За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Бан за 1 ден без причина.

Всички прегледани оплаквания се местят тук.

Модератори: Главни Администратори, Сървър Администратори

Потребителски аватар
itsArso
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 26 юли 2017, 18:44
Skype: raqn.iordanov
Nickname:
Контакти:

Бан за 1 ден без причина.

Мнение от itsArso » 26 юли 2017, 18:53

На 26.7.2017 влезнах в сървъра да играя и около 18:40 бях баннат за 1 ден без причина или по-скоро причината, която пишеше беше почини си 1 ден. Та какво точно стана? С един приятел отидохме в San Fiero да убиваме хора и убих някакво момиче 2-3 пъти и накрая ме банна sA life sbs май беше. Аз казах на моя приятел да пита за какво съм баннат и човека, който ме банна му е казал: баннах го защото уби гаджето ми. Моля ви оправете си Staff-а, защото такива деца, които банват без причина не заслужават права.

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Бан за 1 ден без причина.

Мнение от Explosive » 26 юли 2017, 19:03

Ти самия се издаде..Преди всичко ти препоръчвам да прочетеш правилата на сървъра,защото с твоя приятел сте направили грешка и сте нарушили правило..Нека цитирам един от изразите ти и да ти обясня къде грешиш :
"С един приятел отидохме в San Fiero да убиваме хора и убих някакво момиче 2-3 пъти" - Това,което сте правили,се нарича пречене,а преченето в сървъра е строго забранено! Попринцип се наказва със затвор от 10 минути,но sA.Life.sBs е Главен Администратор!! И още едно - оплакването ти не е по образец..Мисля,че отговорих на въпроса ти и вече темата може да бъде заключена!
Off topic:
Искрено моля да не ми слагате предупреждение,просто исках да обясня на момчето къде е сгрешило! :)

Потребителски аватар
Linux
Почетен пенсионер
Почетен пенсионер
Мнения: 1516
Регистриран на: 29 юни 2015, 23:44
Местоположение: Долу клозето
Nickname:

Re: Бан за 1 ден без причина.

Мнение от Linux » 26 юли 2017, 19:10

Сега първо нети е по образец второ би трябвало да има причина относно твоя бан и натисни
тук за да копираш образеца и да си промениш мнението
Последна промяна от Linux на 26 юли 2017, 19:22, променено общо 3 пъти.
[21 октомври 2015 г. 21:12] ✖ Game_R2 ✖™: ivailencec
[13:55:49] Мартин Иванов - SpY: razbrah pich
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go

Изображение
Изображение
Изображение

Steels

Re: Бан за 1 ден без причина.

Мнение от Steels » 26 юли 2017, 19:11

Ами ще ме извиняваш много, но за да те банне си е имало причина, за да е главен значи знае какво прави, а ти може да научиш тези правила. Убивал си хора добре убивай, но не пречи! Пък да не говорим, че си има образец за пускане на оплакване, което и това не си направил даже.
EDIT: Забравих да кажа, че си има специално направени dm зони като: /dm /minigun /battle /glassdm, дори и /duеl може да играете, за да се забавлявате, но не и да пречите.

Потребителски аватар
Wubster
V.I.P
V.I.P
Мнения: 190
Регистриран на: 12 мар 2017, 17:30
Местоположение: На луната
Интереси: Ur mother :d
Nickname:

Re: Бан за 1 ден без причина.

Мнение от Wubster » 26 юли 2017, 19:48

explosive написа:
26 юли 2017, 19:03
Ти самия се издаде..Преди всичко ти препоръчвам да прочетеш правилата на сървъра,защото с твоя приятел сте направили грешка и сте нарушили правило..Нека цитирам един от изразите ти и да ти обясня къде грешиш :
"С един приятел отидохме в San Fiero да убиваме хора и убих някакво момиче 2-3 пъти" - Това,което сте правили,се нарича пречене,а преченето в сървъра е строго забранено! Попринцип се наказва със затвор от 10 минути,но sA.Life.sBs е Главен Администратор!! И още едно - оплакването ти не е по образец..Мисля,че отговорих на въпроса ти и вече темата може да бъде заключена!
Off topic:
Искрено моля да не ми слагате предупреждение,просто исках да обясня на момчето къде е сгрешило! :)

Какво като е Главен Админ ? Life напоследък си позволява много. Вместо да го банне, можеше да го джаилне с причина пречене, но къде ти толкоз акъл...И ко кат му е гадже ? Все едно на пичагата му дреме, че Life си има гадже(фалшиво или не...Все тая.)

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: Бан за 1 ден без причина.

Мнение от SpY » 26 юли 2017, 20:48

Очаквам Life да каже своята версия.

Потребителски аватар
Rov3r
Потребител
Потребител
Мнения: 30
Регистриран на: 10 мар 2017, 22:42
Местоположение: Plovdiv
Skype: qnis.kostadinov
Nickname: [sN]Rov3r
Discord: yanis#3239

Re: Бан за 1 ден без причина.

Мнение от Rov3r » 26 юли 2017, 21:22

Wubster написа:
26 юли 2017, 19:48
explosive написа:
26 юли 2017, 19:03
Ти самия се издаде..Преди всичко ти препоръчвам да прочетеш правилата на сървъра,защото с твоя приятел сте направили грешка и сте нарушили правило..Нека цитирам един от изразите ти и да ти обясня къде грешиш :
"С един приятел отидохме в San Fiero да убиваме хора и убих някакво момиче 2-3 пъти" - Това,което сте правили,се нарича пречене,а преченето в сървъра е строго забранено! Попринцип се наказва със затвор от 10 минути,но sA.Life.sBs е Главен Администратор!! И още едно - оплакването ти не е по образец..Мисля,че отговорих на въпроса ти и вече темата може да бъде заключена!
Off topic:
Искрено моля да не ми слагате предупреждение,просто исках да обясня на момчето къде е сгрешило! :)

Какво като е Главен Админ ? Life напоследък си позволява много. Вместо да го банне, можеше да го джаилне с причина пречене, но къде ти толкоз акъл...И ко кат му е гадже ? Все едно на пичагата му дреме, че Life си има гадже(фалшиво или не...Все тая.)
На същото мнение съм..евала

Потребителски аватар
PaSHaTa
Murda Boyz x MBT
Murda Boyz x MBT
Мнения: 278
Регистриран на: 25 фев 2017, 17:57
Местоположение: Mladost *Gotham City*
Nickname: PaSHaTa

Re: Бан за 1 ден без причина.

Мнение от PaSHaTa » 26 юли 2017, 21:26

Мартине... отново стигаме до причини които са неясни.... и отново за това ще му бъде направена само устна забележка... а относно грешния бан който е трябвало да бъде jail... и за това 1 устна забележка... и на това му викате ГЛАВЕН АДМИН... това че е с този пост не означава че го заслужава и със сигурност не означава че има право да си прави каквото си поиска... а на мен специално Life ми е направил впечатление че наиситна си прави каквото си поиска и винаги се намира някой "Шеф" който да го оправдае!

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Бан за 1 ден без причина.

Мнение от Explosive » 26 юли 2017, 21:35

Виж сега,знам че сега говориш за мен,но никого не съм оправдал..Просто казах на момчето,че му липсва доказателство,и оплакването му не е по образец! Много добре знам как един админ трябва да постъпва,независимо дали е високопоставен и ако наистина е така,както потребителя казва,значи Life е допуснал грешка,проблема е,че няма доказателство и НИКОГО не защитавам!И оплакващия се все пак не е оневинен,защото все пак е нарушавал правилата,независимо че администратора не е постъпил правилно,както и да е. Както каза SpY,нека изчакаме отговора на Life и да не преобръщаме темата в чат стая! :)

Потребителски аватар
baju
V.I.P
V.I.P
Мнения: 1059
Регистриран на: 24 апр 2016, 12:34
Nickname:

Re: Бан за 1 ден без причина.

Мнение от baju » 27 юли 2017, 00:12

Оправи си оплакването да е по образец иначе отива в коша!
Изображение

Заключена

Върни се в “Прегледани оплаквания”