За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Лични arts by nofear a.k.a hD.Mirko.dC

Модератор: Дизайнери

Отговори
Потребителски аватар
MrIzzy
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 95
Регистриран на: 11 яну 2016, 20:39
Местоположение: Враца / Варна
Професия: Работохолик
Skype: TheD0rifterxD
Nickname: MrIzzy
Контакти:

Re: Лични arts by nofear a.k.a hD.Mirko.dC

Мнение от MrIzzy » 12 фев 2019, 13:32

Имаш малко опит, харесват ми, 7/10
Изображение

Потребителски аватар
BlackDeviLL
Потребител
Потребител
Мнения: 56
Регистриран на: 13 яну 2019, 22:20
Местоположение: dsadsa
Интереси: dsads
Професия: dsdas
Skype: dsdadsdasdas
Nickname: dsad
Контакти:

Re: Лични arts by nofear a.k.a hD.Mirko.dC

Мнение от BlackDeviLL » 12 фев 2019, 15:30

ОРИГИНАЛ:
Изображение
ОБРАБОТЕНА от МЕН:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
BlackDeviLL
Потребител
Потребител
Мнения: 56
Регистриран на: 13 яну 2019, 22:20
Местоположение: dsadsa
Интереси: dsads
Професия: dsdas
Skype: dsdadsdasdas
Nickname: dsad
Контакти:

Re: Лични arts by nofear a.k.a hD.Mirko.dC

Мнение от BlackDeviLL » 13 фев 2019, 17:41

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
BlackDeviLL
Потребител
Потребител
Мнения: 56
Регистриран на: 13 яну 2019, 22:20
Местоположение: dsadsa
Интереси: dsads
Професия: dsdas
Skype: dsdadsdasdas
Nickname: dsad
Контакти:

Re: Лични arts by nofear a.k.a hD.Mirko.dC

Мнение от BlackDeviLL » 14 фев 2019, 15:23

Дайте мнения бе к'во праите в тоя форум ;д
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
BlackDeviLL
Потребител
Потребител
Мнения: 56
Регистриран на: 13 яну 2019, 22:20
Местоположение: dsadsa
Интереси: dsads
Професия: dsdas
Skype: dsdadsdasdas
Nickname: dsad
Контакти:

Re: Лични arts by nofear a.k.a hD.Mirko.dC

Мнение от BlackDeviLL » 14 фев 2019, 22:01

подписче за мен ;д
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Linux
Почетен пенсионер
Почетен пенсионер
Мнения: 1516
Регистриран на: 29 юни 2015, 23:44
Местоположение: Долу клозето
Nickname:

Re: Лични arts by nofear a.k.a hD.Mirko.dC

Мнение от Linux » 15 фев 2019, 00:50

5,33/10 защото и двата мой аватара,който си направил не ме кефят нещо не се стараеш за момента за другите изработки ти давам 6,14/10 очаквам повече!
[21 октомври 2015 г. 21:12] ✖ Game_R2 ✖™: ivailencec
[13:55:49] Мартин Иванов - SpY: razbrah pich
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Лични arts by nofear a.k.a hD.Mirko.dC

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 15 фев 2019, 02:02

Имаш прогрес, но ме дразни следното.. Почти всички дизайнери, подчертавам ПОЧТИ, започнахте да копирате ефектите от мене? Дай ми логично обяснение защо? Толкова ли е трудно сам да си измислиш нещо вместо да гледаш от чуждите? За мене не е проблем, дори се радвам, че гледате от мене и го прилагате върху вашите изработки, но поне малко срама да имаше ейй.. Сега ще ти цитирам определени изработки и ще ти кажа кое не трябваше да правиш и как трябваше да го направиш, просто да си знаеш за другия път. :) И си прочети хубаво offtopic-a! ;)

Изображение - Тия спаркове не им е мястото на тая снимка, отделно рамката и текста изобщо не пасват със снимката. Текста едвам се разчита дори, не си разтеглил снимката като хората. Дизайнери сте, а не се научихте, че аватари 250х250 не стават хубави, освен ако снимката не е ТВОЯ(имам предвид лична, като такава с която съм аз)..

Изображение - На първо око се вижда, че в тая изработка не са вложени никакви усилия. 1.Градиента изобщо не е за тая снимка. 2.Не си центрирал текста и тоя drop shadow му е доста. 3.От линиите няма никакъв смисъл, те имат друго предназначение. Като цяло, тоя аватар не става за нищо.

Изображение - Пак както винаги виждаме спаркове.. Престани с тия спаркове, не пасват на всички снимки, отделно да не говориме и текста как си го плякнал.. Да не говоря за цветната рамка, пълна цигания.. Разбери, че когато се прави каквото и да било, трябва да вложиш въображение в/у ефектите за да ти грабва окото веднага. Тая също я пиши бегала..

Изображение - Градиент ли си слагал, не те знам ама пак си прецакал снимката.. Рамката вътре У АВАТАРА има друго значение - 1.Blur-ваш частите извън рамката с цел да се фокусираш върху това ВЪТРЕ У РАМКАТА , 2.Снимката се дублира, като първия layer се прави по-голям за да се получи като огледален ефект. Пак текста не си го направил като хората, overlay/softlight и dropshadow.. Запри се вече!

Аватара за Sp1d3R няма к'во да го коментирам, същата история..

Изображение - Пак спаркове, дори още по-голяма цигания е тука.. Тоя правоъгълник ли е, к'во е прави още по-голяма цигания.. Текста окей, ама т'ва.. Немам думи отново!

Изображение - Опитвал си се нещо да направиш, за жалост без успех.. Г/д кървавия ефект на текста си го докарал ама тия следи от ноктите трябваше да са ПОД текста, едвам разчетох к'во пише под тях..

Off topic:
Колко трябва да ви псувам и да ви наливам акъл, за да го разберете най-накрая, че изработките се правят със желание и въображение? Много пъти съм го казвал и сега със шанса да се повторя, половината ги нямате тия 2 качества и/или то поне не се опитвате с нищо да ги покажете.. Защо мислиш, че повечето хора си слагат вашите "изработки" за подписи/аватари и т.н.? С цел да не ви обидят, защото не се стараете достатъчно. Радвай се, че не съм ви аз "Главен Дизайнер" иначе едва ли щяхте да се задържите още на поста "Дизайнер", че ви скапем лагерите. Дизайнер съм и винаги ще бъда макар и че нямам ранка, но просто искам да видя вие как ще се справите. Ще говоря най-скоро време със Жоро, да ви поема вас "Дизайнерите" за 1 седмица, малко да се оправите и да ви вкарам у ред. Като цяло, за целия труд който виждам повече от 2/10 немоа да ти дам. Ако не ти харесва мнението ми, викни Арменския поп да му се оплачеш, ако искаш ме псувай, к'вото искаш прави, казвам ти истината! :)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
BlackDeviLL
Потребител
Потребител
Мнения: 56
Регистриран на: 13 яну 2019, 22:20
Местоположение: dsadsa
Интереси: dsads
Професия: dsdas
Skype: dsdadsdasdas
Nickname: dsad
Контакти:

Re: Лични arts by nofear a.k.a hD.Mirko.dC

Мнение от BlackDeviLL » 15 фев 2019, 14:49

Изображение
Аре ачка тей ли ве ;ддддд
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Susp3c7_
elite KillerS
elite KillerS
Мнения: 293
Регистриран на: 07 фев 2019, 16:51
Местоположение: Силистра
Nickname: [eK]Susp3c7.
Контакти:

Re: Лични arts by nofear a.k.a hD.Mirko.dC

Мнение от Susp3c7_ » 15 фев 2019, 15:01

Брато, гледам трудиш се.. Видях Ach0 как ти е оценил твоите изработки, но според мен, ти се справяш една идея по-добре от останалите дизайнери(изключение 1-2ма). Има някои дизайнери, които ВЪОБЩЕ не знам защо са ги сложили на този пост. Имам чувството, че са правили изработките с Paint или с някое онлайн приложение.. Турят една рамка, един текст и 2-3 ефекта и айде готово, обаче не. Това нещо се прави с желание и постоянство. Продължавай да качваш изработките си и искам да видя промяна. 6/10 за това, което видях до тук.
Изображение





Изображение

Потребителски аватар
BlackDeviLL
Потребител
Потребител
Мнения: 56
Регистриран на: 13 яну 2019, 22:20
Местоположение: dsadsa
Интереси: dsads
Професия: dsdas
Skype: dsdadsdasdas
Nickname: dsad
Контакти:

Re: Лични arts by nofear a.k.a hD.Mirko.dC

Мнение от BlackDeviLL » 18 фев 2019, 15:53

Бате ачо великия ;о
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Отговори

Върни се в “Photoshop”