За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Oплакване от Несправедлив Бан

Всички прегледани оплаквания се местят тук.

Модератори: Главни Администратори, Сървър Администратори

Потребителски аватар
g.nikolov
V.I.P
V.I.P
Мнения: 132
Регистриран на: 21 яну 2020, 19:36
Nickname:

Oплакване от Несправедлив Бан

Мнение от g.nikolov » 10 май 2020, 02:39

1. Nick-a Ви в игра - Squezzy.
2. Nick-a на администратора, който Ви е баннал (според вас) - SnoopDogg
3. Някакви снимки, клипове, доказателства във ваша полза - За съжеление нямам такива но могат да се прегледат логовете.
4. Защо мислите, че банът Ви трябва да бъде премахнат? - защото коментирахме темата ''играчи'' Snoop ми каза че съм бил дете което седи постоянно на компютъра и е живял много по добре аз му казах ,а ти как живя ''с братята роми да продаваш наркотици'' или да направите престъпление това живот на нормално дете ли е? И си пописахме с B0mbata и още някакъв тип ''spawn'' му беше ника писах му snoop ще получа ли отговор на въпроса за твоето ''по добро детство от моето'' след което ме банна.

Благодаря за отделеното време! Поздрави , Squezzy.!

Off topic:
Ако трябва ще се извиня за това ,че го му казах с братята ''Роми'' и ,че го засегнах пряко тъй като той е от различна раса!!Нищо против мургавите..
[19:34:03] - j3k0z: i kwo sq we shte gi pravish li tiq zaqvki ili ne
[19:34:04] - uLtraS: napravil sum gi we
[19:34:05] - j3k0z: ne staat za edin kur we
[19:34:06] - uLtraS: mi tolkus
Изображение

Потребителски аватар
pe6ko
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 1151
Регистриран на: 06 юни 2017, 14:42
Skype: petar.petrov784
Nickname: pe6ko
Discord: pe6ko#9735

Re: Oплакване от Несправедлив Бан

Мнение от pe6ko » 10 май 2020, 03:31

Днес беше ънбан и веднага си ял джайл 120мин от някой. След тва се правеше на някъв и пишеше с капс,беше предупреден няколко пъти. След това издаде малка информация на един играч,и го заплаши,че скоро ще е с счупена ръка. Опитваш се и да правиш интриги постоянно с,който и да е. Почна да мешаш рандом играчи в сървъра и даваше пример с тях и само се опитваше да ги дразниш. Това за мене го остави,аз съм циганин тей де ром. И мен не ме е срам от това и не го крия. Ама къв си ти,че да казваш дали съм продавал наркотици или не,след като ти самия каза "напушен съм" ай стегни се малко не виждаш ли,че вече ставаш банален. Всеки втори ти говори зад гърба и те обижда,а всеки първи ти го казва в очите.

Нека по главен реши дали съм сбъркал или не!
Изображение

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Oплакване от Несправедлив Бан

Мнение от Paul Walker » 10 май 2020, 11:01

Админът няма да бъде предупреждаван.

Заключена

Върни се в “Прегледани оплаквания”