За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Относно заявките и забавянето им! [ИНФО]

В този форум ще намерите тема, в която можете да пуснете заявките си за аватари/подписи/рангове.

Модератор: Дизайнери

Отговори
Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Относно заявките и забавянето им! [ИНФО]

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 28 сеп 2018, 14:53

Така, понеже много започнахте да недоволствате относно заявките ви поради забавянето им, приканвам ви малко да се стегнете и да спрете да мрънкате! Заявките ще бъдат изпълнявани когато имаме СВОБОДНО време, не всички сме като вас да си крепиме макарите по цял ден. Пък и не забравяйте, че това са просто АВАТАРИ, не е окей през ден-два да сменяте аватара/подписа защото ви е минал мерака за тях! И не е зле да намалите спама от сорта на "Моята заявка кога" , "Защо не ми е изпълнена а на другите е готова", от ся ви казвам КОГАТО ТОГАВА, разбирам да ни беше като работа на договор и да получавахме пари за т'ва нещо, да, но не е казано, че ВЕДНАГА трябва да бъдат изпълнени, щом се налага ще чакате! Правя темата на "Важно съобщение" и също така я оставям отключена за въпроси/мнения/проблеми!

EDIT; А защо като сте толкова големи тарикати и само мрънкате, пуснете си кандидатурка за Дизайнер да ви видим как ще се справите? Но само да ви добавя, че накрая ще ми писне и ще стане така - Мрънкате относно заявката ви? Е значи ще бъде забавена нарочно, за да се научите да бъдете търпеливи!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Относно заявките и забавянето им! [ИНФО]

Мнение от Paul Walker » 28 сеп 2018, 15:14

Напомня, че на дизайнерите НЕ се плаща, за да изпълняват ВАШИТЕ заявки. Но всеки, който мрънка и желае всичко да стане по-бързичко, е свободен да преведе някой друг лев и да им осигури една лека заплата. Ако пък този вариант не ви допада, ще ви помоля официално да си затваряте тъпите, недорасли устички.

Потребителски аватар
BlackMagic
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Мнения: 111
Регистриран на: 30 яну 2021, 17:55
Nickname:

Re: Относно заявките и забавянето им! [ИНФО]

Мнение от BlackMagic » 11 авг 2021, 07:06

Жоро, това продължава да важи май до ден днешен? Направете една нова тема да разберем аджеба кога ще можем да си пускаме заявките? Какво се случва с Дизайнерите 1 се добере до поста изхвърчи, друг напусне. Голямо доверие отдавате което се губи за 2-3 месеца максимум колкото се задържат повечето. Форест може да вземеш мнение по темата също понеже си лидер на Дизайнерите.
Последна промяна от BlackMagic на 15 авг 2021, 03:44, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Относно заявките и забавянето им! [ИНФО]

Мнение от Paul Walker » 12 авг 2021, 23:15

Flame написа:
11 авг 2021, 07:06
Жоро, това продължава да важи май до ден днешен? Направете една нова тема да разберем аджеба кога ще можем да си пускаме заявките? Какво се случва с Дизайнерите 1 се добере до поста изхвърчи, друг напусне. Голямо доверие отдавате което се губи за 2-3 месеца максимум колкото се задържат повечето. Форест може да вземеш мнение по темата също понеже си лидер на Дизайнерите.
Е аз какво да направя, че им умира желанието бързо? Както всеки вижда всеки един дизайнер е бил възнаграждаван и то щедро (поне според мен) за работата, която е вършил. Не мисля, че вината е в нас...Плюс това отново напомням, че това не е PS форум и липсата на дизайнери за Х период от време въобще не рефлектира на сървъра, форума и тяхното предназначение.

Потребителски аватар
BlackMagic
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Мнения: 111
Регистриран на: 30 яну 2021, 17:55
Nickname:

Re: Относно заявките и забавянето им! [ИНФО]

Мнение от BlackMagic » 13 авг 2021, 00:13

Paul Walker написа:
12 авг 2021, 23:15
Е аз какво да направя, че им умира желанието бързо? Както всеки вижда всеки един дизайнер е бил възнаграждаван и то щедро (поне според мен) за работата, която е вършил. Не мисля, че вината е в нас...Плюс това отново напомням, че това не е PS форум и липсата на дизайнери за Х период от време въобще не рефлектира на сървъра, форума и тяхното предназначение.


Жоро съгласен съм с мнението ти което си написал, но защо тогава се допускат същите споменати, отново с ''последните шансове при нас'', ''банвани лично от SpY'' и даването им на възможност за този пост. Кой е виновен тогава за грешната преценка? Да не се засегне някой от това моето мнение понеже не се извъртяха много хора покрай поста Дизайнер и се подразбира за кого говоря. Също така не мисля, че упоменатото ''щедро възнаграждение'' трябва да остане без коментар понеже наистина прекалено много им даваш за нищо. Един Аватар отнема максимум 20 минути (с бая човъркане), Подписите малко повечко, ранговете Forest им има готови PSD Файлове. Та на това искаш да ми кажеш, че преценката Admin, VIP Права и Prefix-и в някои ситуации са подходящи..
Не мисля, че лично и аз ако застъпя в някое време на този пост няма да съм ''ДОВОЛЕН'' понеже както беше казал един кандидат ''тва са си права на аванта за нищо раота''. Смятам, че не си сформирал добре точно този раздел и някои неща са недомислени, НО отново това е лично мое мнение за това пиша по точно тази тема.

Поздрави.

EDIT; Не се изразих правилно за банвани лично от SpY. Главната мисъл беше, че даден човек е баннат и си е направил нов акаунт с ново име, сменено IP и беше допуснат до този пост въпреки, че някои хора знаеха. (Не беше 1 от постъпилите Дизайнери.)

Отговори

Върни се в “Заявки”