За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Лични изработки - PaSHaTa

Модератор: Дизайнери

Отговори
Потребителски аватар
BlackMagic
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Мнения: 111
Регистриран на: 30 яну 2021, 17:55
Nickname:

Re: Лични изработки - PaSHaTa

Мнение от BlackMagic » 08 мар 2021, 02:28

Popsmoke аватара, обработката му е под всякаква критика. Махнахме носа, дясната част на очилата и още куп детайли които трябваше да са добре подчертани, а си ги усрал.

Ранговете, без помощ с помощ Forest ти ги оправи малко и г/д станаха. Не те бива според мен нито в аватарите, нито в ранговете. Всеки си има стил на работа за това само ценя подписите ти! Евала за тях. Иначе 3/10!

Потребителски аватар
PaSHaTa
Murda Boyz x MBT
Murda Boyz x MBT
Мнения: 278
Регистриран на: 25 фев 2017, 17:57
Местоположение: Mladost *Gotham City*
Nickname: PaSHaTa

Re: Лични изработки - PaSHaTa

Мнение от PaSHaTa » 10 мар 2021, 14:53

Jekzzy написа:
08 мар 2021, 02:28
Popsmoke аватара, обработката му е под всякаква критика. Махнахме носа, дясната част на очилата и още куп детайли които трябваше да са добре подчертани, а си ги усрал.

Ранговете, без помощ с помощ Forest ти ги оправи малко и г/д станаха. Не те бива според мен нито в аватарите, нито в ранговете. Всеки си има стил на работа за това само ценя подписите ти! Евала за тях. Иначе 3/10!
На всички глупости които изговори, бих казал че можеш да си подадеш заявлението към "Цирк Балкански" и ще те одобрят на момента! (rofl) (rofl) (rofl)

Първо, Не съм махал носа, на оригинала още се вижда, приемайки че си ги отворил, би видял, че няма дори кой знае каква обработка на самата снимка. Но ти си професионалист, знаеш повече! :D

Второ - Ангел не ми е оправял нищо, единственото което направи, беше да ми даде няколко съвета, нито ме е гледал докато ги правя, нито е отварял PSD файловете за да ги редактира, но разбира се, ти няма как да знаеш, защото си твърде зает да злобееш и да се правиш на майстор.

За финал ще кажа. НЕ СЪМ професионалист, НЕ СЪМ добър с аватарите, НЕ СЪМ добър с ранговете. Никъде не съм казвал че съм, това не е било моето мнение. Точно поради тази причина, гледам да работя над тях, за да мога да ги подобря.


оу, за да не ми се слага предупреждение за отговора... на ви едно аватарче дет правих от скука набързо:
Изображение

Потребителски аватар
BlackMagic
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Мнения: 111
Регистриран на: 30 яну 2021, 17:55
Nickname:

Re: Лични изработки - PaSHaTa

Мнение от BlackMagic » 12 мар 2021, 02:39

След кратък Research на снимката ми стана ясно, че си сложил рамка 1 пиксел и нормална рамка, някой друг ефект по човечето, текст и 2 ефекта в Blending Options. Грозен фонт 2/10.
Последна промяна от BlackMagic на 19 авг 2021, 05:05, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
[NMD]HOOLIG4N_
Потребител
Потребител
Мнения: 113
Регистриран на: 16 юни 2020, 16:03
Nickname: ni pomnq

Re: Лични изработки - PaSHaTa

Мнение от [NMD]HOOLIG4N_ » 13 мар 2021, 15:52

Допада ми, красиво е, само текста има леки забележки от към цвят, но си е брутално аватарчето.
Както винаги всичко е на ниво - 9/10!
Изображение
Изображение
Изображение

Отговори

Върни се в “Photoshop”