За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Предложение за обвързване на Бановете и отнемането на права във Форума и сървъра.

Тук ще се местят отхвърлените предложения.
Потребителски аватар
Draganoff
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 13 мар 2020, 16:50
Местоположение: Varna Батко
Интереси: Интересно ми е да ми е интересно с интересни хора на интересни места в интересни моменти. Благодаря.
Професия: Системен програмист, Куриер, Барман, Е34 Driver.
Skype: musicboy_
Nickname: Draganoff
Контакти:

Предложение за обвързване на Бановете и отнемането на права във Форума и сървъра.

Мнение от Draganoff » 15 мар 2020, 21:10

Тъй като много играчи започнаха да "реват" - "защо ми ги няма правата ?" , "защо съм баннат?" и т.н. предлагам ,да се обвърже всяко сериозно действие с доказателство ... Бановете не са много , мисля че всеки бан може да бъде заснет с едно 30-40-50 секундно демо и да бъде качено тук, във отделен раздел от Администратора който е баннал играча . Като разбира се от "правителството" на екипа, няма смисъл да се търси сметка , но това вие ще решите .
Отнемането на права може да бъде по същия начин документирано - хора, които са с претенции, че на някой трябва да му бъдат отнети правата , нека да заснеме нарушението на администратор , да го предаде на "правителството" тук пак в някоя тема, която решите и да бъде гласувано в случая.

Идеята на всичко това е, да се избегне постоянното обясняване на играчи в играта - "защо" и да спре слухът - "ние си плащаме , а вие ги отнемате за нищо " , понеже го чувам, често в сървъра. Всеки влиза и проверява всичко документирано и обяснено , защо и кога.

П.С. в хедъра на форума не е фикснат image-а и се повтаря .
fix :
background-position: center;
background-repeat: no-repeat;
background-size: cover;
width: 100%;
Гради! Да руши умее всеки!
Усложлив си , ама си свидлив.

Потребителски аватар
suzuki
Сървър админ
Сървър админ
Мнения: 419
Регистриран на: 24 май 2016, 18:20
Nickname:

Re: Предложение за обвързване на Бановете и отнемането на права във Форума и сървъра.

Мнение от suzuki » 15 мар 2020, 21:53

Имаш 24 часа да си поправиш предложението по този образец, за да не отиде в коша! И следващият път чети описанието на разделите...
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Шише се суши на шусе се суши.
Триста тридесет и три бръмбара се разхождат по ръба на карбуратора и правят бръм, бръм, бръм.
Чичковите червенотиквеничковчета.


Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: Предложение за обвързване на Бановете и отнемането на права във Форума и сървъра.

Мнение от SpY » 16 мар 2020, 21:34

Здравей!
Предложението ти на практика вече е отчасти в сила. Когато някой играч се оплаче от грешно сложено му споре него наказание, админът е длъжен да даде доказателство за действията си. Засега този начин на работа ни върши работа. Повечето от тези, които питат защо са наказани, го правят нарочно и напълно осъзнават, че са нарушили правилника.

БЛАГОДАРЯ много за поправката не логото на форума!!!

Заключена

Върни се в “Отхвърлени предложения”