За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Кандидатура за модератор

Тук ще се местят кандидатурите на тези, които са били одобрени!
Потребителски аватар
pe6ko
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 1151
Регистриран на: 06 юни 2017, 14:42
Skype: petar.petrov784
Nickname: pe6ko
Discord: pe6ko#9735

Кандидатура за модератор

Мнение от pe6ko » 07 апр 2019, 19:11

1) Как се казвате? - Петър
2) На колко години сте? - 16
3) Защо искате да получите модераторски права? - Да наказвам хората като нарушават правилата
4) От къде сте? - Брезник
5) Колко често и откога посещавате форума? - Може би от 2016 посещавам форума нз но иначе постоянно съм в форума
6) Имате ли опит с phpbb3? - Не мисля че имам опит но се уча бързо
7) Данни за връзка? - skype-petar.petrov784
Изображение

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Кандидатура за модератор

Мнение от Explosive » 07 апр 2019, 19:25

Напоследък доста често посещаваш форума, пускаш репорти, забелязвал съм да триеш теми, пуснати от ботове поне в разделите, в които имаш права. Това показва, че кажи речи имаш някакъв опит с модераторския панел, пък и вече си ми доказал, че можеш да бъдеш и сериозен.. Давам ти ЗА, но ми обещай, че бъдат ли ти дадени правата, ще обръщаш внимание на форума така, както на сървъра, защото да си модератор не е просто да имаш права в целия форум! Изисква се да отделяш време и внимание!
Успех!

Steels

Re: Кандидатура за модератор

Мнение от Steels » 07 апр 2019, 21:32

Explosive написа:
07 апр 2019, 19:25
Напоследък доста често посещаваш форума, пускаш репорти, забелязвал съм да триеш теми, пуснати от ботове поне в разделите, в които имаш права. Това показва, че кажи речи имаш някакъв опит с модераторския панел, пък и вече си ми доказал, че можеш да бъдеш и сериозен.. Давам ти ЗА, но ми обещай, че бъдат ли ти дадени правата, ще обръщаш внимание на форума така, както на сървъра, защото да си модератор не е просто да имаш права в целия форум! Изисква се да отделяш време и внимание!
Успех!
Съгласен съм, за!

Потребителски аватар
WinnerBG
V.I.P
V.I.P
Мнения: 1584
Регистриран на: 25 апр 2015, 20:50
Местоположение: гр.Пазарджик
Интереси: BMW <3
Nickname: WinnerBG
Контакти:

Re: Кандидатура за модератор

Мнение от WinnerBG » 07 апр 2019, 22:00

Explosive написа:
07 апр 2019, 19:25
Напоследък доста често посещаваш форума, пускаш репорти, забелязвал съм да триеш теми, пуснати от ботове поне в разделите, в които имаш права. Това показва, че кажи речи имаш някакъв опит с модераторския панел, пък и вече си ми доказал, че можеш да бъдеш и сериозен.. Давам ти ЗА, но ми обещай, че бъдат ли ти дадени правата, ще обръщаш внимание на форума така, както на сървъра, защото да си модератор не е просто да имаш права в целия форум! Изисква се да отделяш време и внимание!
Успех!
Няма какво да кажа.Всичко е написано.ЗА!
Изображение Изображение Изображение Изображение



[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go
Изображение

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Кандидатура за модератор

Мнение от Paul Walker » 10 апр 2019, 20:58

Одобрен в тест период.

Заключена

Върни се в “Одобрени кандидатури”