мен се изгражда на базата на това колко тежки са сървърите като материал в тях!

А отностно тоя с меките устни гифчето дето ми казва да го преинсталирам на 64 битов моя: Засега ми засича всичките 4 GB (с точност 3,50 исползваеми ), когато му сложа нова карта на своя ще му преинсталирам на 64 за сега мерси, че се обади ;)

Потребителски аватар
1ste1
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 22 ное 2017, 15:12
Местоположение: България
Nickname:

Re: Проблем с част от сървърите в играта!

Мнение от 1ste1 » 22 ное 2017, 15:26

Sampa mi e na arabski kak da go napravq na bg pls help
Последна промяна от baju на 22 ное 2017, 16:05, променено общо 1 път.
Причина: Писането на кирилица е задължително! +1 предупреждение

Josh

Re: Проблем с част от сървърите в играта!

Мнение от Josh » 22 ное 2017, 15:43

1ste1 написа:
22 ное 2017, 15:26
Sampa mi e na arabski kak da go napravq na bg pls help
1.Тук се пише на кирилица
2.Трябв да утидеш в My cumputer и да си го направиш на български

Заключена

Върни се в “Приключени теми”