За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Предложение за портала и форума

Имате предложение за подобряване качеството на форума или някакъв вид проблем в него? Е, тук е мястото да го споделите с нас!
Потребителски аватар
Draganoff
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 13 мар 2020, 16:50
Местоположение: Varna Батко
Интереси: Интересно ми е да ми е интересно с интересни хора на интересни места в интересни моменти. Благодаря.
Професия: Системен програмист, Куриер, Барман, Е34 Driver.
Skype: musicboy_
Nickname: Draganoff
Контакти:

Предложение за портала и форума

Мнение от Draganoff » 05 апр 2020, 22:27

1. Какво искате да бъде добавено/премахнато? -
Предлагам следното : https://bgsampnettest.000webhostapp.com/
/* Не отваряйте през телефони и таблети, все още дизайна не е респонсибъл, тъй като чакам мнението ви*/

Изцяло нов дизайн, Лично създаден от мен.
Интегрирани системи.
Интегриране на СМС системата.
Добавяне на още системи и админ панел, които ще коментирам с началниците, ако бъде прието предложението.


2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция във форума!
- Добавяне на информация която, ще бъде по - лесно достижима до потребителите, които не са толкова на ти с компютрите и няма да им е нужно да се ровят из форума за да я достигнат.
- Директна връзка с екипа, без да е нужно да се дават каквито и да било данни за хора от екипа, като скайп, дискорт, фбк и други такива, което ще намали спама в личните им профили и по - лесно ще бъдат намерени от който и да било.
- Обновяване на дизайна и фунционалността му.

Off topic:
Благодаря за съдействието и помощтта на Fredy.. Ако предложението не бъде прието, ще пусна тема в лични изработки за дизайна и ще го пусна като free и ще изслушам всичките ви предложения, обсъдим и съответно добавим или не. Приемам критики и предложения.
Гради! Да руши умее всеки!
Усложлив си , ама си свидлив.

Потребителски аватар
pe6ko
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 1151
Регистриран на: 06 юни 2017, 14:42
Skype: petar.petrov784
Nickname: pe6ko
Discord: pe6ko#9735

Re: Предложение за портала и форума

Мнение от pe6ko » 05 апр 2020, 23:11

Твърдо и голямо ЗА! По свежо е,по удобно,има неща,които ще са полезни много. Дано бъде одобрено.
Изображение

Потребителски аватар
bubbLe
Потребител
Потребител
Мнения: 4
Регистриран на: 27 мар 2020, 23:26
Nickname: .

Re: Предложение за портала и форума

Мнение от bubbLe » 05 апр 2020, 23:22

Много неграмотно написан пост, избих си очите за да го прочета! По-същество съм съгласен с теб, новия дизайн е по-хубав и свеж и по-удобен, евала ти казвам за старанието! От мен също ЗА!

Потребителски аватар
Nickster
Потребител
Потребител
Мнения: 56
Регистриран на: 23 мар 2020, 13:55
Nickname:

Re: Предложение за портала и форума

Мнение от Nickster » 05 апр 2020, 23:25

pe6ko написа:
05 апр 2020, 23:11
Твърдо и голямо ЗА! По свежо е,по удобно,има неща,които ще са полезни много. Дано бъде одобрено.
На неговото мнение!
Изображение

Потребителски аватар
Draganoff
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 13 мар 2020, 16:50
Местоположение: Varna Батко
Интереси: Интересно ми е да ми е интересно с интересни хора на интересни места в интересни моменти. Благодаря.
Професия: Системен програмист, Куриер, Барман, Е34 Driver.
Skype: musicboy_
Nickname: Draganoff
Контакти:

Re: Предложение за портала и форума

Мнение от Draganoff » 05 апр 2020, 23:29

bubbLe написа:
05 апр 2020, 23:22
Много неграмотно написан пост, избих си очите за да го прочета! По-същество съм съгласен с теб, новия дизайн е по-хубав и свеж и по-удобен, евала ти казвам за старанието! От мен също ЗА!
Всички текстове в test-а могат да бъдат заменени . Сложил съм ги колкото да има нещо и да се вижда къде може да се пише нещо.
Гради! Да руши умее всеки!
Усложлив си , ама си свидлив.

Потребителски аватар
Fredy...
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: 16 яну 2018, 22:00
Местоположение: София
Nickname:
Контакти:

Re: Предложение за портала и форума

Мнение от Fredy... » 05 апр 2020, 23:31

От 5 години играя в сървъра и никой до сега не е проявил желание да направи нещо такова, от мене имаш едно огромно ЗА но ето че дойде Draganoff и скри шапките на всички ! Момчето не е спало цяла вечер за да улесни играчи и като цяло всички хора в сървъра ! :) Радвам се че помогнах макари малко :) дано SpY хареса идеята и да оцени труда ти ! Все пак има хора който ги е грижа за сървъра и така и трябва ! трябва да сме в крак с модата и Draganoff ни помогна ! Дано приемат идеята за сайта !

Потребителски аватар
dnaldtruump
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 01 апр 2020, 17:50
Местоположение: Rudozem
Интереси: Samp
Професия: Ученик
Nickname: dnaldtruump
Discord: Янис #3461

Re: Предложение за портала и форума

Мнение от dnaldtruump » 05 апр 2020, 23:41

Fredy... написа:
05 апр 2020, 23:31
От 5 години играя в сървъра и никой до сега не е проявил желание да направи нещо такова, от мене имаш едно огромно ЗА но ето че дойде Draganoff и скри шапките на всички ! Момчето не е спало цяла вечер за да улесни играчи и като цяло всички хора в сървъра ! :) Радвам се че помогнах макари малко :) дано SpY хареса идеята и да оцени труда ти ! Все пак има хора който ги е грижа за сървъра и така и трябва ! трябва да сме в крак с модата и Draganoff ни помогна ! Дано приемат идеята за сайта !
На неговото мнение от мен имаш ЗА!!!

Потребителски аватар
YT_B0MBaTa
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 59
Регистриран на: 26 май 2019, 22:29
Местоположение: Smolyan
Nickname: YT_B0MBaTa

Re: Предложение за портала и форума

Мнение от YT_B0MBaTa » 05 апр 2020, 23:42

Харесва ми идеята от мен имаш голямо ЗА!!!
Гърми като Бомба луда Анаконда!!!
Секси Бомба тука ще гръмне <3
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
MATRIX
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 05 апр 2020, 23:45
Местоположение: Asenovgrad
Интереси: Dobavqne na kilometraj
Nickname: No nickname
Discord: MATRIX#2199

Re: Предложение за портала и форума

Мнение от MATRIX » 05 апр 2020, 23:47

Da se dobavi kilmetraj v samp za po dobro izjivqvane
Последна промяна от pe6ko на 06 апр 2020, 00:37, променено общо 1 път.
Причина: Пусни си твое предложение. И писането на кирилица е задължително. Следващия път +1 предупреждение!

Потребителски аватар
Freezy
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 83
Регистриран на: 16 мар 2020, 22:32
Местоположение: Пловдив
Професия: Лидер на стънт клана pro Stunters,лидер на ганга BCS,Помощник лидер на клана BWD.
Nickname: [pS]Freezy

Re: Предложение за портала и форума

Мнение от Freezy » 06 апр 2020, 01:32

Fredy... написа:
05 апр 2020, 23:31
От 5 години играя в сървъра и никой до сега не е проявил желание да направи нещо такова, от мене имаш едно огромно ЗА но ето че дойде Draganoff и скри шапките на всички ! Момчето не е спало цяла вечер за да улесни играчи и като цяло всички хора в сървъра ! :) Радвам се че помогнах макари малко :) дано SpY хареса идеята и да оцени труда ти ! Все пак има хора който ги е грижа за сървъра и така и трябва ! трябва да сме в крак с модата и Draganoff ни помогна ! Дано приемат идеята за сайта !
На неговото мнение!
Изображение
Изображение
Изображение

Заключена

Върни се в “Предложения/въпроси относно форума”