За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Предложение за форумо!

Тук ще се местят одобрените предложения.
Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Предложение за форумо!

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 03 авг 2019, 14:31

1.Какво искате да бъде добавено/премахнато? Много работи са, долу ще ги изредя..
2.Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция във форума! - Ще помогне с това, че децата няма да могат да се регистрират постоянно с VPN и т.н., за да правят реклами на други форуми/сървъри + спам ботовете.

Т'ва предложение главно касае Жоро, защото е по-редовен във форума и има по-голям достъп.

1.Да се добави ReCaptch-a и/или да се добави опцията, за потвърждаване на регистрацията чрез email. Пристига ви съобщение в ABV,GMAIL или която поща ползвате, за да си активирате акаунта.(Помага при постоянни регистрации с VPN)
2.Да се направят "Новорегистрираните потребители", първите им 10 мнения да бъдят одобрявани, преди да бъдат прехвърлени в "Регистрирани потребители" и да нямат нужда повече от одобрение на мненията. Демек, ако сега съм се регистрирал, трябва да достигна 10 одобрени мнения, за да премина в "Регистрирани потребители" и вече да не се налага, да чакам одобрение на мненията ми. Това е с цел, да се избегнат такива спамове по темите и т.н.!
3.Да се направи група "Support" със примерно отделен раздел, където ще могат да се пускат всякакви теми, относно проблем с играта, проблем с компютъра, проблем с еди коя си програма, и специално хората които членуват в "Support" групата, да отговарят за този раздел. Дефакто, там ще се занимаваме главно с проблемите от игри, пограми и etc.
4.Да се добави extension против VPN-ите, в сайта на PHPBB ги има много.

ВАЖНО; Потребителите може и да не гласуват, тъй като тяхното мнение няма да се вземе под голямо внимание!
Последна промяна от Ach0- _ -DeLLiRIuuM на 29 авг 2019, 01:46, променено общо 2 пъти.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
Fearlezz
V.I.P
V.I.P
Мнения: 773
Регистриран на: 06 юни 2018, 16:09
Професия: Бивш Главен Администратор
Създател на DM клан [INC]
HELPER
Nickname: FE4RLEZZ

Re: Предложение за форумо!

Мнение от Fearlezz » 03 авг 2019, 14:41

Сакам да гласофам, уе!!
Я съм ЗА, на всички е ясно, че тей ше е по-добре :о


Ма нема да се напрай :D
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение Изображение

Потребителски аватар
pe6ko
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 1151
Регистриран на: 06 юни 2017, 14:42
Skype: petar.petrov784
Nickname: pe6ko
Discord: pe6ko#9735

Re: Предложение за форумо!

Мнение от pe6ko » 03 авг 2019, 14:59

Аз съм ЗА за всички предложения щото верно ще помогнат,само тва за групата support не виждам смисъла с какво ще помогне като модераторите те чистят спама и там другите неща
Изображение

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Предложение за форумо!

Мнение от Explosive » 03 авг 2019, 16:26

1.Твърдо ЗА! Проблемът е, че и аз съм го предлагал, но не се вземаше под внимание..
2.И това съм го предлагал, но пак същата работа.. ЗА!
3.Смятам, че петима модератори + 1,2 от администраторите можем да поддържаме форума в изрядно състояние, да не говорим, че и сървър администраторите имате права в половината от разделите, така че на този етап не виждам нужда от това. По-скоро бих бил склонен да се съглася ако се създаде група "Тестови модератори"(също съм го предлагал), но с ограничени права. Против!
4.Не съм чувал, нито съм виждал такова разширение, но щом го има, няма да е лошо да се сложи. ЗА!

Потребителски аватар
HaPk0MaHa
V.I.P
V.I.P
Мнения: 201
Регистриран на: 30 май 2017, 22:15
Местоположение: Sofia
Интереси: Drifting,Stunting and most important having FUN
Skype: VANISHED
Nickname: NightLoveLL

Re: Предложение за форумо!

Мнение от HaPk0MaHa » 03 авг 2019, 16:39

Explosive написа:
03 авг 2019, 16:26
1.Твърдо ЗА! Проблемът е, че и аз съм го предлагал, но не се вземаше под внимание..
2.И това съм го предлагал, но пак същата работа.. ЗА!
3.Смятам, че петима модератори + 1,2 от администраторите можем да поддържаме форума в изрядно състояние, да не говорим, че и сървър администраторите имате права в половината от разделите, така че на този етап не виждам нужда от това. По-скоро бих бил склонен да се съглася ако се създаде група "Тестови модератори"(също съм го предлагал), но с ограничени права. Против!
4.Не съм чувал, нито съм виждал такова разширение, но щом го има, няма да е лошо да се сложи. ЗА!
На неговото мнение ЗА!
Изображение
Изображение
Изображение

Perfe
Потребител
Потребител
Мнения: 168
Регистриран на: 26 окт 2018, 22:49
Nickname:

Re: Предложение за форумо!

Мнение от Perfe » 03 авг 2019, 21:23

Аз също съм ЗА
Последна промяна от suzuki на 03 авг 2019, 21:49, променено общо 1 път.
Причина: Имаш 24 часа да се аргументираш защо си ''За!'', в противен случай вота ти няма да се зачете!

Потребителски аватар
MARTO G
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 03 авг 2019, 03:37
Местоположение: Sofia
Интереси: Nqmam
Професия: Kopaq
Skype: Spate.pwn
Nickname: No
Контакти:

Re: Предложение за форумо!

Мнение от MARTO G » 03 авг 2019, 21:44

И аз!
Последна промяна от suzuki на 03 авг 2019, 21:48, променено общо 1 път.
Причина: Имаш 24 часа да се аргументираш защо си ''За!'', в противен случай вота ти няма да се зачете!

Steels

Re: Предложение за форумо!

Мнение от Steels » 04 авг 2019, 03:16

Ще изчакаме отговор от SpY или Paul.

Потребителски аватар
suzuki
Сървър админ
Сървър админ
Мнения: 419
Регистриран на: 24 май 2016, 18:20
Nickname:

Re: Предложение за форумо!

Мнение от suzuki » 05 авг 2019, 14:17

Макар и по-късно и аз реших да изкажа мнение по предложението!
Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
03 авг 2019, 14:31
1.Да се добави ReCaptch-a и/или да се добави опцията, за потвърждаване на регистрацията чрез email. Пристига ви съобщение в ABV,GMAIL или която поща ползвате, за да си активирате акаунта.(Помага при постоянни регистрации с VPN)
С това предложение съм съгласен ще помогне до някаква степен против системните регистрации с VPN!
Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
03 авг 2019, 14:31

2.Да се направят "Новорегистрираните потребители", първите им 10 мнения да бъдят одобрявани, преди да бъдат прехвърлени в "Регистрирани потребители" и да нямат нужда повече от одобрение на мненията. Демек, ако сега съм се регистрирал, трябва да достигна 10 одобрени мнения, за да премина в "Регистрирани потребители" и вече да не се налага, да чакам одобрение на мненията ми. Това е с цел, да се избегнат такива спамове по темите и т.н.!
И с това също съм съгласен, но според мене ще е по-добре по-малко мнения да се одобряват, например 3-5, защото до колкото си спомням оригинално в phpbb е направено 3 мнения да се напишат и тогава потребителя се мести в групата "Регистрирани потребители"!
Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
03 авг 2019, 14:31

3.Да се направи група във форума "Support" в която ще има 2-3 човека, които имат много по-голяма активност във форума(като мене), и без проблем ще чистят спама и всякакви други кретенизми.
Според мене няма да има смисъл от тази група, защото има доста модератори и мисля, че се справяме добре с тази работа, а като хванем, че и администраторите и главните админи помагат в това...
Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
03 авг 2019, 14:31

4.Да се добави extension против VPN-ите, в сайта на PHPBB ги има много.
Аз не знам да има такъв extension, или поне не съм чувал да има, за това реших да попитам хора, които са по-навътре в тази сфера и те също казаха, че се съмняват да има такъв extension! Единият каза, че може да се заеме да направи такъв, но няма да е скоро! :D
Моят съвет е да си потърси някакъв вид cookie protection против VPN!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Шише се суши на шусе се суши.
Триста тридесет и три бръмбара се разхождат по ръба на карбуратора и правят бръм, бръм, бръм.
Чичковите червенотиквеничковчета.

Потребителски аватар
Linux
Почетен пенсионер
Почетен пенсионер
Мнения: 1516
Регистриран на: 29 юни 2015, 23:44
Местоположение: Долу клозето
Nickname:

Re: Предложение за форумо!

Мнение от Linux » 05 авг 2019, 15:29

suzuki написа:
05 авг 2019, 14:17
Макар и по-късно и аз реших да изкажа мнение по предложението!
Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
03 авг 2019, 14:31
1.Да се добави ReCaptch-a и/или да се добави опцията, за потвърждаване на регистрацията чрез email. Пристига ви съобщение в ABV,GMAIL или която поща ползвате, за да си активирате акаунта.(Помага при постоянни регистрации с VPN)
С това предложение съм съгласен ще помогне до някаква степен против системните регистрации с VPN!
Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
03 авг 2019, 14:31

1.Да се добави ReCaptch-a и/или да се добави опцията, за потвърждаване на регистрацията чрез email. Пристига ви съобщение в ABV,GMAIL или която поща ползвате, за да си активирате акаунта.(Помага при постоянни регистрации с VPN)
2.Да се направят "Новорегистрираните потребители", първите им 10 мнения да бъдят одобрявани, преди да бъдат прехвърлени в "Регистрирани потребители" и да нямат нужда повече от одобрение на мненията. Демек, ако сега съм се регистрирал, трябва да достигна 10 одобрени мнения, за да премина в "Регистрирани потребители" и вече да не се налага, да чакам одобрение на мненията ми. Това е с цел, да се избегнат такива спамове по темите и т.н.!
И с това също съм съгласен, но според мене ще е по-добре по-малко мнения да се одобряват, например 3-5, защото до колкото си спомням оригинално в phpbb е направено 3 мнения да се напишат и тогава потребителя се мести в групата "Регистрирани потребители"!
Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
03 авг 2019, 14:31

3.Да се направи група във форума "Support" в която ще има 2-3 човека, които имат много по-голяма активност във форума(като мене), и без проблем ще чистят спама и всякакви други кретенизми.
Според мене няма да има смисъл от тази група, защото има доста модератори и мисля, че се справяме добре с тази работа, а като хванем, че и администраторите и главните админи помагат в това...
Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
03 авг 2019, 14:31

4.Да се добави extension против VPN-ите, в сайта на PHPBB ги има много.
Аз не знам да има такъв extension, или поне не съм чувал да има, за това реших да попитам хора, които са по-навътре в тази сфера и те също казаха, че се съмняват да има такъв extension! Единият каза, че може да се заеме да направи такъв, но няма да е скоро! :D
Моят съвет е да си потърси някакъв вид cookie protection против VPN!
Ще се съглася със теб за пръв път!! На твоето мнение!!
[21 октомври 2015 г. 21:12] ✖ Game_R2 ✖™: ivailencec
[13:55:49] Мартин Иванов - SpY: razbrah pich
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go

Изображение
Изображение
Изображение

Заключена

Върни се в “Одобрени предложения”