За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Оплакване от несправедлив бан

Всички прегледани оплаквания се местят тук.

Модератори: Главни Администратори, Сървър Администратори

Потребителски аватар
denisbg123
Потребител
Потребител
Мнения: 7
Регистриран на: 16 мар 2018, 21:36
Местоположение: sliven
Интереси: interesite mi kam toq sarvar sa da stana po razvit i igraq ot 4godini v nego i sam redoven
Професия: nqmam na 15 sam vse oshte
Skype: denisbelq05
Nickname: No nickname
Контакти:

Оплакване от несправедлив бан

Мнение от denisbg123 » 21 май 2020, 14:14

1. Nick-a Ви в игра -[D.M.K]_Lil_Pump
2. Nick-a на администратора, който Ви е баннал (според вас) - Paul
3. Някакви снимки, клипове, доказателства във ваша полза -Нямам защото стана неочаквано
4. Защо мислите, че банът Ви трябва да бъде премахнат? -Писах си с братовчед ми DJCreeper и понеже се базикаме така и му бях казал искаш или да те направя началник в един сървър и той каза искам и след това му казах няма е аз се базикам след това бях баннат от Paul за реклама

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Оплакване от несправедлив бан

Мнение от Paul Walker » 21 май 2020, 19:29

Т'ва последното с базика само си помислил да го напишеш, защото много добре ви следях чата. Като използваш думите "искаш ли", "началник", "в друг сървър", "sweetener" в една изречение, не знам какво друго очакваш. Не е нужно и да пишеш на всеки един от екипа, представяйки украсена или леко изменена версия на случката. Но тъй като съм в добро настроение, ще ти предложа алтернатива, различна от смс ънбан и тя е премахване на бана лично от мен, но не по-рано от един месец, считано от днескашната дата.

Заключена

Върни се в “Прегледани оплаквания”