За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Предложение за форума.

Тук ще се местят одобрените предложения.
dzwer

Предложение за форума.

Мнение от dzwer » 07 авг 2015, 19:45

1. Какво искате да бъде добавено/премахнато? : Искам да бъде добавен нов раздел "Лични изработки" да служи за споделяне на наши изработки с фотошоп, например: "Лични изработки на dzwer" и в темата да има мои изработки с фотошоп.
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в форума! : Доста от нас ще споделят труда си, някои дори може да направят нещо за веригата например аз! било то банер било лого :) като цяло разделът ще бъде много полезен.

NeymarchetoBG

Re: Предложение за форума.

Мнение от NeymarchetoBG » 07 авг 2015, 19:47

Чесно да ви кажа аз съм ЗА Защото много хора имат PhotoShop и сигорно искат да споделят с някои много ще помогне :)

Forest*

Re: Предложение за форума.

Мнение от Forest* » 07 авг 2015, 19:51

И аз искам много работи ама няма.. Направи 4-5 банера и 3-4 аватара за форума и ще си помисля дали ще се прави. Очаквам банерите и аватарите за да съм сигурен дали можеш да работиш въобще със photoshop.. Майко.. :D

dzwer

Re: Предложение за форума.

Мнение от dzwer » 07 авг 2015, 19:51

И къде да ти ги пращам ?

Forest*

Re: Предложение за форума.

Мнение от Forest* » 07 авг 2015, 19:53

Тук. И ако ми харесат ще се направи раздела, ако не ми харесат няма да се прави. Успех. :)

SeNsAtIoN

Re: Предложение за форума.

Мнение от SeNsAtIoN » 07 авг 2015, 20:04

Добре защо го обърнахте на темата кой какво може с Photoshop? Коментирайте по темата, а на лс може да си спорите.
@Forest - Това дали може да работи или не може е далеч от естеството на темата. Не виждам проблем да се направи такъв раздел.

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: Предложение за форума.

Мнение от SpY » 07 авг 2015, 20:06

Разделът ще бъде направен! Някой от администраторите на форума да се заеме с това!

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Предложение за форума.

Мнение от Paul Walker » 07 авг 2015, 20:21

Предложението се одобрява.

Заключена

Върни се в “Одобрени предложения”