ПРОМОЦИОНАЛНИ ЦЕНИ НА SMS УСЛУГИТЕ! ЦЪКНИ ТУК
-----
Нова томбола за гараж на Verona Beach. [Ще се изтегли победител на 19.08.2019] ЦЪКНИ ТУК
-----

За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на SpY или Steels.
-----

За префикси и коли, пишете на лично съобщение на Paul Walker(Paul)
-----

Предложение за форумо!

Имате предложение за подобряване качеството на форума или някакъв вид проблем в него? Е, тук е мястото да го споделите с нас!
Потребителски аватар
Linux
Глобален модератор
Глобален модератор
Nickname:

Re: Предложение за форумо!

Мнение от Linux » 05 авг 2019, 15:29

suzuki написа:
05 авг 2019, 14:17
Макар и по-късно и аз реших да изкажа мнение по предложението!
Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
03 авг 2019, 14:31
1.Да се добави ReCaptch-a и/или да се добави опцията, за потвърждаване на регистрацията чрез email. Пристига ви съобщение в ABV,GMAIL или която поща ползвате, за да си активирате акаунта.(Помага при постоянни регистрации с VPN)
С това предложение съм съгласен ще помогне до някаква степен против системните регистрации с VPN!

1.Да се добави ReCaptch-a и/или да се добави опцията, за потвърждаване на регистрацията чрез email. Пристига ви съобщение в ABV,GMAIL или която поща ползвате, за да си активирате акаунта.(Помага при постоянни регистрации с VPN)
2.Да се направят "Новорегистрираните потребители", първите им 10 мнения да бъдят одобрявани, преди да бъдат прехвърлени в "Регистрирани потребители" и да нямат нужда повече от одобрение на мненията. Демек, ако сега съм се регистрирал, трябва да достигна 10 одобрени мнения, за да премина в "Регистрирани потребители" и вече да не се налага, да чакам одобрение на мненията ми. Това е с цел, да се избегнат такива спамове по темите и т.н.!
И с това също съм съгласен, но според мене ще е по-добре по-малко мнения да се одобряват, например 3-5, защото до колкото си спомням оригинално в phpbb е направено 3 мнения да се напишат и тогава потребителя се мести в групата "Регистрирани потребители"!

3.Да се направи група във форума "Support" в която ще има 2-3 човека, които имат много по-голяма активност във форума(като мене), и без проблем ще чистят спама и всякакви други кретенизми.
Според мене няма да има смисъл от тази група, защото има доста модератори и мисля, че се справяме добре с тази работа, а като хванем, че и администраторите и главните админи помагат в това...

4.Да се добави extension против VPN-ите, в сайта на PHPBB ги има много.
Аз не знам да има такъв extension, или поне не съм чувал да има, за това реших да попитам хора, които са по-навътре в тази сфера и те също казаха, че се съмняват да има такъв extension! Единият каза, че може да се заеме да направи такъв, но няма да е скоро! :D
Моят съвет е да си потърси някакъв вид cookie protection против VPN!
Ще се съглася със теб за пръв път!! На твоето мнение!!
[21 октомври 2015 г. 21:12] ✖ Game_R2 ✖™: ivailencec
[13:55:49] Мартин Иванов - SpY: razbrah pich
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go

Изображение
Изображение
Изображение

Заключена

Върни се в “Предложения/въпроси относно форума”