За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Предложение за форумо №2!

Тук ще се местят одобрените предложения.
Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Предложение за форумо №2!

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 20 мар 2020, 23:07

1.Какво искате да бъде добавено/премахнато? Предлагам да се промени образеца "Проблем относно сървъра/играта"
2.Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция във форума! - Ще помогне много с това, че ще дават повече информация относно компютъра им, защото лично на мен ми писна постоянно да разпитвам с какъв windows са, само с тая игра ли прави проблем и т.н..

+ Ако може да се направи и група тук във форума за хора които разбират и знаят как да оправят даден проблем в играта, защото във всяка тема се вижда отговора "Опитай да преинсталираш играта, поне при мен така се оправи" или "Преинсталирай играта". Поне според моето виждане и мисъл, да се намали спама от други хора и единствено членовете на тази група, да пишат в тези теми.

Предлагам образеца за проблеми със сървъра/играта да изглежда така(може да се добавят и още точки, давам го за пример);

1.Nick-a ви в сървъра -
2.Какъв точно е проблема или въпроса Ви -
3.Каква е вашата OS система(Windows) и колко бита е(32/64) -
4.Скорошни промени по системата(Ако да, какви?) -


Off topic:
Може да ме хейтвате колкот си сакате, но не всеки проблем се решава с преинсталиране на играта.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
decata
Потребител
Потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 09 окт 2017, 14:32
Nickname:

Re: Предложение за форумо №2!

Мнение от decata » 21 мар 2020, 00:03

Напълно съм съгласен с идеята и мисля, че няма да е излишно да се добави това в новия образец.

За.

Потребителски аватар
Fearlezz
V.I.P
V.I.P
Мнения: 773
Регистриран на: 06 юни 2018, 16:09
Професия: Бивш Главен Администратор
Създател на DM клан [INC]
HELPER
Nickname: FE4RLEZZ

Re: Предложение за форумо №2!

Мнение от Fearlezz » 21 мар 2020, 00:19

Добре ще е, За.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение Изображение

Потребителски аватар
suzuki
Сървър админ
Сървър админ
Мнения: 419
Регистриран на: 24 май 2016, 18:20
Nickname:

Re: Предложение за форумо №2!

Мнение от suzuki » 21 мар 2020, 00:31

Да се промени образеца съм съгласен, но да се създава нова група и само членовете в нея да могат да помагат вече не съм съгласен! Защото всеки, който разбира и е имал същия проблем и знае и може да помогне с решението на проблема да може да го помогне!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Шише се суши на шусе се суши.
Триста тридесет и три бръмбара се разхождат по ръба на карбуратора и правят бръм, бръм, бръм.
Чичковите червенотиквеничковчета.

Потребителски аватар
pe6ko
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 1151
Регистриран на: 06 юни 2017, 14:42
Skype: petar.petrov784
Nickname: pe6ko
Discord: pe6ko#9735

Re: Предложение за форумо №2!

Мнение от pe6ko » 21 мар 2020, 01:00

suzuki написа:
21 мар 2020, 00:31
Да се промени образеца съм съгласен, но да се създава нова група и само членовете в нея да могат да помагат вече не съм съгласен! Защото всеки, който разбира и е имал същия проблем и знае и може да помогне с решението на проблема да може да го помогне!
Няма какво да допълня 😁. И си мисля,че ще кажеш сега,че този,който е имал същия проблем и разбира да пусне кандидатура за тази група или нещо подобно. Може той просто да е имал същия проблем и да не разбира от други неща. А и пък ако е нов играч надали ш бъде одобрен :д
Изображение

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Предложение за форумо №2!

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 21 мар 2020, 01:41

pe6ko написа:
21 мар 2020, 01:00
suzuki написа:
21 мар 2020, 00:31
Да се промени образеца съм съгласен, но да се създава нова група и само членовете в нея да могат да помагат вече не съм съгласен! Защото всеки, който разбира и е имал същия проблем и знае и може да помогне с решението на проблема да може да го помогне!
Няма какво да допълня 😁. И си мисля,че ще кажеш сега,че този,който е имал същия проблем и разбира да пусне кандидатура за тази група или нещо подобно. Може той просто да е имал същия проблем и да не разбира от други неща. А и пък ако е нов играч надали ш бъде одобрен :д
Нищо свързано с кандидатури за нея.. Не отричам, че може да сте имали същия проблем, няма как да го знам това, но реално погледнато в повечето коментари, всеки пише да преинсталира играта.. Целта ми е да се ограничат тези безсмислени коментари, дето само си чешат пръстите за мнения. От екипа сме 2-3-ма, кажи го 4 човека дето да дадеме читаво мнение относно проблема на играча, като първия дето ми се набива на очи е Стоян. Относно написаното от Сузукито, прав си, но 90% са индианци, сам си виждал, че дори питат как се инсталира САМП(Случката от дискорд).. Все пак нека видим какво ще излезе накрая, но съм съгласен и с двама ви. :$
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Perfe
Потребител
Потребител
Мнения: 168
Регистриран на: 26 окт 2018, 22:49
Nickname:

Re: Предложение за форумо №2!

Мнение от Perfe » 21 мар 2020, 11:08

suzuki написа:
21 мар 2020, 00:31
Да се промени образеца съм съгласен, но да се създава нова група и само членовете в нея да могат да помагат вече не съм съгласен! Защото всеки, който разбира и е имал същия проблем и знае и може да помогне с решението на проблема да може да го помогне!
На неговото мнение! + За

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Предложение за форумо №2!

Мнение от Paul Walker » 21 мар 2020, 16:54

Образецът ще се промени, но група няма да се прави.

Заключена

Върни се в “Одобрени предложения”