За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

bug?

Тук ще се местят приключените теми.
Потребителски аватар
KrokoZabelll
Потребител
Потребител
Мнения: 13
Регистриран на: 31 окт 2017, 21:43
Nickname:

Re: bug?

Мнение от KrokoZabelll » 01 ное 2017, 09:34

Човек пробвах 5-6 сървъра никъде не ми крашва играта, ама тук ми крашва дали не е възможно найстина да имам бан?
Последна промяна от baju на 01 ное 2017, 19:15, променено общо 1 път.
Причина: Двоен пост. +1 предупреждение

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: bug?

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 01 ное 2017, 16:07

KrokoZabelll написа:
01 ное 2017, 09:27
Отново имам проблем!!!Когато цъкна да го игнорирам ми излиза същия проблем смисъл пак ми крашва играта после, при опитай пак нш не става при прекъсни сесе, спира инстала -_- Untitled-21.jpg
Спри да правиш бъмпове в темата, защото ако бях още модератор, вече да ти бях теглил бана от форума. След като те попитах дали ти е чиста играта, ти каза "Да", а следователно от това което виждам не е чиста. Разкарай всички излишни глупости от тъпата папка, MTA,
модове и всякакви други глупости, най-добре преинсталирай скапаната игра, и не слагай нищо друго, инсталирай самп клиента и влизай, и спри да спамиш в шибаната тема. Ще чакаш когато получиш отговор.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
baju
V.I.P
V.I.P
Мнения: 1059
Регистриран на: 24 апр 2016, 12:34
Nickname:

Re: bug?

Мнение от baju » 01 ное 2017, 19:19

Както е написал Ачо, трий всичко свързано с играта и направи чиста инсталация без да слагаш допълнителни модове! Изтриваш и папката "GTA San Andreas User Files" от "My Documents" включително! Ако и след това нямаш достъп си намираш IP-то(ползвай www.whatismyip.com) и го даваш на spy.pwr в скайп за проверка дали случайно не си баннат!
Изображение

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: bug?

Мнение от SpY » 01 ное 2017, 22:33

Аз те помня. Най-добре изтрий цялата игра и я инсталирай наново. Ако ще слагаш хакове, направи го чак след като се убедиш, че играта върви нормално.

Заключена

Върни се в “Приключени теми”