За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Въпроси относно даден играч

Тук ще се местят приключените теми.
Потребителски аватар
Linux
Почетен пенсионер
Почетен пенсионер
Мнения: 1516
Регистриран на: 29 юни 2015, 23:44
Местоположение: Долу клозето
Nickname:

Re: Въпроси относно даден играч

Мнение от Linux » 27 юли 2017, 22:08

Диабло спокойно и аз съм го засичал доста да пречи и още един играч но не е само той има много такива колко ли не пъти съм го жайлвал за пречене системно и пречене с хакове и разни работи и да добавя foxy и slabaka същото и skdarkbul тези тримата са едни от най-системно нарушителите най-вече slabaka и skdarkbul същото който се заяждат с играчите който не са им направили нищо ако имате мнения моля кажете ги
Последна промяна от Linux на 27 юли 2017, 22:16, променено общо 2 пъти.
[21 октомври 2015 г. 21:12] ✖ Game_R2 ✖™: ivailencec
[13:55:49] Мартин Иванов - SpY: razbrah pich
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Suzanitta
V.I.P
V.I.P
Мнения: 151
Регистриран на: 17 мар 2017, 16:03
Местоположение: Привит Драйв 4
Професия: Ученик. Мъгъл
Skype: ivelin.valka
Nickname:

Re: Въпроси относно даден играч

Мнение от Suzanitta » 27 юли 2017, 22:10

Спомени някой конкретен случай.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: Въпроси относно даден играч

Мнение от SpY » 27 юли 2017, 22:39

Такова оправдание, че е член на офицална банда, е недопустимо. Нека да изчакаме Finlay да каже своето мнение. Много често и аз чувам работи, които не са истина. Разминава се истинската причина за дадено действие и това какво си мислят играчите. Благодаря, че направи тази тема, за да се изясни всичко.

Потребителски аватар
baju
V.I.P
V.I.P
Мнения: 1059
Регистриран на: 24 апр 2016, 12:34
Nickname:

Re: Въпроси относно даден играч

Мнение от baju » 27 юли 2017, 23:04

Така, първо го пуснах, защото е бил вкаран в затвора неправилно. Имало е битка между 2 официални банди и следователно е нормално членовете да опитват да елиминират противниковите играчи. Би трябвало всеки един член, още повече пък лидер на официална банда да е запознат с Правилата на бандите и, че е позволено такива да се нападат без предупреждение. Колкото до темата започната от Diablo искам да вметна, че няма играчи с имунитет и всеки, който се опитва да нарушава играта на някой друг, независимо от ранка си или бандата, в която членува си получава съответното наказание.
Изображение

Потребителски аватар
Frank
Потребител
Потребител
Мнения: 281
Регистриран на: 11 фев 2016, 20:03
Местоположение: България, В.Т
Професия: играч в bgsamp.net.Transporter v bgsamp server
Skype: plamen.petkov378
Nickname: Боклуците на сървъра
Контакти:

Re: Въпроси относно даден играч

Мнение от Frank » 27 юли 2017, 23:48

Напълно обратното е Finlay бях там видях как Berke ни блъскаше мачкаше пречеше левски правилно го вкара.Нямаше нищо имаше др играчи които си седяха на кораба и гледаха как играча блъска.Вижте постъпката на Fin и го накажете защото това което е написал е напълно грешно лъжа е.Той просто си го изкара от затвора
Съединението прави силата!
Тоз който падне в бой за свобода той не умира!
И сам войнът е войн!

Изображение
[img]http://prikachi.com/images.php?images/591/9262591A.jpg [img]

Steels

Re: Въпроси относно даден играч

Мнение от Steels » 28 юли 2017, 05:27

Не съм видял това дали е блъскал с хака, но видях много добре, че и ти jason блъскаше с едно камионче и ползваще хак. Всеки, който пречи с хак или без е наказван. Ти също нямаш правото да блъксаш с хак без значение, че си на твоя територия. Главните администратори ще кажат какво точно ще стане, но никой не е казвал, че щом е в официален ганг не може да бъде наказван. Ако пречи ще си бъде наказан.

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: Въпроси относно даден играч

Мнение от SpY » 28 юли 2017, 09:09

Както и да е. Щом сте поели отговорност да сте официална банда, нормално е да бъдете нападани и да нападате. Няма какво да се оплаквате от това. Това е игра.
Админите от екипа са безпристрастни и все ни е едно кой какъв е, щом нарушава правилата - наказание. Неслучайно не се влиза толкова лесно в екипа.
Оплакването с клиповете ще го видя по-късно днес.

Заключена

Върни се в “Приключени теми”