За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Кандидатура за Модератор - RyZe.

Тук ще се местят кандидатурите на хората, които са били отхвърлени
Потребителски аватар
Susp3c7_
elite KillerS
elite KillerS
Мнения: 293
Регистриран на: 07 фев 2019, 16:51
Местоположение: Силистра
Nickname: [eK]Susp3c7.
Контакти:

Кандидатура за Модератор - RyZe.

Мнение от Susp3c7_ » 07 апр 2019, 19:05

1) Как се казвате? - Стоян
2) На колко години сте? - На 15
3) Защо искате да получите модераторски права? - Защото искам да отговарям за реда във форума и всякакви видове нарушения!
4) От къде сте? - Град Силистра
5) Колко често и откога посещавате форума? - От 2 месеца и половина, редовно!
6) Имате ли опит с phpbb3? - Да. Бил съм модератор в друга верига сървъри.
7) Данни за връзка? - Skype - S.Ivan0w_



Off topic:
Съжалявам, че нямам 3 месеца във форума и нямам 16 години, но обещавам, че ще се отнеса сериозно към поста и ще бъда сериозен!
Изображение





Изображение

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Кандидатура за Модератор - RyZe.

Мнение от Explosive » 07 апр 2019, 19:17

Във форума си от точно два месеца(днес ги правиш), а не два и половина, както казваш, но това не е от значение.. Като цяло ще ти кажа, че такъв пост при нас не се заема просто така, трябва да се докажеш, да прекараш известно време, да се потрудиш.. Ние още не сме те опознали ако трябва да бъда честен.. Към този момент си заел два поста(дизайнер и журналист), съсредоточи се върху тях, затвърди мястото си и тогава опитай пак.. На този етап съм против!
Успех!

Off topic:
аз обаче се съмнявам, че ти си един, който ни правеше мизерии преди известно време и беше баннат, но никове няма да назовавам поне засега

Steels

Re: Кандидатура за Модератор - RyZe.

Мнение от Steels » 07 апр 2019, 21:32

Explosive написа:
07 апр 2019, 19:17
Във форума си от точно два месеца(днес ги правиш), а не два и половина, както казваш, но това не е от значение.. Като цяло ще ти кажа, че такъв пост при нас не се заема просто така, трябва да се докажеш, да прекараш известно време, да се потрудиш.. Ние още не сме те опознали ако трябва да бъда честен.. Към този момент си заел два поста(дизайнер и журналист), съсредоточи се върху тях, затвърди мястото си и тогава опитай пак.. На този етап съм против!
Успех!

Off topic:
аз обаче се съмнявам, че ти си един, който ни правеше мизерии преди известно време и беше баннат, но никове няма да назовавам поне засега
На същото мнение.

Потребителски аватар
WinnerBG
V.I.P
V.I.P
Мнения: 1584
Регистриран на: 25 апр 2015, 20:50
Местоположение: гр.Пазарджик
Интереси: BMW <3
Nickname: WinnerBG
Контакти:

Re: Кандидатура за Модератор - RyZe.

Мнение от WinnerBG » 07 апр 2019, 21:59

Explosive написа:
07 апр 2019, 19:17
Във форума си от точно два месеца(днес ги правиш), а не два и половина, както казваш, но това не е от значение.. Като цяло ще ти кажа, че такъв пост при нас не се заема просто така, трябва да се докажеш, да прекараш известно време, да се потрудиш.. Ние още не сме те опознали ако трябва да бъда честен.. Към този момент си заел два поста(дизайнер и журналист), съсредоточи се върху тях, затвърди мястото си и тогава опитай пак.. На този етап съм против!
Успех!

Off topic:
аз обаче се съмнявам, че ти си един, който ни правеше мизерии преди известно време и беше баннат, но никове няма да назовавам поне засега
На същото мнение.
Изображение Изображение Изображение Изображение



[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go
Изображение

Steels

Re: Кандидатура за Модератор - RyZe.

Мнение от Steels » 08 апр 2019, 10:00

Отхвърлен.

Заключена

Върни се в “Отхвърлени кандидатури”