За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

[ПРЕДЛОЖЕНИЕ] За добавяне на ново правило в "Рекламен турнир"

Тук ще се местят одобрените предложения.
Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

[ПРЕДЛОЖЕНИЕ] За добавяне на ново правило в "Рекламен турнир"

Мнение от Explosive » 17 апр 2017, 00:13

1. Какво искате да бъде добавено/премахнато? Става въпрос за рекламния турнир! Нека Ви дам пример,за да разберете по-лесно..Значи както сте разбрали целта на рекламния турнир е да рекламираме сървъра с дадено съдържание на различни места,аз лично съм го рекламирал на общо 11! Един потребител рекламира на същите места,където и аз..Примерно като така копира - той ще спечели и от какво ? От това,че е изкопирал форумите,в които аз пръв съм рекламирал,той втори - насъберат му се повече реклами и т.н,едва ли не ми се пикае на труда,който съм отделял по 2-3 часа... Като цяло предложението ми за турнира е да добавите ново правило и то да представлява подобно на: "Преди да рекламирате сървъра в даден форум или социална мрежа,винаги преглеждайте линковете на писалите в темата дали някой не го е направил вече преди Вас!"
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция: Всичко съм обяснил подробно на точка 1!
Надявам се да сте ме разбрали
Последна промяна от ThEoLdiliAscAr на 17 апр 2017, 01:26, променено общо 1 път.
Причина: Внимавай с такива думи!

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: [ПРЕДЛОЖЕНИЕ] За добавяне на ново правило в "Рекламен турнир"

Мнение от SpY » 17 апр 2017, 14:45

Правилото ще бъде добавено! Ще се отчита кой първи е публикувал в даден сайт при избирането на победителя.

Заключена

Върни се в “Одобрени предложения”