За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Кандидатура за Модератор !

Тук ще се местят кандидатурите на тези, които са били одобрени!
Потребителски аватар
XxenoN
Потребител
Потребител
Мнения: 481
Регистриран на: 03 май 2015, 17:06
Местоположение: гр.Варна
Skype: dominic.drifter
Nickname:

Кандидатура за Модератор !

Мнение от XxenoN » 12 юли 2015, 21:02

1) Как се казвате? - Георги
2) На колко години сте? - 15 (на 31.08- 16 години)
3) Защо искате да получите модераторски права? - Има много хора в много теми, който нямат предупреждения, които трябва да се сложат ! А някой модератори, не виждат това !
4) От къде сте? - гр.Варна
5) Колко често и откога посещавате форума? - На ден- минимум 4-5 пъти ! (Може да проверите сами) Посещавам го от 2 месеца почти !
6) Имате ли опит с phpbb3? - Не, но се надявам, някой от модераторите, да ми обясни, как се работи ! :)
7) Данни за връзка? - skype: dominic.drifter


Моля, да не влияе това, че на МНОГО скоро съм вдигнат на по-голямо ниво.. Повярвайте ми ! Искам да помогна с какво мога на форума, но и на сървъра !
Изображение
Единствено, което искам да казват за мен е:
- Парите го развалиха..


[23:21:28] PM от Dan[G]eRouS_(ID:22): iskash li da go vidish

[23:21:43] PM до Dan[G]eRouS_(ID:22): ne brat dafuq.. Iam si priqtelka

Forest*

Re: Кандидатура за Модератор !

Мнение от Forest* » 13 юли 2015, 03:44

На теб не бих се доверил да бърникаш форума. Няма как да следа за момента форума защо влизам през тела.. Беше ми казвал че Модератор не искаш да ставаш, но пък и колежката Ребе не обръща внимание за форума.. Ще ти гласувам доверие, но при най-малката грешка която направиш АЗ НАПУСКАМ! Да се знае.. Ще си остана админ у сървъра но не и във форума. Успех и внимавай ;) И да не забравяме че сега се повиши на ЕБ-Екип банове.. Помисли си хубаво, по-горе написах нужното.. По темата-ЗА!

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Кандидатура за Модератор !

Мнение от Paul Walker » 13 юли 2015, 11:43

Рано ти е за модератор имайки впредвид, че вчера стана "Екип Банове". Заключвам темата ти докато не се докажеш първо със сегашния си ранг.
Одобрен!

Заключена

Върни се в “Одобрени кандидатури”