За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Предложение

Тук ще се местят одобрените предложения.
Потребителски аватар
ThEoLdiliAscAr
V.I.P
V.I.P
Мнения: 167
Регистриран на: 29 юли 2016, 18:39
Местоположение: България, Варна
Nickname: Ilias_Fakihi
Контакти:

Предложение

Мнение от ThEoLdiliAscAr » 28 мар 2017, 15:50

1. Какво искате да бъде добавено/премахнато? Напоследък всички сме виждали доста често СПАМ ботове които започват да пишат някакви глупости... Тука не е въпрос да се направи по добра защита при регистриране - все пак всеки може да се регистрира за 2 минути и да започне да спами глупости... Идеята ми е да се добави система с която ако нов Участник във форума иска да напише нещо той ще трябва да изчака 20 минути да се появи неговото съобщение автоматично или то да бъде проверено от съответно Администраторите,Модераторите или Сървър Администраторите... Така навреме ще се изтриват СПАМ съобщенията - няма да има написано на латиница(ще се редактира при одобрение) и др плюсове... А като съответния Участник във форума набере 10-15 мнения той ще може свободно да пише във форума!
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция във форума! Горе съм написал всичко, надявам се, че ще се отнесете с разбиране!
Последна промяна от ThEoLdiliAscAr на 28 мар 2017, 20:42, променено общо 1 път.
Администрацията се счита за "лоша,гадна,т*па и така наречена", само когато наказва! (fubar)
Властта: Разбираш, че си я имал чак когато я загубиш...
Очите виждат, мозъка възприема...

Потребителски аватар
WinnerBG
V.I.P
V.I.P
Мнения: 1584
Регистриран на: 25 апр 2015, 20:50
Местоположение: гр.Пазарджик
Интереси: BMW <3
Nickname: WinnerBG
Контакти:

Re: Предложение

Мнение от WinnerBG » 28 мар 2017, 16:08

Предложението изглежда свестно..ЗА!Само трябва да видим ако се одобри как ш се сложи.
Изображение Изображение Изображение Изображение



[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go
Изображение

Потребителски аватар
ThEoLdiliAscAr
V.I.P
V.I.P
Мнения: 167
Регистриран на: 29 юли 2016, 18:39
Местоположение: България, Варна
Nickname: Ilias_Fakihi
Контакти:

Re: Предложение

Мнение от ThEoLdiliAscAr » 28 мар 2017, 19:53

WinnerBG написа:
28 мар 2017, 16:08
Предложението изглежда свестно..ЗА!Само трябва да видим ако се одобри как ш се сложи.
Готов съм да помогна, ако е нужно :)
Последна промяна от baju на 28 мар 2017, 20:03, променено общо 2 пъти.
Причина: Темата не е чат стая! Избягвай подобни излишни мнения!
Администрацията се счита за "лоша,гадна,т*па и така наречена", само когато наказва! (fubar)
Властта: Разбираш, че си я имал чак когато я загубиш...
Очите виждат, мозъка възприема...

Потребителски аватар
Tw1x
Потребител
Потребител
Мнения: 51
Регистриран на: 05 сеп 2016, 14:23
Интереси: Ѫ Ѫ Ѫ
Nickname: No nickname

Re: Предложение

Мнение от Tw1x » 28 мар 2017, 20:23

Аз направих предложение за нещо, което ще попречи на ботовете да се регистрират, но все пак ЗА!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bellacute
Дама
Дама
Мнения: 261
Регистриран на: 28 авг 2016, 10:23
Местоположение: Видин
Skype: keitlin.borisova
Nickname: bellacute
Контакти:

Re: Предложение

Мнение от bellacute » 02 апр 2017, 21:44

Ами.. ЗА! Това наистина доста ще попречи на ботовете, пък и на нас ще ни е доста по-лесно. (wave)

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Предложение

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 02 апр 2017, 22:19

ThEoLdiliAscAr написа:
28 мар 2017, 15:50
1. Какво искате да бъде добавено/премахнато? Напоследък всички сме виждали доста често СПАМ ботове които започват да пишат някакви глупости... Тука не е въпрос да се направи по добра защита при регистриране - все пак всеки може да се регистрира за 2 минути и да започне да спами глупости... Идеята ми е да се добави система с която ако нов Участник във форума иска да напише нещо той ще трябва да изчака 20 минути да се появи неговото съобщение автоматично или то да бъде проверено от съответно Администраторите,Модераторите или Сървър Администраторите... Така навреме ще се изтриват СПАМ съобщенията - няма да има написано на латиница(ще се редактира при одобрение) и др плюсове... А като съответния Участник във форума набере 10-15 мнения той ще може свободно да пише във форума!
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция във форума! Горе съм написал всичко, надявам се, че ще се отнесете с разбиране!
Абе, вие дето сте дали "ЗА" май не сте мислили като хората.. Значи, няма нужда от нови системи и такива глупости както ти казваш.. Със тия системи, недей черпи надежда, защото точно за 20 минути съм взел паролата за админ панела.. Вместо тези глупости, е нужно да се сложи една re-captcha, примерно при регистриране да пишат коя е текущата година. Другия вариант е, да се добави новата re-captcha, в която трябва примерно да направиш това:
Маркирай снимките на които се вижда числото 3, и са наредени примерно 10 снимки, и следователно маркираш тези със цифрата 3 на тях.. А относно т'ва със проверяването на мненията, забрави.. Ти знаеш ли колко много нови мнения на ден ще трябва да трият/одобряват? А докато направиш тия 15 мнения, ти ще се откажеш от живота.. Защото както по-горе, мнението ти е спам..... Другия път, моля те предложи нещо умно, а не някаква простотия.. Против с двете ръце и крака.. (puke)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
clancker
Потребител
Потребител
Мнения: 159
Регистриран на: 15 дек 2015, 09:00
Местоположение: София,Града на мечтите
Nickname:

Re: Предложение

Мнение от clancker » 02 апр 2017, 22:20

WinnerBG написа:
28 мар 2017, 16:08
Предложението изглежда свестно..ЗА!Само трябва да видим ако се одобри как ш се сложи.
На същото мнение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение

Поздрави, Изображение
Jokeraa

Потребителски аватар
Linux
Почетен пенсионер
Почетен пенсионер
Мнения: 1516
Регистриран на: 29 юни 2015, 23:44
Местоположение: Долу клозето
Nickname:

Re: Предложение

Мнение от Linux » 02 апр 2017, 22:26

WinnerBG написа:
28 мар 2017, 16:08
Предложението изглежда свестно..ЗА!Само трябва да видим ако се одобри как ш се сложи.
На същото мнение съм!
[21 октомври 2015 г. 21:12] ✖ Game_R2 ✖™: ivailencec
[13:55:49] Мартин Иванов - SpY: razbrah pich
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Blood
Потребител
Потребител
Мнения: 68
Регистриран на: 31 яну 2017, 06:44
Местоположение: ми не знам
Nickname:

Re: Предложение

Мнение от Blood » 02 апр 2017, 22:36

WinnerBG написа:
28 мар 2017, 16:08
Предложението изглежда свестно..ЗА!Само трябва да видим ако се одобри как ш се сложи.
Съгласен съм ЗА !
Да Не Ти Пука

Потребителски аватар
ThEoLdiliAscAr
V.I.P
V.I.P
Мнения: 167
Регистриран на: 29 юли 2016, 18:39
Местоположение: България, Варна
Nickname: Ilias_Fakihi
Контакти:

Re: Предложение

Мнение от ThEoLdiliAscAr » 02 апр 2017, 23:13

Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
02 апр 2017, 22:19
ThEoLdiliAscAr написа:
28 мар 2017, 15:50
1. Какво искате да бъде добавено/премахнато? Напоследък всички сме виждали доста често СПАМ ботове които започват да пишат някакви глупости... Тука не е въпрос да се направи по добра защита при регистриране - все пак всеки може да се регистрира за 2 минути и да започне да спами глупости... Идеята ми е да се добави система с която ако нов Участник във форума иска да напише нещо той ще трябва да изчака 20 минути да се появи неговото съобщение автоматично или то да бъде проверено от съответно Администраторите,Модераторите или Сървър Администраторите... Така навреме ще се изтриват СПАМ съобщенията - няма да има написано на латиница(ще се редактира при одобрение) и др плюсове... А като съответния Участник във форума набере 10-15 мнения той ще може свободно да пише във форума!
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция във форума! Горе съм написал всичко, надявам се, че ще се отнесете с разбиране!
Абе, вие дето сте дали "ЗА" май не сте мислили като хората.. Значи, няма нужда от нови системи и такива глупости както ти казваш.. Със тия системи, недей черпи надежда, защото точно за 20 минути съм взел паролата за админ панела.. Вместо тези глупости, е нужно да се сложи една re-captcha, примерно при регистриране да пишат коя е текущата година. Другия вариант е, да се добави новата re-captcha, в която трябва примерно да направиш това:
Маркирай снимките на които се вижда числото 3, и са наредени примерно 10 снимки, и следователно маркираш тези със цифрата 3 на тях.. А относно т'ва със проверяването на мненията, забрави.. Ти знаеш ли колко много нови мнения на ден ще трябва да трият/одобряват? А докато направиш тия 15 мнения, ти ще се откажеш от живота.. Защото както по-горе, мнението ти е спам..... Другия път, моля те предложи нещо умно, а не някаква простотия.. Против с двете ръце и крака.. (puke)
Мисля, че не си запознат с phpBB3 = това не е нова система... Форума предоставя тази функция, която в момента е изключена... Когато се сложи "re-captcha" това не означава пълна сигурност против спам-ботове... Все пак всеки може да се "направи" на спам бот или да регистрира акаунт на спам-бот... Според мен "re-captcha"-та ще намали броя на spam ботовете, а няма да ги спре напълно... Не съм казал, че и моето предложение няма да ги спре напълно... Ако ще е по лесно да се добави re-captcha би било добре... Но не виждам по големи резултати от това... За мненията примерно съм казал 15.. Може и да са 2-5 мнения одобрени от Администратор/Модератор или автоматично одобрени... Благодаря за мнението ти!
Off topic:
Да се мести в отхвърлени... Видимо няма да се одобри предложението ми!
Администрацията се счита за "лоша,гадна,т*па и така наречена", само когато наказва! (fubar)
Властта: Разбираш, че си я имал чак когато я загубиш...
Очите виждат, мозъка възприема...

Заключена

Върни се в “Одобрени предложения”