За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Кандидатура за модератор!

Тук ще се местят кандидатурите на хората, които са били отхвърлени
Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Кандидатура за модератор!

Мнение от Explosive » 01 юни 2017, 18:38

1) Как се казвате? - Александър
2) На колко години сте? - 14
3) Защо искате да получите модераторски права? - Защото желая да продължа да подпомагам развитието на форума и сървъра,както и да помагам на екипа да се справя с нарушителите! Мога да ви докажа,че ще се справя ако не ми вярвате, и няма да съжалявате ако ме вземете..Имам голям опит в тази сфера и се занимавам с phpBB3 от 1 година.Бил съм модератор,както и администратор на много места,няма да споменавам имена,за да не правя реклами..Помагал съм за развитието и привличането на потребители за веригата,рекламирал съм я на всички възможни места,направих баннер,скоро ще направя и рангове за всеки случай,препоръчвам на познати да посетят и играят в сървъра, и т.н.,но както и да е..Сериозен съм и може да ми се има доверие,гарантирам го!
4) От къде сте? - На администратора ще кажа.
5) Колко често и откога посещавате форума? - Всеки ден от регистрирането ми,като изключим несправедливия ми бан,който беше наложен от модератор без да иска.
6) Имате ли опит с phpbb3? - Разбира се! Изключителни познания - 10/10
7) Данни за връзка? - Skype: Имате ми го!
P.S: Имам 71 мнения, плюс това ще станат 72,така че това изискване на практика го покривам!
Изображение
Ако видите 2 предупреждения,като изключим това на baju, те са сложени погрешка!
Поздрави и се надявам поне този път да ми дадете шанс да ви докажа,че няма да съжалявате! :)

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Кандидатура за модератор!

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 01 юни 2017, 20:52

Първо се извинявам че се бъркам в кандидатурата!
Тези мнения които гледаш там, не се броят, защото те се събират всички.. Демек, може да коментираш в една тема, 50 пъти, но под аватара ти, ще показва само 1 мнение. Гледат се мненията под аватара, а не "общите" дето си коментирал в няколко теми, по 10 хиляди пъти.

Благодарим за разбирането, успех! (nod)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

TwiNxMaN

Re: Кандидатура за модератор!

Мнение от TwiNxMaN » 01 юни 2017, 21:05

Знам,че нямам право,да пиша в кандидатурите. Но кандидатът е в друга верига. Ще ви дам веригата в скайп-а ми защото не искам да я рекламирам.Благодаря за разбирането.

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Кандидатура за модератор!

Мнение от Explosive » 01 юни 2017, 21:08

TwiNxMaN написа:
01 юни 2017, 21:05
Знам,че нямам право,да пиша в кандидатурите. Но кандидатът е в друга верига. Ще ви дам веригата в скайп-а ми защото не искам да я рекламирам.Благодаря за разбирането.
Е и ? SpY и без това знае.. Дори да съм в друга верига, с какво пречи това да помагам и тук, редовен съм и влизам всеки ден..Ти това съобщение го пускаш, защото не ти дадох модератор като ми искаше толкова много..
Моля някой модератор да изчисти излишното..

Потребителски аватар
baju
V.I.P
V.I.P
Мнения: 1059
Регистриран на: 24 апр 2016, 12:34
Nickname:

Re: Кандидатура за модератор!

Мнение от baju » 01 юни 2017, 21:15

Първо не е минал месец от последната ти кандидатура!
Също така не покриваш минималните изисквания поради:
-имаш 2 активни предупреждения
-относно броя мнения не във всички раздели се броят. Огромна част от твоите са в раздели - На лафче, Банди и от темата за изработките ти. Така всеки лесно може да натрупа мнения и затова сме лимитирали кои да се зачитат и кои не.

Отхвърлен!
Изображение

Заключена

Върни се в “Отхвърлени кандидатури”