За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Кандидатура за Помощник на Форума (Модератор) От TwiNxMaN

Тук ще се местят кандидатурите на хората, които са били отхвърлени
TwiNxMaN

Кандидатура за Помощник на Форума (Модератор) От TwiNxMaN

Мнение от TwiNxMaN » 18 май 2017, 17:32

1) Как се казвате? - Любомир.
2) На колко години сте? - 18.
3) Защо искате да получите модераторски права? - Понеже виждам, че веригата е добра и има хубаво развитие и хората в нея ми харесват прочетох в рамките на седмица и мисля, че всеки от екипа Ви има добри качества по-собствен начин и това ми харесва как мислите и как се аргументирате, разбира се не всички от вас го прави, но повечето част от вас го правят и точно заради това искам този пост да бъда от екипа и да работим заедно и да се бори за големи височини.
4) От къде сте? - Варна.
5) Колко често и откога посещавате форума? - От както е създаден но несъм редовен и вчера се регистрирах защото имах проблем с другия акоунт.
6) Имате ли опит с phpbb3? - Естествено.
7) Данни за връзка? - ЛС.

Off topic:
Знам че нямам, някой изисквания, но искам да се пробвам за поста тук защото сте сериозни и отговорни но както си решите каквото и да е ми дайте все пак пробвам.

Потребителски аватар
baju
V.I.P
V.I.P
Мнения: 1059
Регистриран на: 24 апр 2016, 12:34
Nickname:

Re: Кандидатура за Помощник на Форума (Модератор) От TwiNxMaN

Мнение от baju » 18 май 2017, 18:14

Нулева активност откъм доклади! А и не е минал месец от предишната ти кандидатура. Отхвърлен!
Изображение

Заключена

Върни се в “Отхвърлени кандидатури”